Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #221  
Old 08-28-2008, 23:17
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
én ezek a játékosok közül egyiket sem ismerek.

hogy mi a profi szerintem? aki letett vmit a hódító asztalára: topklánok aktív tagjai, A-ban aktív, sokat harcoló, klánban vannak, alsóbb szinteken pedig szövetségük mindig az elsők között van. a játékot átfogóan értékelik, az egymáshoz tartozó szinteket együtt kezelik és kihasználják a piacok közötti különbséget...
akit említettek neveket egyik se tartozik ide. nekem egyik sem komolyabb játékos.

a tali pedig abszolút nem tartozik ide. semmi köze.

durván 10-14 játékost mondanék, akit én profinak gondolok. kérésedre természetesen neveket is mondok, de szerintem nincs rá szükség, kb. mindenki be tudja lőni magának kire gondolhatok.

legyél szíves kultúráltabb hangnemben írni a fórumra, köszönöm.

nem vagyok profi, de nincs az a pénz, amiért a topklánok tagja lennék jelenleg (köszönöm, a sárdobálásból nem kérek). nem vagyok profi, de már szint elején érdekel, h a következő csoportba mit érdemes vinni. nem vagyok profi, már most nem az a célom, h alsóbb csoportokban az elsök között legyek..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
Sponsored Links
  #222  
Old 08-29-2008, 00:32
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 5%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
én ezek a játékosok közül egyiket sem ismerek.

hogy mi a profi szerintem? aki letett vmit a hódító asztalára: topklánok aktív tagjai, A-ban aktív, sokat harcoló, klánban vannak, alsóbb szinteken pedig szövetségük mindig az elsők között van. a játékot átfogóan értékelik, az egymáshoz tartozó szinteket együtt kezelik és kihasználják a piacok közötti különbséget...
akit említettek neveket egyik se tartozik ide. nekem egyik sem komolyabb játékos.

a tali pedig abszolút nem tartozik ide. semmi köze.

durván 10-14 játékost mondanék, akit én profinak gondolok. kérésedre természetesen neveket is mondok, de szerintem nincs rá szükség, kb. mindenki be tudja lőni magának kire gondolhatok.

legyél szíves kultúráltabb hangnemben írni a fórumra, köszönöm.
Vegyük szépen sorba amiker írtál.

Quote:
topklánok aktív tagjai
Ez szerintem egy vicc!
A mostani kis 1/A-s eseményeknél is úgy kerültek be orik a nagy klánokba,hogy az ég világon nem tettek semmit csak vittek egy kis pontot.
Vagy valaki úgy is betud kerülni egy nagy klánba,hogy haver,ismerős,ivócimbora,munkatárs,szexpartner és még sorolhatnám...
Tehát,ha csak a topklán aktív tagja kell lenni ,akkor az nem nehéz
Persze nem akarok senkit leminősíteni,csak láttam,olvastam,hallottam ezt-azt.

Quote:
A-ban aktív
Szóval ne legyen szk-n?
Vagy napi,heti szinten nyomja a támadás gombot?


Quote:
sokat harcoló
Ez egyértelmű.

Quote:

klánban vannak
Na már megint 1/A
Hát én klánban vagyok


Quote:
alsóbb szinteken pedig szövetségük mindig az elsők között van
Na szóval A-n kívűl van 3 orim alsóbb szinteken.
A szintlépés nálunk nem az első helyről szokott történni,de azért az elsők között lépünk szintet ,amint lehet.
Nem gyűjtünk évekig tartalékokat a csopi tetején és nem élvezkedünk fent.
Játszunk,haladunk,lépünk

Akkor kb. ennyi a profizmus?
Gratulálok neked a teljesítményhez és gratulálok a másik 10-14 játékosnak is ,akiket biztos nem láttál még talikon,mert annak abszolút semmi köze a hatalmas giga tudáshoz.

Erre még reagálnék:
Quote:

akit említettek neveket egyik se tartozik ide. nekem egyik sem komolyabb játékos.
Azokat a játékosokat akiket írtak te ismered?
Csatáztál velük?
Tudsz róluk bármit is?
Vagy szimplán neked nem mond semmit az orijuk/nevünk ,ezért ők komolytalan és átlag vagy gyenge játékosok?


U.I.: A kultúrált hangnemről meg annyit,hogy majd az illetékes személy intézkedik ,ha kivetnivaló van benne.
Ne utasíts se engem,se mást!
Azért ,mert te profi hódítós vagy nem leszel felsőbbrendű ember.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to J.Ati For This Useful Post:
  #223  
Old 08-29-2008, 00:35
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 5%
Longevity: 93%
Default

Én azt vettem észre,hogy minden az 1/A körül forog…
Nagy baj.
Azért én még mindig azt modnom ami a topic címe!

Q- csoportba várjuk a profi játékosokat szeretettel csatázni
Reply With Quote
  #224  
Old 08-29-2008, 13:30
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ki mondta, hogy a topklánok csak úgy teremtődtek és nincs mögötte munka? évekig való termelés, újrázás és komoly szervezés volt. sajnálom, hogy most nincs olyan csapat, ami egyszer is ellenfele lehetne a bignek.

igen támadni kell klánban, az viszi előrébb a csapatot, sajnos nem sokat olvastam a te klánod klánütéseiről.

leírtad, hogy az általam mért rendszerben nem számítasz profinak, akkor mi a gond? nem kell nekem megfelelned.

a talis mondatomat sem értetted meg ahogy látom. a 10-14ből sokkal találkoztam találkozókon, de mégsem kötöm ehhez a tudásukat.

azt pedig nagyon sajnálom, hogy nem tudsz indulatok nélkül egy fórumra írni és nem tudod értelmezni a mondataimat.

kár volt belemennem ebbe a vitába, mert érthetetlenül írsz. jobb lesz mind a kettőnknek, ha folytatod a játékodat, én pedig a szabizást és a fórumozást.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #225  
Old 08-29-2008, 13:58
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Én azt vettem észre,hogy minden az 1/A körül forog…
Nagy baj.
Azért én még mindig azt modnom ami a topic címe!

Q- csoportba várjuk a profi játékosokat szeretettel csatázni

Sokmindenben egyetértek Veled, pár másikban már nem.
Pl azt én sem tartom jónak, aki egyszerűen kapott A topban egy orit, és semmit nem tett le az asztalra.
Azt sem, aki csak Aban bohóckodik, és ott is leginkább a klántársak húzzák fel, a játékhoz meg a legcsekélyebb köze sincs, mégis veri a mellét.
Az egészben a legviccesebb, hogy nem egy top klán tag ilyen, továbbmegyek, a túlnyomó többség ilyen.

De hagyjuk is az A - t.
Más csopiban valószínűleg azért nem lennél jó, mert rommá ver egy olyan, aki megfelelő piaci tartalékokat halmozott fel. A jó játékos leírása talán ott kezdődik el, hogy fel tudja mérni a helyzetét, mire lehet képes.. ? Márpedig ebben a játékban pénz nélkül semmire sem megy az ember, illetve úgyis a nagyobb kutya.. ugat.

Azt viszont mond meg, hogy miért a Qba menjen valaki csatázni?
Nem akarom a Qsokat megbántani, de annak a csopinak kicsit elfekvő jellege van. Az megy oda, aki csak fórumozni akar (illetve már csak múlt idő, mert a fúrum szó értelmét vesztette), illetve az, aki nagyon nem ér rá a játékra, vagy aki évekig akar tisztességesebb mennyiségű pénzt összegyűjteni zord körülmények közt (lásd.: mazohisták). 1 ottani kör alatt kialszom magam

Druida: Téged nem is kommentálnálak
Annyira értelmetlen, hogy minden hozzászólásra adsz egy nemtetszést, ha azt bizonyos ember írja. Ezen a ponton erősen küszködöm a gondolataimba tóduló jelzők áradatával, de szerencsére döntésképtelen vagyok, így egyet sem írok le közülük
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Arrakis For This Useful Post:
  #226  
Old 08-29-2008, 14:44
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
szia

már nagyon nem tetszik ahogy így vitatkoztok erről, mert szerintem mindenki számára más jelenti a profit, és nemtom mit kell ezt így felhúzni. és nem személyesen neked akart szólni, ne haragudj, és nem is tudom mért csak a te hsz-eid nem tetszettek, csak már elegem lett... úgyhogy plííz abbahagyni
Mar megbocsass hogy beleszolok igy amatorkent de nem ertem ,hogy hogy mindenkinek mast jelent a Profi?? Az en meglatasom az hogy 1 fele profi letezik az akinek sok az ideje (a csaladja csak a hata kozepet lassa egesz nap)imadja ezt a jatekot kepes napi 20 orat ulni a szmaitogep elott(vagy akar tobbet) es siman atgazol egy csoporton ha epp ugy tartja kedve (mert tartaleka tudasa es ideje van ra) Abbahagyni meg miert kellene ?? Mindenkinek megvan a sajat velemenye es ha kulturaltan talalja en szivesen elolvasom es akar megvitatom vele a dolgot.
Uff. Beszeltem
__________________
Just Prime Noctis!!!
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Puppi For This Useful Post:
  #227  
Old 08-29-2008, 15:25
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Puppi View Post
Mar megbocsass hogy beleszolok igy amatorkent de nem ertem ,hogy hogy mindenkinek mast jelent a Profi?? Az en meglatasom az hogy 1 fele profi letezik az akinek sok az ideje ...
Pedig az értelmesebb hsz-ek többsége erről szól amit te nem értesz.
Van akinek az a legfőbb szempont hogy topklán érdemes tagja legyen az illető. Másnak hogy tudjon bánni a pénzzel és fel tudja mérni a lehetőségeit. Ennek az ellentettét is láttuk: piac nélkül, hétvégiben meg párbajon dobogós legyen mindig. Nyolcból, vagy hogy.
Akkor itt van a te meglátásod hogy sok ideje legyen és családja, amit elhanyagol. A lassúsok meg azt emlegették asszem hogy akkor is menő legyen a csopiban ha alig játszik. És hogy akkor látszik meg igazán hogy mit tud. Korábban olyan véleményt is láttam hogy 'minden indított serege bemenjen'. De még oldalakon keresztül lehetne sorolni ki milyen tulajdonságokat és eredményeket ismer el, kire tekint fel, satöbbi.

Olvastam.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Princ For This Useful Post:
  #228  
Old 08-29-2008, 15:36
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Pedig az értelmesebb hsz-ek többsége erről szól amit te nem értesz.
Van akinek az a legfőbb szempont hogy topklán érdemes tagja legyen az illető. Másnak hogy tudjon bánni a pénzzel és fel tudja mérni a lehetőségeit. Ennek az ellentettét is láttuk: piac nélkül, hétvégiben meg párbajon dobogós legyen mindig. Nyolcból, vagy hogy.
Akkor itt van a te meglátásod hogy sok ideje legyen és családja, amit elhanyagol. A lassúsok meg azt emlegették asszem hogy akkor is menő legyen a csopiban ha alig játszik. És hogy akkor látszik meg igazán hogy mit tud. Korábban olyan véleményt is láttam hogy 'minden indított serege bemenjen'. De még oldalakon keresztül lehetne sorolni ki milyen tulajdonságokat és eredményeket ismer el, kire tekint fel, satöbbi.

Olvastam.
Ahoz hogy valaki topklan erdemes tagja legyen ahhoz mindazz szukseges amit felsoroltam ido,penz,a jatek szeretete.Az meg aki alig jatszik az sosem lessz meno hidd el nekem csak sok sok jatekkal tudsz igazan jo lenni mutassanak mar nekem egy olyan jatekost aki mondjuk havonta 2-3 napot jatszik es o az atyauristen mindenkit lever ha kell es tartaleka is van hozza elegendo ez a ket dolog teljesen ellentmond egymasnak .Igy szuletnek a legendak szajrol szajra mire hozzam eljut mar felisten a csoka pedig cak havi 2-3 napot jatszik igaz ezt nem hiszed el te sem???
__________________
Just Prime Noctis!!!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Puppi For This Useful Post:
  #229  
Old 08-29-2008, 15:43
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Puppi View Post
Ahoz hogy valaki topklan erdemes tagja legyen ahhoz mindazz szukseges amit felsoroltam ido,penz,a jatek szeretete.Az meg aki alig jatszik az sosem lessz meno hidd el nekem csak sok sok jatekkal tudsz igazan jo lenni mutassanak mar nekem egy olyan jatekost aki mondjuk havonta 2-3 napot jatszik es o az atyauristen mindenkit lever ha kell es tartaleka is van hozza elegendo ez a ket dolog teljesen ellentmond egymasnak .Igy szuletnek a legendak szajrol szajra mire hozzam eljut mar felisten a csoka pedig cak havi 2-3 napot jatszik igaz ezt nem hiszed el te sem???
En is keveset jatszom mostansag sajnos az elet igy hozta vannak az ember eleteben fontos dolgok mint Pl.Csalad ,Melo. De attol meg lehetek en is meno???? majd elgondolkodom rajata es magadom a valaszt magamnak sot elhiresztelem sok sok mebernek hogy meno vagyok s talan mire eljut hozzatok a hirem mar mindenki ugy fog ismerni minta Puppi a Terminator
Pedig tavol allok hozza
__________________
Just Prime Noctis!!!
Reply With Quote
  #230  
Old 08-29-2008, 15:53
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Puppi View Post
En is keveset jatszom mostansag sajnos az elet igy hozta vannak az ember eleteben fontos dolgok mint Pl.Csalad ,Melo. De attol meg lehetek en is meno???? majd elgondolkodom rajata es magadom a valaszt magamnak sot elhiresztelem sok sok mebernek hogy meno vagyok s talan mire eljut hozzatok a hirem mar mindenki ugy fog ismerni minta Puppi a Terminator
Pedig tavol allok hozza
szerintem epp itt van a hiba sok ember elkepzeleseben.. azert mert minden korben nyomom a tavolt es ha jon felem sereg akkor behivom a helpet, v veszek ijaszokat, v teszem amit kell, nem leszek profi.. ha napi par orat vagyok csak bent es akkor azt csinalom, amire szukseg van , akkor mar kozelitek..

meg mindig nem vagyok profi, de egyetlen orim nincs raszorulva, h online legyek, h mert? mert ismerem a csoportokat, amikben vagyok (beleertve az arenat is) es 90% h komolyabb karom nem keletkezik, ha elmegyek nyaralni par napra, v bulizok..

a masik fele, h utogepnek kell lennie egy profinak.. mert kene annak lennie?
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu