Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13121  
Old 03-12-2013, 00:10
Lacka's Avatar
Lacka Lacka is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Hacsak nem hatalmas baki volt
Szerintem az elfokozás elég nagy hiba. Főleg akkor, ha egyéniben puhítod az ellenfelet, utána pedig 1 körig 5 körre vagy, majd egy újabb apróság miatt 2 körig vagy 2 kör távolságra. Számukra is egyértelmű volt a szándék. Ezzel együtt ott is volt hiba, mert ha sikerül az eltávolodás, akkor sima ügy még a rossz fokozás ellenére is, és hiába küldenek sereget, védhettük volna. A többi csak hab volt a tortán.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #13122  
Old 03-12-2013, 00:16
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Lacka View Post
Szerintem az elfokozás elég nagy hiba. Főleg akkor, ha egyéniben puhítod az ellenfelet, utána pedig 1 körig 5 körre vagy, majd egy újabb apróság miatt 2 körig vagy 2 kör távolságra. Számukra is egyértelmű volt a szándék. Ezzel együtt ott is volt hiba, mert ha sikerül az eltávolodás, akkor sima ügy még a rossz fokozás ellenére is, és hiába küldenek sereget, védhettük volna. A többi csak hab volt a tortán.
szerintem vityu egyszerűen csak arra célzott, hogy miután kiment a klánsereg két körre, nem bontottatok semmit és két körön maradtatok. így történt, vagy az ellenfél ugyan akkorát bontott mint ti és ezért maradtak két körön miután kint volt a sereg? utóbbiban az ellenfél nagyon sok mindent bízott a szerencsére.. ezért is sejthette vityu kolléga (mint jómagam is), hogy nem bontottatok ki két körről.
Reply With Quote
  #13123  
Old 03-12-2013, 00:23
Lacka's Avatar
Lacka Lacka is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
nem bontottatok ki két körről.
Ezt jól látjátok, viszont nem is volt tervben bontás, mert elég sokat fokoztunk. Az el nem férő nép miatt már önmagában 4 körre lettek volna legalább, és azt is láttam, hogy egyikük értéke nőtt, nem hogy csökkent volna. Szóval a bontást a nagyob fokozással terveztem helyettesíteni, elvégre olyan szépek azok a templomok, nem?
Reply With Quote
  #13124  
Old 03-12-2013, 06:47
Bukta Bukta is offline
Member
 
Join Date: Jul 2011
Location: Felsőörs
Posts: 177
Activity: 0%
Longevity: 70%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Hacsak nem hatalmas baki volt, akkor nem hiszem, hogy ez így lenne. Egy klán mindig sok emberből áll. Mindenkinek lehetősége van számolni, és ötleteket hozni. Ha a bukás azért van, mert 1 ember tervezett meg mindent, az nem az 1 ember hibája. Bár nem tudom, hogy mi volt, csak általánosságban beszélek.
Ez nagyon igaz...
Csak az nem hibázik sosem, aki nem csinál semmit.
;-)
Reply With Quote
  #13125  
Old 03-12-2013, 07:00
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 62%
Default

Quote:
Originally Posted by Bukta View Post
Ez nagyon igaz...
Csak az nem hibázik sosem, aki nem csinál semmit.
;-)

de, az folyamatosan...
__________________
Up The Irons! 1/A
Néhány másik lejjebb.
Reply With Quote
  #13126  
Old 03-12-2013, 19:06
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Lacka View Post
Ezt jól látjátok, viszont nem is volt tervben bontás, mert elég sokat fokoztunk. Az el nem férő nép miatt már önmagában 4 körre lettek volna legalább, és azt is láttam, hogy egyikük értéke nőtt, nem hogy csökkent volna. Szóval a bontást a nagyob fokozással terveztem helyettesíteni, elvégre olyan szépek azok a templomok, nem?
ha meg így volt akkor nem értem a felháborodásotokat... azért volt bunkó vityu mert leírta ami történt? nem akarom védeni csak én is gondolkoztam rajta, hogy megemlítem, hogy ez így nem kóser.. ő megtette meg is kapta a magáét.
Reply With Quote
  #13127  
Old 03-13-2013, 03:02
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
ha meg így volt akkor nem értem a felháborodásotokat... azért volt bunkó vityu mert leírta ami történt? nem akarom védeni csak én is gondolkoztam rajta, hogy megemlítem, hogy ez így nem kóser.. ő megtette meg is kapta a magáét.
A leirtak alapjan szamomra nem az tortent, amit vityu irt. Szerintem a masik klantol valo eltavolodasnal teljesen lenyegtelen, hogy bontassal vagy nepcsokkenessel tortenik. Ha egy klan probalkozik eltavolodni, mint itt, csak nem sikerul, akkor nem lamak, maximum tapasztalatlanok, es/vagy pechesek.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #13128  
Old 03-13-2013, 03:42
TheGame TheGame is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2012
Location: Szováta
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 66%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
A leirtak alapjan szamomra nem az tortent, amit vityu irt. Szerintem a masik klantol valo eltavolodasnal teljesen lenyegtelen, hogy bontassal vagy nepcsokkenessel tortenik. Ha egy klan probalkozik eltavolodni, mint itt, csak nem sikerul, akkor nem lamak, maximum tapasztalatlanok, es/vagy pechesek.
Latom barmi is tortenik itt a forumon Remi te mast nem csinalsz csak vityuba kötsz bele egyfolytaba.
mar kezd idegesitto lenni.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to TheGame For This Useful Post:
  #13129  
Old 03-13-2013, 08:27
Lacka's Avatar
Lacka Lacka is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
ha meg így volt akkor nem értem a felháborodásotokat... azért volt bunkó vityu mert leírta ami történt? nem akarom védeni csak én is gondolkoztam rajta, hogy megemlítem, hogy ez így nem kóser.. ő megtette meg is kapta a magáét.
Számomra a bunkó nem egyenlő a barátságtalannal. Nem az történt, amit ő leírt, ezért reagáltam. Felháborodva nem volt senki, csupán méltatlankodtam, hogy mivel érdemeltük ki a ezt a titulust.
"megkapta a magáét" Ezt megint nem értem, de ahogy elnéztem sok-sok topicot már, azt hiszem, jobb, ha bele se mászok ebbe.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Lacka For This Useful Post:
  #13130  
Old 03-13-2013, 08:31
Lacka's Avatar
Lacka Lacka is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by TheGame View Post
Latom barmi is tortenik itt a forumon Remi te mast nem csinalsz csak vityuba kötsz bele egyfolytaba.
mar kezd idegesitto lenni.
Láttam már, milyen az, amikor Remy beleköt valakibe, akár Vityuba, mert rengeteg párbeszédet sikerült olvasnom itt Külsőn, és ez történetesen nem tartozik bele. Leírta azt, amit én írtam volna (és meg is tettem), csak ő előbb járt itt. Érdekes, külső szemlélőként képes volt feltételezni más okot is arra, miért jött be a 2 sereg, illetve mi történhetett az egész ügy kapcsán, mint az, hogy tudatlan pancserok össze-vissza nyomkodták volna a gombokat.
Persze azt is sejtem előre, hogy mostantól nem arról szól a beszélgetés majd, amivel kezdődött, úgyhogy több szót én nem is pazarolnék erre.
Szép napot mindenkinek!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:45.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu