Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Viccek
Register Stats Members List Today's Posts

Viccek Viccfórum

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 11-20-2006, 08:41
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Talking

Az alábbi sorok az Axelero segélyvonalára beérkezett arany köpések gyűjteményéből adnak némi ízelítőt!

Júzer: "Kattintok a csatlakozási ikonra. Feljön az ablak, és sohasem tudok felcsatlakozni, pedig mindig a Mégse gombra kattintok."

HD: "Magyar nyelvű a program?"
Júzer:"Nem tudom."

HD: "Mit írt be az email címhez?"
Júzer:" 1023 Budapest..."

HD: "Milyen Windóza van?"
Júzer: "Mindjár lehasalok és megnézem."

HD: "Menjünk be a Saját gépbe."
Júzer: "Jaj, de ez nem az én gépem..."

Júzer:"Az a problémám, hogy már beszéltem Önökkel korábban is."

Júzer: "Tudna nekem segíteni, hogy fel tudjak telepedni?"

HD: "Milyen modemje van?"
Júzer: "Jó!"
HD: "Analóg vagy ISDN?"
Júzer: "Laptop."

HD: "Mi a jelszava?"
Júzer: "A jelszavam? Hát volt egy jelszó, mikor úttörő voltam, de már nem emlékszem rá..."

Júzer(Nő): "Aszt mongya nekem ez az Outluk Varázsló, hogy én vagyok a Tóth Béla!"

HD: "Milyen levelező programja van?"
Júzer: "Kitekintő Gyorsvonat."
HD: "Az meg miféle?"
Júzer: "Hát az Outlook Expressz."

Júzer: "Itt alul megjelent két emberke ikonban..."
HD: "Igen az az MSN messenger, az Outlook Express indítja el magától..."
Júzer:" Tőlem????"

Júzer: "Jesszusom! Beszippantotta a CD-t!!"

Júzer: "Az Entert ütni kell vagy írni?"

Júzer: "Start gomb csak az irodai vindózókon van, de nekem otthoni van..."

Júzer: "Most nyertem egy Netquicket és azt szeretném megkérdezni, hogy a 25 órát 1 nap alatt kell elhasználni?"

HD: "Most nyomja meg az OK-ot!"
Júzer(hosszú csend):"...de itt nincs OK..."
HD: "DE, lennie kell."
Júzer(keres vadul,majd):" ...de nincs, kétszer is megnéztem!"
HD: "Rendben, akkor mit lát a képernyőn?"
Júzer:" Jaaa, ott..."
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 12-07-2006, 17:50
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Én végeztem a feladat oroszlán részét: üvöltöttem!

Felirat egy nyilvános wc falán: Kérem a csikket nedobja a piszuárba. Aláírva: mert elázik és rohadt nehéz meggyújtani.

Jobb ma egy túzok, mint holnap egy véreb.

Különös ember a házmester: este sört iszik, reggel havat hány.

A törhetetlen játékok legfőbb haszna, hogy ezekkel kiválóan össze lehet törni minden mást.

Kifordítva mindenki rózsaszín!

Mindenki színesbőrű, különben nem látszana!

Előfordulnak sérülések és halálesetek a boxban, de egyik sem súlyos.

Több férfi hagyná ott a családját, ha tudná, hogyan kell összecsomagolni.

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

Én nem a cápáktól félek, hanem attól, hogy meg akarnak harapni.

Olyan nincs, hogy verekedés közben futballmeccs tör ki?

Attól, hogy nem értenek meg, még nem vagy művész!

Sakkozni bokszolókkal, bokszolni sakkozókkal szeretek.:

Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia.

Normális vagyok, a hangok is megmondták...

A gyermek lényege: nagy hangzavar, rajta némi koszzal.

Ha a cápa a tenyeredből eszik, a lábadból is fog.

Már majdnem megvettem a "Pozitív gondolkodás előnyei" című könyvet, de aztán arra gondoltam, ugyan, mire lenne ez jó?

Így szólt az Úr Ádámhoz: Íme Éva. Válassz!

Egy pofa belém jött hátulról, mire közöltem vele, hogy szaporodjon és sokasodjon, bár nem ezekkel a szavakkal.

Ha biológussal laksz együtt, jobb, ha nem torkoskodsz a hűtőből.

Nem iszom, nem dohányzom, nem nőzöm, minden nap hatkor kelek. De mindez
megváltozik, ha kikerülök a dutyiból.

Ha majd lesz gyerekem, veszek egy ikerbabakocsit, és azt mondom majd neki, hogy volt egy ikertestvére, de nem fogadott szót...

Hogy változik a világ! Tegnap még franciáztam egy kannibál lánnyal, ma meg már nem érdekel a szex.

Már látom a fényt az alagút végén... de miért dudál?

"Rövid leszek!" mondta a kígyó, és felmászott a sínekre...

Olyan randa vagyok, hogy a pszichiáternél mindig hason kell feküdnöm.

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.

Az élet bizonytalan. Kezdjük a desszerttel!

Bocs, kígyó, hogy csúfoltalak, amiért nincs lábad... Feleljtsük el,és kezet rá, oké?

Az élet előttem áll, és nem látok tőle semmit.

Az alvástól megéhezem. Az evéstől elálmosodom. Az élet szép.

A gumióvszer nem nyújt teljes biztonságot. A barátomon is volt, mégis elütötte egy busz.

Annyira tettrekész vagyok, hogy a nevem valójában ige kellene, hogy legyen.

Az egypúpú tevét az különbözteti meg a kétpúpútól, aki akarja.

Óriási ötletem volt reggel, de nem tetszett.

Ne vezess túl gyorsan, mert még lemarad az Őrangyalod.

Nem iszom vizet, mert halak szerelmeskednek benne.

Az élet attól szép, hogy barmi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

Nem minden arany, ami hörcsög!
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #33  
Old 12-07-2006, 18:06
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Talking A baleset oka :)

1. Hazafelé tartva véletlenül rossz házba álltam be, és összeütköztem egy fának, ami az én kertemben nem volt.

2. A másik autó nekem ütközött anélkül, hogy ezt a szándékát előre jelezte volna.

3. Azt hittem, hogy az ablakom le van húzva, de aztán rájöttem, hogy nem, amikor kidugtam a kezem rajta.

4. Ütköztem egy álló kamionnal, ami a szembejövő sávban közeledett.

5. A teherautó a szélvédőn keresztül a feleségem arcába tolatott.

6. Egy gyalogos nekem jött, és az autó alá feküdt.

7. A fickó elfoglalta az egész úttestet, jónéhányszor kikerültem mielőtt elütöttem.

8. Lehúzódtam az út szélére, megláttam az anyósomat és nekimentem a vasúti töltésnek.

9. Abbéli igyekezetemben, hogy agyonüssek egy legyet, nekimentem egy telefonpóznának.

10. Egész nap növényeket vásároltam, majd hazaindultam. Amikor egy kereszteződéshez értem, egy sövény ugrott elő és megzavarta a látásomat, így nem vettem észre a másik autót.

11. Negyven éve vezetem az autómat, de most elaludtam a kormány mellett és balesetet szenvedtem.

12. Végveszélyben az orvoshoz siettem, amikor a csuklóm kificamodása balesetet okozott.

13. Amikor a kereszteződéshez értem egy stop tábla jelent meg az úton, ahol eddig semmilyen tábla sem volt. Nem tudtam elég gyorsan fékezni és így elkerülni a balesetet.

14. Hogy elkerüljem az autóm első lökhárítójának sérülését, elütöttem egy gyalogost.

15. Az autóm szabályosan parkolt, miközben beletolatott egy másik autóba.

16. Egy láthatatlan autó előtűnt a semmiből, nekiment az enyémnek, majd eltűnt.

17. Bár azt mondtam a rendőröknek, hogy semmi bajom, amikor levettem a kalapomat, azt vettem észre, hogy koponyasérülést szenvedtem.

18. Biztos vagyok benne, hogy az az öregember nem is akart átmenni a másik oldalra, amikor elütöttem.

19. A gyalogos csak bóklászott, nem tudta, merre menjen, így hát elütöttem.

20. Láttam egy lassan mozgó, szomorú arcú öregembert, amint lepattan az autóm motorháztetőjéről.

21. A baleset közvetett okozója egy kiscsávó volt egy kis autóban, nagy szájjal.

22. Kirepültem az autóból, amikor az leszaladt az útról. Később talált meg néhány kóbor macska.

23. A telefonpózna nagyon gyorsan mozgott. Megpróbáltam kitérni az útjából, amikor nekem ütközött
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #34  
Old 12-07-2006, 18:10
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Talking Aforizmák...

„Hiába fejlődik az orvostudomány, még mindig nem találták meg ellenszerét a születésnapnak” (J. Glenn)

„Kérem a tisztelt szurkolók megértését, de Fa Nándortól ne kérjenek tiszteletkört!” (graffiti)

„Tánctanárnőm a tanfolyam vége felé megjegyezte: - Eleget keringőzött már velem, ideje a saját lábára állnia!” (A. Lewis)

„A mai fiatalok már csak így mutatkoznak be: - Betűzöm: L-a-r-r-y, Enter.” (M. Kaye)

„Amikor a házasságotokat már semmi sem tartja össze, legalább gondoljatok a kutyátokra!” (graffiti)


„Az meglehet, hogy drága a Földön az élet, de végülis évenként egy Nap körüli utazást is tartalmaz.” (A. Brillant)

„Egy könyv olvasását mindig az utolsó oldallal kezdem, mert ha meghalnék közben, legalább tudjam mi lett a vége.” (N. Ephron)

„Sikeres férj az, akinek több a fizetése, mint amennyit a felesége el tud költeni. Sikeres nő az, aki ilyen férfihez megy hozzá.” (L. Turner)

„Azért írom lassan ezt a levelet, mert úgy tudom, nem tudsz gyorsan olvasni.” (A. Denny)

„Ne felejtsük el, hogy abban is van valami jó, ha fenékbe rúgnak. Egy lépéssel mindig előbbre jutunk.” (graffiti)

„A tetoválás: múlandó őrültség maradandó bizonyítéka.” (Aldrich)

„Hogyan is vezethetne az ember egy lovasrohamot, ha már eleve úgy érzi, hogy hülyén fest a lóháton.” (J. Peers)

„Amerika és Anglia között az a különbség, hogy az Amerikaiaknál a száz év nagy idő, az
Angoloknál a száz mérföld nagy távolság.” (E. Hitchner)

„Kérem nézze el a lányunknak, hogy nincs kész az algebra leckéje, de a macskánk hajnalban a gyerek füzetén ellett.” (S. Drake)

„Ne úgy vezess, mintha tiéd volna az útpálya, hanem úgy, mintha a kocsi volna a tiéd!” (S. Ewing)

„Az okos ember tapasztalatból beszél, a még okosabb tapasztalatból nem beszél.” (graffiti)
„Üzleti hirdetés: - Minek is menne máshová hogy becsapják, amikor itt vagyunk mi is?” (graffiti)

„A bűnözés egyre nagyobb méreteket ölt New Yorkban. Valamelyik nap a Szabadság – szobornak mindkét keze a magasban volt.” (J. Leno)

„Gyilkosnak mondják ezt a farmert, pedig csak nem vette észre, hogy a répával együtt az anyósát is elültette.” (G. Vidal)

„Szülinapi köszöntő: Olyan sokáig élj, hogy megehesd azt a tyúkot, amelyik a sírodon kapirgál!” (C. Sandburg)

„Mikor vártam és várta, de csak nem jött üzenet, rájöttem, hogy csak tőled lehet.” (A. Brilliant)

„Jobb egy pillanatig gyávának lenni, mint halottnak lenni életünk végéig.” (ír közmondás)

„Hétfőn olyan erős szél fújt, hogy ugyanaz a tyúk ugyanazt a tojást négyszer tojta ki.” (A. Denny)

„Akkor 100%-os a munkanélküliség, ha te vagy a munkanélküli.” (graffiti)

„Olyan csúnya volt, hogy miután a fotós 3 felvételből sem tudott választani, inkább a grafikussal rajzoltatott igazolvány képet.” (graffiti)

„Nálunk ha a mama fogyókúrázik, mindenki fogyókúrázik.” (J. Brown)

„Az állam megtartja amit ígér. Ha pénzt ígér, azt is megtartja.” (Karinthy F.)

„Miért van az, hogy csak olyanokat látunk kocogni, akiknek nincs is súlyfeleslegük?” (graffiti)

„Ez az énekesnő olyan szőrös, hogy mikor felemelte a karját, azt hittem Tina Turner van a hónaljában.” (J. Rivers)

„Az életünk sokkal boldogabb volna, ha nyolcvan évesen születnénk, és onnan haladnánk fokozatosan a tizennyolc felé.” (M. Twain)

„Nem azért lettem vegetariánus, mert szeretem az állatokat, hanem mert utálom a növényeket.” (A. Brown)

„-Valóban minden jóban van valami rossz – mondta a férfi, mikor anyósa temetése után a temetkezési vállalat benyújtotta a számlát.” (K. Jerome)

„Rengeteg fejtörést okozott az alkotás a kar nélküli szobrásznak. Szájába vette a vésőt és hátulról a felesége egy kalapáccsal ütötte a fejét.” (F. Allen)

„Szeresd az ellenségedet – be fog dilizni tőle!” (E. Doan)

„A rabnak annyira reszelős volt a hangja, hogy szilveszterkor mire a himnuszt elénekelte, már szabad is volt.” (graffiti)

„A barátomnak ébredés után olyan a feje, mintha habverővel fésülködött volna.” (L. Parsons)

„Olyan soványak lettek az aszálytól a marháink, hogy már nem is kellett billogozni, elég volt lefénymásolni őket.” (J.E. Kovacs)

„ Ne ahhoz az orvoshoz járj, aki a sztetoszkópját a pénztárcádra szorítja!” (J. Hart)

„Pénzt a pesszimistától érdemes kölcsönkérni. Ő úgy sem várja, hogy visszaadd.” (graffiti)

„Ha egyedül vagyok a szobában, ember vagyok. Ha bejön egy nő, férfi lettem. Annyira vagyok férfi, amennyire nő az aki bejött.” (Karinthy F.)

„Az engedély nélküli bevándorlás mindig is problémát okozott Amerikában. Kérdezzék csak meg az indiánokat!” (R. Orben)

„Ahogy öregszik az ember, először a neveket, majd az arcokat felejti el, utána elfelejti felhúzni a sliccét, majd elfelejti lehúzni a sliccét.” (L. Rosenberg)

„Olyan szigorú diétára fogtak, hogy már egy bélyeget sem nyalhatok meg.” (F. Scott)

„Sok időt töltöttek már el azzal a kérdéssel, hogy mi volt előbb: a tyúk, vagy a tojás. Természetesen a kakas.” (C. Achilles)

„Hollywoodban az már arisztokratának számít, aki vissza tudja vezetni családfáját édesapjáig.” (graffiti)

„Nem az a fontos, hogy mennyi ember van az életedben, hanem az számít mennyi élet van az emberedben.” (egy laza erkölcsű nő)

„Kampánycsend akkor van, mikor a képviselőjelölt levegőt vesz.” (graffiti)

„Páncélt azok hordanak, akiknek kovács a szabójuk.” (A. Bierce)

„Én ugyan kértem jeget a teámba, de ez azért már nevetséges.” (A Titanic egyik utasa)

„Reggel mikor kikelek az ágyból, csak a pizsamám nem fáj.” (G. Perret)

„Száztíz éves koromban szeretnék majd meghalni egy féltékeny férj golyója által.” (T. Marshall)

„Az ismerősöm szülővárosa annyira kicsi, hogy eredeti méretben készült róla fénykép.” (M. Berle)

„A szeretet felemelő érzés: központja a gyermeknél a has, az ifjúnál a szív, a férfinél az elme.” (N. Santos)
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #35  
Old 01-05-2007, 18:21
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Mondatok, amiket nem szeretnél hallani egy tetováló műhelyben:
1. SAS? Nem azt mondta, hogy pasas?
2. Kifogytunk a vörös tintából, ezért rózsaszínt használtam.
3. Önt keresték telefonon. Remélem, hamarosan találkozik még valakivel, akit Kolompár Pamelának hívnak...
4. Ember, hogy utálom ezt a rohadt csuklást!
5. Nem akar még valamit íratni a hátára? Most látom, hogy egy csomó hely van még itt.
6. Most már elárulhatom, hogy még sosem csináltam ilyet ezelőtt.
7. Kész a zászló, és ezektől a zsírpárnáktól még lobog is.
8. Ön ha elront valamit zárójelbe teszi, vagy áthúzza?
9. Hoppá...
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #36  
Old 01-09-2007, 15:02
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Talking

Gyöngyszemek dolgozatokból

- A hajó jéghegynek ütközött és elsüllyedt a Duna közepén. Innen gyalog folytatták útjukat.

- Az ókorban a szabadokat csak a rabszolgák elégíthették ki.

- Amíg Madách a börtönben sínylődött, felesége romlásnak indult.

- Szulimán szultán az egri vár alatt haragjában megütötte a gutát.

- A janicsárok felmentek Budára, elszaporodtak és elfoglalták a várat.

- IV. Béla a tatárjárás után a kihalt nép pótlásáról személyesen gondoskodott.

- IV. Béla várromokat épített.

- A hős várkatonák általában nem érték meg a haláluk napját, mert már korábban elestek a csatában.

- Az Árpád-korban a szent életű férfiak és nők a kolostorokban közösültek.

- Mikor II. Endre a Szentföldön hazatért, országát és feleségét fenekestül feldúlva találta.

- Dugovics Titusz hátsóját a falnak támasztotta, és azon felmászott.

- A századfordulón Ady termékenyítette meg a tudósokat.

- Móricz Zsigmond később megnősül, és elveszi feleségét.

- A néma Katrin hallgatag lett...

- Arany János 1817-től 1822-ig született.

- A Hunyadi László olyan ballada, amelyben a főhőst feldolgozzák.

- Rákóczi Ferenc úgy halt meg, hogy belefulladt a Rodostóba.

- Arany János velszi bárdokkal sújtott le a Habsburg-házra.

- Leonardo da Vinci két olasz földbirtokos volt a középkorban.

- Zrínyi Miklóst a bécsi kamara által feltüzelt vadkan ölte meg.

- Petőfi egy szegény cselédlány és a magyar nép fia.

- Petőfi mindent megtenne a nemzet érdekében, csakhogy ő is hősi halott legyen.

- Petőfi úgy rohant a csatába, hogy jobb kezében a vers, bal kezében pedig a kard volt.

- Kölcsey 1815 januárjától 1816 tavaszáig nem írt verset. Ebből az időszakból 3 verse maradt ránk.

- A vers első részében egy nagy lógó férfifejet látunk.

- A Csongor alá felsorakozó szereplők: Tunde...

- Egy gyermek kihordása 9 hónapig tart függetlenül attól, hogy hány nőt alkalmazunk a feladat megoldásához.
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #37  
Old 01-21-2007, 11:55
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A statisztika olyan, mint a bikini: a lényeget ugyan nem tárja fel, de gondolatébresztésre jó.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #38  
Old 01-29-2007, 14:28
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Talking

Felirat éttermi WC ajtaján: "Kérjük ne dobja a csikket a WC-be, ugyanazok a kezek szedik ki belőle, amelyek az Ön vacsoráját készítik!"
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #39  
Old 01-29-2007, 14:32
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Talking

Dolgozatokból:

"A Föld első élőlényei a kékmaszatok voltak"

"Amerikában a Sziklás-hg-ben rengeteg Gizimedve él"

"A tengerszint emelkedését dagálynak, a süllyedését apámnak nevezzük"

"Győr egyik legszebb kiállítási tárgya Szent László spermája"

"A világ legnagyobb sodrású folyója az Anakonda, melynek őserdeiben rengeteg amazonas él"

"A lelkészek a parókán laktak"

"A római katólikus egyház feje kétezer éve a cápa"

"Ady Endre szülei: Góg és MAgóg.."

"A költők csak akkor tudtak verseket írni ha homlokon csókolta őket egy mázsa"

"Arany János 1817től 1882ig született"

"Caesar utolsó szavai így hangzottak: Te is fiam Brumi?"

"Maugli párducát Bagarolnak hívták"

"Mikszáth híres regénye a Nosztí fiú esete a Tóth Matyival"

"Hemingway Nobel-díjat kapott az Öreg halál és a hengerért"

"Juhász Gyula egyik legszebb szerelmes verse az Anna ökör"

"Az irányított egyenes szakasz a Hektór"

"Síkidomok a kör, a négyzet, a háromszög és a palalelógó gamma"

"Stephenson megépítette az első rakétát, amit Gőzmozdonynak nevezett el.. ja nem! Fordítva!"

"A távíró feltalálása után már csak az lehetett távírász, aki megtanulta a Morzsa ábécét"

"Dugovits Titusz a hátsóját a falnak támasztotta és azon felmászott"

"II. József Mária és Terézia fia volt..."

"A trákok mai utódai az osztrákok"

"Mezopotámia a Tigris és az Elefántesz folyók között terült el"

"Egész Európa rettegett a magyarok nyulaitól"’

"1222ben II. András király adta ki az Aranybuktát"

"Caesar átlépett a Rubik Ernőn"

"Benyovszky volt Magadoszkár legnagyobb királya"

"Gararin volt az első földönkívüli"

"Az USA azért lépett be az első világháborúba, mert a Lucitania gőzösből a németek tengeralattjárót csináltak"

"A polipok lábasfejűek, de nem azért, mert lábas van a fejükön"

"Az ausztrál vadkutyák a digók"

"Az opera végén Othello ledöfte Desdemonát, aki erre énekelni kezdett"

"A medveféléknek több faja van, pl: a barnamedve, jegesmeve, grizzlymedve és Micimackó"

"A csótányok a rovarok osztályába tartoznak, azon belül a rusnya dögök családjába"

"A baromfiudvar leggyakoribb lakója a buta liba, a hülye tyúk és a mérges pulyka"
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #40  
Old 01-29-2007, 17:11
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nektek nem bántja a szemeteket a rosszul írt szó? Itt gondolom aranyköpések szerepelnek (egybeírva), nem pedig arany köpések. Lényeges különbség van az állandó szókapcsolat és az arany nyál (h mást ne írjak) közt. Egy másik példa aranycsapat, és arany csapat, az előbbit remélem nem kell magyarázni, az utóbbi pedig kézenfekvő, olyan csapat aminek tagjai aranyból vannak. Esetleg át lehetne-e írni a helyesre?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Aranyalma webesc Általános beszélgetés Hódítós témákban 1179 11-10-2010 16:23
4,2 milliárd arany limittel kapcsolatos felvetések Survivor Segítség 91 03-11-2008 16:16
Furcsaságok Csocsó Általános beszélgetés Hódítós témákban 579 03-06-2008 18:47
Kis segitség az-Anarch Piacra Alucard Segítség az Anarchista csoporthoz 142 01-13-2008 11:42


All times are GMT +1. The time now is 16:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu