Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 06-19-2008, 15:31
rimor rimor is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1
Activity: 0%
Longevity: 86%
Exclamation top x %

helo
nem tudom volt-e mar errol szo, en nem talaltam, de szerintem meglehetne fontolni azt hogy a top % szamitasakor a rendszer ne szamoja a szabadsagon levo orikat hanem csak az aktiv orikat .... legalabbis nem az "otfelejtet" orikat amik az elso 10 helyen vanak altalaban es ha mondjuk top 5% kell akor foldet kejen szerezni a max. foldhataron tull is csak azer hogy a top-ba keruljon az ember, aztan meg legyen mit lebontson ....

valahogy megkene oldani ezt a szabis orik dolgot akik csak otvanak a csopi tetejen es miatuk mas nehezeben tud haladni vagy ezesetben ertelmetlenul kel + hektarakat felfedezni / betolteni

mindenkinek tovabbi jo jatekot, es remelem sikerul valamien formaban talalni megoldast olyan orik szamara akiknek van mar kis kek 6,7,8-as vagy tobb
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 07-30-2008, 22:26
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by rimor View Post
helo
nem tudom volt-e mar errol szo, en nem talaltam, de szerintem meglehetne fontolni azt hogy a top % szamitasakor a rendszer ne szamoja a szabadsagon levo orikat hanem csak az aktiv orikat .... legalabbis nem az "otfelejtet" orikat amik az elso 10 helyen vanak altalaban es ha mondjuk top 5% kell akor foldet kejen szerezni a max. foldhataron tull is csak azer hogy a top-ba keruljon az ember, aztan meg legyen mit lebontson ....

valahogy megkene oldani ezt a szabis orik dolgot akik csak otvanak a csopi tetejen es miatuk mas nehezeben tud haladni vagy ezesetben ertelmetlenul kel + hektarakat felfedezni / betolteni

mindenkinek tovabbi jo jatekot, es remelem sikerul valamien formaban talalni megoldast olyan orik szamara akiknek van mar kis kek 6,7,8-as vagy tobb
Nem tudom erre kaptál már választ, vagy egyátalán van-e értelme folytatni a topicot, de én válaszolok. Az "ottfelejtett" oriknak, ha szabin vannak körönként 1 hektárral csökken a földjük, amíg el nem érik a az adott szint maximunm hektárját. Így ezek nem akadályozzák a feljutás a sok szemes oriknak sem. Az első 10 meg abszolút nincs ottfejeltve, hanem termel a következő szintre.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
  #3  
Old 07-30-2008, 22:46
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Nem tudom erre kaptál már választ, vagy egyátalán van-e értelme folytatni a topicot, de én válaszolok. Az "ottfelejtett" oriknak, ha szabin vannak körönként 1 hektárral csökken a földjük, amíg el nem érik a az adott szint maximunm hektárját. Így ezek nem akadályozzák a feljutás a sok szemes oriknak sem. Az első 10 meg abszolút nincs ottfejeltve, hanem termel a következő szintre.
Kiesgészítés1: vagy előbb-utóbb kiesnek a pontlistából
Kiegészítés2: A végtelen termelés ellen pedig a fokozott gyújtogatás lett bevezetve.

Így a topik eléggé értelmetlen.
Ha valamelyik múltbeli módosítással nem értesz egyet, akkor azzal már elkéstél.
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #4  
Old 07-30-2008, 22:49
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Én úgy tudom a vipesek ott maradnak. Max ha nem leszenek azonosítva az évi azonosításon, akkor lesznek onnan kivéve.

A 2.-nál pedig, igen a topkörök húzzák le a termelőket.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
  #5  
Old 07-31-2008, 10:58
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Én úgy tudom a vipesek ott maradnak. Max ha nem leszenek azonosítva az évi azonosításon, akkor lesznek onnan kivéve.

A 2.-nál pedig, igen a topkörök húzzák le a termelőket.
Ezt egységesitette Ati tudtommal
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #6  
Old 08-19-2008, 01:02
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha már ez a topikcím, volna egy kérdésem ezzel kapcsolatban.

Ha a vipes ori csökken szabi alatt óránként 1 hekit fellépési határig, akkor a minimum földje miért nem?
Effektíve az országaim egy része használhatatlan, a minimum föld elérhetetlensége miatt, holott nem lett leütve, hanem pusztán a szabály szerint (amit én is támogattam a megbeszélések idején, mert elérhetetlen top orik voltak, és ez nem volt jó) csökkent a területe.

Volt erről értesítő anno, de nem állt módomban játszani.
Kérdés, hogy ezért miért is kell büntetni az országokat?
Nem tartom következetesnek, sok régi játékos visszatérését ellehetetleníti a helyzet.
Akkor az volt a top, tehetek én arról, hogy a mostani szabályokkal nem lehet felvinni olyan magasra országokat, mert egyszerűen az időkorlát nem engedi?
Reply With Quote
  #7  
Old 08-19-2008, 08:51
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

szerintem próbálkozz egy szépen fogalmazott levélkével a supportra és nem kizárt hogy egyéni elbírálás lesz.
Reply With Quote
  #8  
Old 08-19-2008, 08:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
szerintem próbálkozz egy szépen fogalmazott levélkével a supportra és nem kizárt hogy egyéni elbírálás lesz.
???

Miért lenne? Van egy minimális föld, amit el kell érni a fellépéshez. Mindenkinek. Nem egyéni elbírálás kérdése, hogy 8000 hektárral kevesebbem van ugyan most, mint kellene, de had lépjek már fel.

Rengeteg ember már az első nap egyből szeretne a 200 hektáros 1 körös országával az 1/A topjába kerülni, had ne legyen ez se egyéni elbírálás kérdése. Akkor már jöhetne nyugodtan a "Megnyerem a játékot!" gomb is, és egyéni elbírálás se kéne, csak megnyomja az illető, és örül.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #9  
Old 08-19-2008, 08:54
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
???

Miért lenne? Van egy minimális föld, amit el kell érni a fellépéshez. Mindenkinek. Nem egyéni elbírálás kérdése, hogy 8000 hektárral kevesebbem van ugyan most, mint kellene, de had lépjek már fel.

Rengeteg ember már az első nap egyből szeretne a 200 hektáros 1 körös országával az 1/A topjába kerülni, had ne legyen ez se egyéni elbírálás kérdése. Akkor már jöhetne nyugodtan a "Megnyerem a játékot!" gomb is, és egyéni elbírálás se kéne, csak megnyomja az illető, és örül.
mivel írta hogy nem állt módjában játszani,gondoltam azt te is látod ha nem lép be.
Reply With Quote
  #10  
Old 08-19-2008, 09:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
mivel írta hogy nem állt módjában játszani,gondoltam azt te is látod ha nem lép be.
KisPistike tegnap regisztrált, nagyon szeretne az 1/A topjában lenni. Eddig nem állt módjában játszani, mert nem tudott a játékról, és ezt én is meg tudom nézni, hogy most először regisztrált.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 11:14.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu