Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-07-2010, 19:22
Dynosaur Dynosaur is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Budapest
Posts: 508
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default Fordultak a seregek, senki sem ütött

Sziasztok!

Nagyon érdekes dolog történt ma velünk. Azonos országra támadtunk egy másik szövivel, szépen fordultak is a seregek. Ami viszont érdekes, hogy nekünk, és nekik is az összes sereg visszafordult, de az országot nem ütötte be senki a teljes alapján! Ez hogy lehet? Nem úgy van, hogy valamelyik seregnek tovább kéne mennie? Hogy úszhatja meg egy ország a támadást úgy, hogy 4 játékos seregéiből egy sem ér oda?

(nem eltévedtek a seregek, hanem fordultak, az ország még mindig ott áll, ahol eddig, teljes alapján abszolút semmi nem történt vele.)
Sponsored Links
  #2  
Old 04-07-2010, 19:25
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Dynosaur View Post
Sziasztok!

Nagyon érdekes dolog történt ma velünk. Azonos országra támadtunk egy másik szövivel, szépen fordultak is a seregek. Ami viszont érdekes, hogy nekünk, és nekik is az összes sereg visszafordult, de az országot nem ütötte be senki a teljes alapján! Ez hogy lehet? Nem úgy van, hogy valamelyik seregnek tovább kéne mennie? Hogy úszhatja meg egy ország a támadást úgy, hogy 4 játékos seregéiből egy sem ér oda?

(nem eltévedtek a seregek, hanem fordultak, az ország még mindig ott áll, ahol eddig, teljes alapján abszolút semmi nem történt vele.)
Igen, ez lehetséges. Simán lehet, hogy mindkettő visszafordult.

Mivel mindegyik sereg mindegyik sereggel, akár kétszer is harcolhat, ezért simán visszafordíthatják egymást. Ugyan, nem túl nagy az esélye, de lehetséges, ahogy a példa is mutatja.

Last edited by Dus; 04-07-2010 at 19:28..
  #3  
Old 04-07-2010, 20:05
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Igen, ez lehetséges. Simán lehet, hogy mindkettő visszafordult.

Mivel mindegyik sereg mindegyik sereggel, akár kétszer is harcolhat, ezért simán visszafordíthatják egymást. Ugyan, nem túl nagy az esélye, de lehetséges, ahogy a példa is mutatja.
nekem is volt már ilyenben részem anarchban
  #4  
Old 04-08-2010, 19:08
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

nekem is tegnap.. akkor lehet ti voltatok a másik szövi ?
  #5  
Old 04-08-2010, 19:34
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
nekem is tegnap.. akkor lehet ti voltatok a másik szövi ?
anarchban és ott nem vagyok szöviben
  #6  
Old 04-08-2010, 19:42
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
anarchban és ott nem vagyok szöviben
nem neked írtam... és már nincs is aktív orim anarchban :P
  #7  
Old 04-09-2010, 14:41
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Dynosaur View Post
Sziasztok!

Nagyon érdekes dolog történt ma velünk. Azonos országra támadtunk egy másik szövivel, szépen fordultak is a seregek. Ami viszont érdekes, hogy nekünk, és nekik is az összes sereg visszafordult, de az országot nem ütötte be senki a teljes alapján! Ez hogy lehet? Nem úgy van, hogy valamelyik seregnek tovább kéne mennie? Hogy úszhatja meg egy ország a támadást úgy, hogy 4 játékos seregéiből egy sem ér oda?

(nem eltévedtek a seregek, hanem fordultak, az ország még mindig ott áll, ahol eddig, teljes alapján abszolút semmi nem történt vele.)
azt hiszem mi voltunk a másik fél a sztoriban , csak lestünk mi is a teljes megnézése után , csak nem értem ha az egyik fél serege veszít az út közbeni csatában akkor a másik ugye nyer döntetlen nincs , valakinek végül ha csak egy sereg is de oda kellett volna érnie.
__________________
urungurung(3) (#543543) [2/B]
Obelix(7)(#100001) [3/G]
Game Over(4) (#100002) [1/A]
Corvina (2)(#100003) [4/L]
Legszebb öröm a söröm! (#4885)
----------------------------------------------------------------------------
The Following User Says Thank You to reichz For This Useful Post:
  #8  
Old 04-09-2010, 14:53
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
azt hiszem mi voltunk a másik fél a sztoriban , csak lestünk mi is a teljes megnézése után , csak nem értem ha az egyik fél serege veszít az út közbeni csatában akkor a másik ugye nyer döntetlen nincs , valakinek végül ha csak egy sereg is de oda kellett volna érnie.
Ha több sereg volt, mint 2, akkor lehet, hogy A megverte B-t, B visszafordul, A-nak veszteségei voltak. Ezután mondjuk A megveri C-t, C visszafordul, A-nak újfent veszteségei voltak. De ez után A és B megint összeütközhet, ugyanis 2 sereg kétszer csatázhat (egyik támadja a másikat, másik az egyiket), és lehet, hogy A a veszteségektől annyira meggyengült, hogy B visszafordítja A-t. És ugye, ő nem megy tovább, mert már fordult...

Nálatok ráadásul, a kezdő hozzászólás alapján legalább 4 seregről van szó, nem 3-ról...

(Ha hülyeséget írtam, sorry, nem 100%, de én így tudom...)
The Following 2 Users Say Thank You to Dus For This Useful Post:
  #9  
Old 04-12-2010, 10:50
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Ha több sereg volt, mint 2, akkor lehet, hogy A megverte B-t, B visszafordul, A-nak veszteségei voltak. Ezután mondjuk A megveri C-t, C visszafordul, A-nak újfent veszteségei voltak. De ez után A és B megint összeütközhet, ugyanis 2 sereg kétszer csatázhat (egyik támadja a másikat, másik az egyiket), és lehet, hogy A a veszteségektől annyira meggyengült, hogy B visszafordítja A-t. És ugye, ő nem megy tovább, mert már fordult...

Nálatok ráadásul, a kezdő hozzászólás alapján legalább 4 seregről van szó, nem 3-ról...

(Ha hülyeséget írtam, sorry, nem 100%, de én így tudom...)

én is így tudom, szerintem jól leírtad a lényeget. Az más kérdés hogy baromi ritkán fordul elő szerencsére
  #10  
Old 04-13-2010, 21:57
Dynosaur Dynosaur is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Budapest
Posts: 508
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

kicsit megkésve...

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
nekem is tegnap.. akkor lehet ti voltatok a másik szövi ?
ne hülyéskedj, Te az én szövim vagy...

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
azt hiszem mi voltunk a másik fél a sztoriban , csak lestünk mi is a teljes megnézése után , csak nem értem ha az egyik fél serege veszít az út közbeni csatában akkor a másik ugye nyer döntetlen nincs , valakinek végül ha csak egy sereg is de oda kellett volna érnie.
igen, Ti voltatok...

azért szerintem jobb lenne, ha a sokból legalább 1 indított sereg odaérne... (amúgy szerintem vagy 7-9 seregről beszélünk, 4 ország indított... :P)
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Seregek KPeti999 Segítség 15 09-06-2008 22:09
Elmenő seregek Dus Segítség 55 07-26-2008 13:24
Seregek etetése KPeti999 Segítség 71 06-09-2008 13:00
Seregek differenciálása Med Elvetett javaslatok 5 10-10-2006 08:42
Seregek visszahívása Horváth Ferenc Elvetett javaslatok 19 02-18-2006 01:12


All times are GMT +1. The time now is 17:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu