Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Mit gondolsz a javaslatról?
Támogatom 1 33.33%
Ellenzem 0 0%
Az irány jó, de nem így kéne 1 33.33%
Nem érdekel 1 33.33%
Voters: 3. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-23-2007, 09:10
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default Változtatás a hétvégi játékon

Azt javasolnám, hogy vip hétvégi játékban ne lehessen 8körnél messzebb lévő országot támadni. Azok az országok, akik a győzelemre pályáznak elég sokat vannak ahhoz gépnél, hogy kiszúrják az újonnan jött országokat, és azokat gátlástalanul beverik 5sereggel, én is ezt csináltam. (Hogy miért azt egy alkalmasabb topicban kérdezzétek, és kéretik ott kritizálni a személyemet is)
Úgy vettem észre, hogy ez a stratégia annyira sikeres, hogy jó esélyt kínál a győzelemre. Tekintve, hogy egy-egy ilyen ütés alig gyengíti az otthon maradó védelmet, így nem ad jobb esélyt a betámadásra.
Ugyanakkor be kell látni, hogy minden szempontból elég játékellenes, és kitolás az újonnan jövőkkel szemben.

Ugyanakkor ha nem lehetne 8körnél messzebb támadni, akkor harc alakulna ki a topban is, és nemcsak azt figyelnék, hogy hogyan közeledik vagy távolodik a másik.

Ugyan csak egyszer játszottam sima hv-t, de azon a hétvégén az eredmény kb. így alakult: 1. --- 20000pont 2. --- 20000 3. ----- 20000 4. --- 11000

Ami szerintem szintén ennek a stratégiának köszönhető. Tekintve, hogy a három közül az egyik nekem is azt tanácsolta, hogy üssek 5sereggel lefelé.

Így erről nem tudok nyilatkozni, de talán ott is érdemes lenni bevezetni egy ilyen módosítást.

Kérem, hogy támogassatok.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
javaslat hétvégi játékhoz Tyer Megvalósult javaslatok 76 08-07-2007 10:55
Hétvégi játék győztesének díjazása olasz Elvetett javaslatok 1 10-26-2006 14:13
E-mail küldés kiszedve a párbajból és a hétvégi játékból Ati Fontos bejelentések 0 05-29-2006 14:16
A hétvégi játék pontozása Kari Általános beszélgetés Hódítós témákban 2 05-26-2006 16:45
Játékon kívüli szövetség Ati Segítség 0 02-13-2006 11:11


All times are GMT +1. The time now is 07:27.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu