Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13641  
Old 09-04-2013, 20:39
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Igen kitették másokkal együtt úgy, hogy nem történt szabálytalanság. Legalábbis a mi részünkről nem, legfeljebb annyi, hogy a belépők a lehető legrosszabb kezekbe kerültek. Nem igaz none??
Ha rajtad kívül más is tudja a belépődet, akkor az elvileg már szabálytalan, mert bármikor beléphet, ami ugye azt jelenti, hogy több ország szabálytalan irányítása történik...
vagy rosszul gondolom?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #13642  
Old 09-04-2013, 21:34
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Garfield2 View Post
Igen kitették másokkal együtt úgy, hogy nem történt szabálytalanság. Legalábbis a mi részünkről nem, legfeljebb annyi, hogy a belépők a lehető legrosszabb kezekbe kerültek. Nem igaz none??
Miért tőlem kérdezed? Én nem voltam a Jós klán tagja sosem..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #13643  
Old 09-05-2013, 07:23
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Tudom, tudom, hogy 1000 felettit, de azért ezt szeretném, hogy megmaradjon az utókornak.

2013-09-03 15:00:43 Huhuhuhú (#4492) támadást indított Csak egy maradhat ... (#2643) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 688 hektár földet.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #13644  
Old 09-05-2013, 10:56
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Tudom, tudom, hogy 1000 felettit, de azért ezt szeretném, hogy megmaradjon az utókornak.

2013-09-03 15:00:43 Huhuhuhú (#4492) támadást indított Csak egy maradhat ... (#2643) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 688 hektár földet.
Sejtettük, hogy ez lesz a vége, de meg kellett próbálni..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #13645  
Old 09-05-2013, 13:13
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

2013-09-05 04:00:41 Csak egy maradhat ... (#2643) támadást indított Ez egy játék! (#4458) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2668 hektár földet.

Grat.. Tudtok ti ütni, ha akartok..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post:
  #13646  
Old 09-05-2013, 15:36
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
2013-09-05 04:00:41 Csak egy maradhat ... (#2643) támadást indított Ez egy játék! (#4458) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2668 hektár földet.

Grat.. Tudtok ti ütni, ha akartok..
Persze, szétdobálás utáni összeállás közben... szerintem így még szánalmasabb egy szétdobálás, mert azt mutatja, hogy semmi más nem volt, csak egy menekülés, amit a hasznukra fordítanak. A legrosszabb, hogy van is rá lehetőség.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #13647  
Old 09-05-2013, 15:57
Sucó Sucó is offline
Member
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 295
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Persze, szétdobálás utáni összeállás közben... szerintem így még szánalmasabb egy szétdobálás, mert azt mutatja, hogy semmi más nem volt, csak egy menekülés, amit a hasznukra fordítanak. A legrosszabb, hogy van is rá lehetőség.

ezzel teljesen egyet kell értenem Vityuval, már rég meg kellett volna szüntetni ezt a szétdobálosdit!
Reply With Quote
  #13648  
Old 09-05-2013, 16:04
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Sucó View Post
ezzel teljesen egyet kell értenem Vityuval, már rég meg kellett volna szüntetni ezt a szétdobálosdit!
Szerintem is, de inkább jön mellette az elszabizósdi is.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13649  
Old 09-05-2013, 16:45
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Persze, szétdobálás utáni összeállás közben... szerintem így még szánalmasabb egy szétdobálás, mert azt mutatja, hogy semmi más nem volt, csak egy menekülés, amit a hasznukra fordítanak. A legrosszabb, hogy van is rá lehetőség.
Ti vagytok inkabb szanalmasak Jar a szatok amikor nem is tudjatok hogy miert. Meg aztan mintha te nem dobaltad volna szet a klant regebben.
Azt hogy a mult heten nem voltam, sajnos apukam meghalt es pont temettem mikor engem utottetek, na jol van nem tortent semmi engem az nem igen erdekelt mert az en orim nem szamit egymagaban.

De azt hogy en szanalmasan szetdobom a szivemhez nolt klant oka kell legyen, ez volt az elso hogy szetdobtam a klant miota en vagyok a vezer. Ha nem jon rank senki sem akkor is majdnem ez lett volna, mivel mar par hete megvolt beszelve, hogy elvagyunk tunyulva, paran lefognak fordulni, a tobbi meg egy meghatarozatlan idore kiall a jatekbol, mindossze annyi tortent hogy 1 hettel hamarabb fordultak, ha utanuk kerestel volna latnad az 5be vannak.
Mint vezer nem tudtam megengedni hogy ne tudjanak fordulni, foleg egy olyan orszag ahol mar tobb mint 20K kor van.
A maradek klanba meg eletet kell hoznom, es annal jobb megoldas nincs mit ujbol alulrol kezdeni.
Akarsz bizonyitekot? Ott van latod, azelott mindig kisklanoztunk, most a nagy van lennt.
Ugyhogy gondoljatok amit akartok.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ghosti For This Useful Post:
  #13650  
Old 09-05-2013, 17:01
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
2013-09-05 04:00:41 Csak egy maradhat ... (#2643) támadást indított Ez egy játék! (#4458) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2668 hektár földet.

Grat.. Tudtok ti ütni, ha akartok..
Koszonom a maradek klan neveben, mert nagyon megfordult a fejembe hogy megszunuk letezni. Sot meg mindig nem dontottem el mi lessz ha nem tudom megforditani a helyzetet...
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu