Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-21-2006, 14:22
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default játékon kívüli szövetség

ati akkor mi a teendő ha engem vki betámadott akihez visszamentem mészárolni, ezt észre vette vki és betámadott. ezen még nincs is semmi különös. de az illető utánna úgyszintén visszatámadott és az az ori aki múltkor betámadta a szinte üres orit az is de valahogy érdekes módon pont egy körrel elkerülték egymást így nem találkozott a két sereg egymással
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 09-21-2006, 14:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
ati akkor mi a teendő ha engem vki betámadott akihez visszamentem mészárolni, ezt észre vette vki és betámadott. ezen még nincs is semmi különös. de az illető utánna úgyszintén visszatámadott és az az ori aki múltkor betámadta a szinte üres orit az is de valahogy érdekes módon pont egy körrel elkerülték egymást így nem találkozott a két sereg egymással

Ha játékon kívüli szövetség gyanúja áll fenn, akkor azt a játékon belül jelentsd. Az esetek java részében nincs szó ilyesmiről, de mivel ilyenkor sokkal több adatot látunk mi a kiértékeléskor, mint ami játékon belül látszik, ezért ha az alapján bizonyítható a jksz, akkor az illető ország(ok) anarchban kötnek ki. Természetesen minden esetben részletezni kell, hogy mi az az ok, amiért szerinted ez jksz nélkül nem történhetett volna meg. Érdemes elolvasgatni a jksz-ről szóló kis "személyes dühöngőmet" itt a fórumon, ahova mostanában nem irogattam, mert nagyjából már minden "tipikusan nem jksz" szitut kommentáltam.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3  
Old 09-21-2006, 18:09
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

megoldódott a rejtély szöviben vannak most tudtam meg. de egy napja még nem voltak, és most hirtelen hirdetés nélkül szövibe lettek nem gondoltam volna

Last edited by Burning; 09-21-2006 at 18:14..
Reply With Quote
  #4  
Old 09-21-2006, 18:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
ati pontosan mit kéne írnom és hova mer azt tom hogy üzenet(et) alapján lehet jelenteni a support felé a dolgokat, de üzenet nélkül? ja és mit kéne összegyüjtsek mondjuk ráér először meggömbizem őket, majd ha tudom. aztán ha meg szöviben vannak akkor nincs semmi de szerintem nincsenek
A JKSZ-bejelentőt kell értelemszerűen kitölteni. Ehhez a vonatkozó súgó elolvasása szükséges.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #5  
Old 09-21-2006, 18:16
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

már módosítottam
Reply With Quote
  #6  
Old 09-25-2006, 12:10
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ezt direkt ebbe a topicba írom (és nem máshová), mivel az országomat szerencsére nem érték, és most már nem érhetik nagy veszteségek. viszont megjegyzem, hogy 1 varisnak a faján múlott az egész! másképp az orim 2 nap múlva romvár lett volna, sajnos.

szóval a JKSZ-bejelentéssel van 1 észrevételem. nem értem, miért csak az elmúlt 24 óra van figyelembe véve a JKSZ-nél... ezek szerint 2 szövi csinálhat olyat, hogy 24 óráig szívatja az egyik az adott orit, majd fél vagy 1 nap múlva a másik szívatja 24 órán keresztül... ((vagy a másik részről, de ez nem annyira lényeges: ha valaki nem állhat ki 2 szövit a környékről, beleköt mind2-be, és 2-3 napi ártózások után használja a JKSZ-bejelentőt.))

az én esetem nem ilyen, de hasonló ...
nemrég lopott 1 tolis ember tekiket tőlem 2 alkalommal, amikor nem volt fent a tisztánlátásom (igen, ez az én hibám). meggömböztem, és láttam, hogy szövi tagja. majd természetesen kezdtem keresgélni a környéken, és sikerült ráakadni a szövijére, és kezdtem varikat gyilkolni (mind2 hadis szövijénél - gnómok voltak). a szövi varisa távol volt tőlem (alattam 10-11 körrel, és kb 3000 ponttal, mert ez számít), így nem nagyon ment neki az ártózás. hirtelen bekaptam 1 sereget fentről (egy másik szövi tagjától), és -26 heki. ez eddig ok, bárkivel megtörténik. a varisnak most sem nagyon ment az ártózás, másnap reggel megint jött a foglalás. harmadnap megint. így már viszonylag jól tudott ártózni a varis, de így sem elég jól... 3 nap szünet után jött a 4. sereg is, és a varisnak már semmi sem állt az útjába. a poén az egészben az, hogy 10 (TÍZ) körre küldték ki a seregeket a másik szövi tagjai. hihetetlenül nagy sereggel jöttek. szerintem lett volna másik célpont is, mivel a környékükön csak 1 db szabis ország volt. nekem értelmetlennek tűnik 10 körre kiküldeni a seregeket csak úgy... jelentettem az esetet, amikor beütött az utolsó sereg, de nem nagyon hiszem, hogy anarch lesz ebből, mivel a másik szövi csak 1 sereggel ártott az utóbbi 24 órában (az egész dolog a románban történt).

de most már mind1, mert az országomat már a további foglalásokon kivül nem érheti nagyobb kár (úgy-e, milyen jó nekem ). a varishoz olyan közel kerültem, hogy megvan az éplistája, és legyilkoltam annyi varit, hogy egy ideig csendben marad... azzal volt szerencsém, hogy gnóm az illető (nem jöttek tekik egyáltalán). bele sem merek gondolni, mi lett volna, ha óriás lett volna.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"


Last edited by Bogár; 09-25-2006 at 12:15..
Reply With Quote
  #7  
Old 09-25-2006, 23:20
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Részvétem, sajna van ilyen...
Reply With Quote
  #8  
Old 09-27-2006, 15:41
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Szerintem is, ez a "van ilyen" kategoria...ismerni kellene a helyzetet, de nekem annyira nem jksz-gyanus...
Reply With Quote
  #9  
Old 09-27-2006, 15:49
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ha 10 körre küldi ki többször is a seregeket, de van más célpont is, akkor szerintem van benne valami. nagyon sok ország mellett nem bírok elmenni csak úgy, hogy ne nézzek be hozzájuk, de ezekkel még nem futottam össze.

és írtam volt, hogy már nem érhetnek nagy veszteségek... sajnos nem volt igazam, és hamarosan semmi sem fog maradni az orimból.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kényelmi újitások - Felmért szövetség olasz Megvalósult javaslatok 22 07-19-2006 12:44
Játékon kívüli szövetség Ati Segítség 0 02-13-2006 11:11


All times are GMT +1. The time now is 07:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu