Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 10-08-2007, 22:15
szajonara szajonara is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Budapest
Posts: 78
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default Hódító gyors csoport 4 és felfele, avagy neveljünk tamagothcit. :)

Ezt a topikot azért nyitom, mert pár kérdés felmerült bennem.
Mi értelme van a gyors csoportnak, ha szinte mindenki szabin van?
Sajnos azt tapasztaltam, hogy 4 ben már nem küzdenek az emberek, most már ott tartunk, hogy a hadisoknak is felfedezésre kell mennie hogy feljebb juthassunk, mert üthető közelségben mi több 6 kör magasságig alig van 1-2 ember aki nincs szabin. Ami a legrosszabb, hogy amint pár akció megy valaki ellen azonnal leszabizik. Odáig megértem, hogy ha valakit annyira szétszednek, hogy csak így mentheti az oriját, de itt nem erről van szó, senki sem küzd. Ennyi erővel normálba is mehetnének, ennek így semmi értelme. Láttam már olyat is, hogy visszajött, de mivel mi sem tudtunk feljebb menni azonnal leszabizott újra.
Valaki felvilágosítana, hogy ez miért van így?

Last edited by szajonara; 10-08-2007 at 22:33..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 10-09-2007, 00:41
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 17%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by szajonara View Post
Ezt a topikot azért nyitom, mert pár kérdés felmerült bennem.
Mi értelme van a gyors csoportnak, ha szinte mindenki szabin van?
Sajnos azt tapasztaltam, hogy 4 ben már nem küzdenek az emberek, most már ott tartunk, hogy a hadisoknak is felfedezésre kell mennie hogy feljebb juthassunk, mert üthető közelségben mi több 6 kör magasságig alig van 1-2 ember aki nincs szabin. Ami a legrosszabb, hogy amint pár akció megy valaki ellen azonnal leszabizik. Odáig megértem, hogy ha valakit annyira szétszednek, hogy csak így mentheti az oriját, de itt nem erről van szó, senki sem küzd. Ennyi erővel normálba is mehetnének, ennek így semmi értelme. Láttam már olyat is, hogy visszajött, de mivel mi sem tudtunk feljebb menni azonnal leszabizott újra.
Valaki felvilágosítana, hogy ez miért van így?


Tény,ami tény,rengetegen vannak szabin,de azért túlzás azt állítani,hogy nincs harc .. Ha mostanában léptél fel,akkor bizonyára ezt tapasztalod .. talán minden csopiban vannak ilyen holt időszakai - rosszkor vagy jó helyen
Végülis ez a gyors csopi .. kezdőknek nem ajánlott
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #3  
Old 10-09-2007, 00:43
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 17%
Longevity: 94%
Default

A horribilis nyersiárak időnként mindenkit hátráltatnak a feljebbjutásban,ilyenkor szabi és közben kis páty a normál oriknak .. aztán egy idő után bekukk,ha változatlan a helyzet,akkor vissza szabira .. blablabla
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #4  
Old 10-09-2007, 03:31
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 6%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by szajonara View Post
Ezt a topikot azért nyitom, mert pár kérdés felmerült bennem.
Mi értelme van a gyors csoportnak, ha szinte mindenki szabin van?
Sajnos azt tapasztaltam, hogy 4 ben már nem küzdenek az emberek, most már ott tartunk, hogy a hadisoknak is felfedezésre kell mennie hogy feljebb juthassunk, mert üthető közelségben mi több 6 kör magasságig alig van 1-2 ember aki nincs szabin. Ami a legrosszabb, hogy amint pár akció megy valaki ellen azonnal leszabizik. Odáig megértem, hogy ha valakit annyira szétszednek, hogy csak így mentheti az oriját, de itt nem erről van szó, senki sem küzd. Ennyi erővel normálba is mehetnének, ennek így semmi értelme. Láttam már olyat is, hogy visszajött, de mivel mi sem tudtunk feljebb menni azonnal leszabizott újra.
Valaki felvilágosítana, hogy ez miért van így?
Szabizni ezer okból lehet szóval csopitól és szinttől függetlenül bármikor és bármeddig elmehetsz szabira.
Azt nem lehet megválaszolni,hogy miért vannak orik szabin,mert mindenki más okból valószínűleg.
Én még nem jártam gyorsban,de egyszer biztos kipróbálom azt is
A 4. szint meg nálunk lassúban is tele van szabissal és ezt kell szeretni ez van.
Mondhatnám,hogy miért vannak szabin,mert hát lassú csopi és alig történik valami,azt a kevés körváltást ami egy nap van azt simán kilehetne bírni,de mégis több,mint a fél csopi szabin van.
Egy okot tudok az itteni szabizásokra.
-Én és a szövim túl kemények vagyunk
Reply With Quote
  #5  
Old 10-09-2007, 09:15
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem nem csak a gyors csoportban van ez a sokan szabin vagyunk probléma.Pl most néztem meg a G csopot es a 203 ori amit latok abbol 54 nem szabin lévő ori van.Es ebbol mondjuk 11 orit kivéve mindeki 59000 pont alatt van szoval majdnem a fellépési földterületen...
Reply With Quote
  #6  
Old 10-09-2007, 09:20
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Angol 2/B a legjobb eddig amit láttam. 40 fős a csoport és abból 30 van szabin.
Reply With Quote
  #7  
Old 10-09-2007, 10:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by szajonara View Post
Ezt a topikot azért nyitom, mert pár kérdés felmerült bennem.
Mi értelme van a gyors csoportnak, ha szinte mindenki szabin van?
Sajnos azt tapasztaltam, hogy 4 ben már nem küzdenek az emberek, most már ott tartunk, hogy a hadisoknak is felfedezésre kell mennie hogy feljebb juthassunk, mert üthető közelségben mi több 6 kör magasságig alig van 1-2 ember aki nincs szabin. Ami a legrosszabb, hogy amint pár akció megy valaki ellen azonnal leszabizik. Odáig megértem, hogy ha valakit annyira szétszednek, hogy csak így mentheti az oriját, de itt nem erről van szó, senki sem küzd. Ennyi erővel normálba is mehetnének, ennek így semmi értelme. Láttam már olyat is, hogy visszajött, de mivel mi sem tudtunk feljebb menni azonnal leszabizott újra.
Valaki felvilágosítana, hogy ez miért van így?
A gyors csoport az egy érdekes csoport valóban. Ahogy egyébként a lassú is... Jól eljátszogat mindenki az alsó szinten, de fentebb már nem igazán megy. Ez a normál sebességtől eltérő csoportok specialitása.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #8  
Old 10-09-2007, 10:16
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nekem lassúban pl menne fentebb is, de hasonló a helyzet

Akit lehetne ütni, az vagy szaqbadságon van, vagy haver... (Szövi, vagy MTN-s)
Reply With Quote
  #9  
Old 10-09-2007, 10:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Nekem lassúban pl menne fentebb is, de hasonló a helyzet

Akit lehetne ütni, az vagy szaqbadságon van, vagy haver... (Szövi, vagy MTN-s)
A szabisok száma semmivel nem rosszabb, mint máshol, egyszerűen kevés ember lép fel, mert a lassúban megunja lent ezt a sebességet a gyorsban meg szintén a többség lent rájön, hogy ez neki túl gyors. Ez utóbbira inkább nem is mondok semmit, aki volt a gyors csoportban, biztos találkozott már a fórumon igen gyakori kérdésemmel, miszerint mi a fenének jelentkeznek kezdők abba a csoportba, amire direkt ki van írva, hogy kezdők ne...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #10  
Old 10-09-2007, 10:29
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A szabisok száma semmivel nem rosszabb, mint máshol, egyszerűen kevés ember lép fel, mert a lassúban megunja lent ezt a sebességet a gyorsban meg szintén a többség lent rájön, hogy ez neki túl gyors. Ez utóbbira inkább nem is mondok semmit, aki volt a gyors csoportban, biztos találkozott már a fórumon igen gyakori kérdésemmel, miszerint mi a fenének jelentkeznek kezdők abba a csoportba, amire direkt ki van írva, hogy kezdők ne...
Ati egy szűrést nem lehet vhogy csinálni,h pl gyorsba 400hekin 300támadoval rendelkezö ori ne legyen?Mert utánna csak pislog ha 5sereggel megyek rá földért
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Március: súgó-project Ati Megvalósult javaslatok 86 04-04-2007 11:51
Gyors csoport problémái.. Senki Elvetett javaslatok 2 05-28-2006 13:09


All times are GMT +1. The time now is 01:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu