Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #14111  
Old 04-11-2016, 19:26
Tanuló Tanuló is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Budapest XV. ker
Posts: 87
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Grat az elfokozáshoz...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tanuló For This Useful Post:
Sponsored Links
  #14112  
Old 04-21-2016, 07:08
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Tanuló View Post
Grat az elfokozáshoz...
Igy megnezve, lehet jobban jartok ha mindig csak elfokozna...
Reply With Quote
  #14113  
Old 04-22-2016, 22:39
Lacka's Avatar
Lacka Lacka is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Kicsit kifejthetnéd, miért járnánk jobban, ha mindig elfokozna. (Amit egyébként ha más csinál, sírtok napokig minden fórumon, hogy milyen szemét dolog. Amiért most ezt meg mertem említeni, valószínűleg azért is megy majd a mormogás. )
Amúgy meg nem tudom, miért is gúnyolódsz, egyszer volt szerencsém hozzád alsó szinten, és amikor megtámadtunk benneteket, te voltál az első, aki a szabis gombot megnyomta. Persze olyan magasan nyilván nincs félni valód, így mondhatsz bármit.
Reply With Quote
  #14114  
Old 04-24-2016, 10:50
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Lacka View Post
Kicsit kifejthetnéd, miért járnánk jobban, ha mindig elfokozna. (Amit egyébként ha más csinál, sírtok napokig minden fórumon, hogy milyen szemét dolog. Amiért most ezt meg mertem említeni, valószínűleg azért is megy majd a mormogás. )
Amúgy meg nem tudom, miért is gúnyolódsz, egyszer volt szerencsém hozzád alsó szinten, és amikor megtámadtunk benneteket, te voltál az első, aki a szabis gombot megnyomta. Persze olyan magasan nyilván nincs félni valód, így mondhatsz bármit.
kb 6 éve nem játszom aktívan alsó szinteken, de lehet több. így az állításod nem igazán állja meg a helyét. csak arra utaltam, hogy kb 7 csatából egynél volt a ti nevetek zöldbe a többinél mind a miénk. ajánlom, hogy merüljetek el a számolás rejtelmeibe.
Reply With Quote
  #14115  
Old 04-24-2016, 11:30
Lacka's Avatar
Lacka Lacka is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Nem mondtam, hogy tegnap volt a szabis eset...
Köszönöm a tanácsot, bár a számolásnak nem volt köze ahhoz, hogy Gárdi visszavette az 1k hekit.
Reply With Quote
  #14116  
Old 04-24-2016, 21:27
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Lacka View Post
Nem mondtam, hogy tegnap volt a szabis eset...
Köszönöm a tanácsot, bár a számolásnak nem volt köze ahhoz, hogy Gárdi visszavette az 1k hekit.
Nem is kell, elolem meg 17szer szabiztal el az elmult 2 evben, latod en is tudok irni barmit ugyan annyira hiheto mint amit te irtal.
Reply With Quote
  #14117  
Old 04-25-2016, 06:22
Lacka's Avatar
Lacka Lacka is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Sikerült a dolog lényegét megragadnod. Gárdi miatt is csak 2x mentem rövid szabira, amikor nem tudtam volna figyelni. Ha már ennyire ragaszkodsz hozzá, tegyük tisztába a babát. 3x támadtam nyíltan Gárdira, első 2-nél hirtelen felindulásból (nem számoltam), harmadjára számoltam is, és meg is lett az eredménye. Az, hogy utána vissza tudott jönni, én meg elfelejtettem kivenni azt a bizonyos pipát, amivel visszaadhattam volna a fokozós kölcsönt, már más kérdés. Mindezt úgy, hogy én nem egészen harcra voltam épülve.
Az a 17x szabiztam szöveg meg... hagyjuk inkább.
Érdekes, hogy bárkivel lehet normáisan beszélgetni a Dragonból, te valahogy kilógsz a sorból, de megértem, ha ez fel sem tűnik, mivel most is a jó szándék vezérelt téged, amikor reagáltál a fokozós gratulációra, mint minden hasonló esetnél.
Reply With Quote
  #14118  
Old 04-27-2016, 23:40
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Lacka View Post
...Az, hogy utána vissza tudott jönni, én meg elfelejtettem kivenni azt a bizonyos pipát, amivel visszaadhattam volna a fokozós kölcsönt, már más kérdés...
50k pont volt az alap különbség, szóval kétlem, hogy 100k-t fokoztál volna el. Viszont Gárdi még kv előtt felugrott, és kiküldött 2 sereget a másik kettő után.

Hogyha elfokozol, valószínűleg akkor is hasonló eredmény lett volna, mert nem lett volna meg a 100k különbség. Akkor az első sereg hoz egy kisebbet, a második meg egy nagyot.

Persze ha nagyanyámnak... Felesleges arról beszélni, hogy mi lett volna, mert nem lett. Sose derül ki
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #14119  
Old 04-28-2016, 08:21
Lacka's Avatar
Lacka Lacka is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Igazság szerint már tök mindegy, nyugodtan elárulhatom. Bőven 500k fölött készítettem be, mert "követésre" is számítottunk. Persze egyikből se lett semmi.
Nekem jó kis szülinapi ajándék lett az új egyéni rekord, amit buktam, kibírható.
A dologhoz még az is hozzá tartozik, hogy miv elfokozni nem sikerült az első 2 sereg elől, ezért kibontottam a masik 2 elől. Ezzel letudtam a "kölcsönt" is.
Jó kis parti volt.
Reply With Quote
  #14120  
Old 04-29-2016, 02:23
Lacka's Avatar
Lacka Lacka is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2016-04-27 22:00:12 Aki az utamba kerüt bedarálom! (#393910) elfoglalt 1060 hektárt Fortress (#606606) országától.
Szép kis föld, grat!
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Lacka For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (0 members and 11 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 01:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu