Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 08-19-2008, 14:58
tulip tulip is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 142
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Tehát a kérdés pusztán arra korlátozódott, hogy másfél éve itthagytam egy játszható országot, most, másfél évvel később miért egy játszhatatlant kapok vissza.
Logikus az érvelésed és teljesen igazad is van. Csakhogy a világ ennél sokkal összetettebb. Sok játékos nyomott már zérostartot emiatt. Miattuk nem tehet kivételt veled sem, az nem lenne fer velük szemben. Korábban Ati így döntött, szerintem rosszul döntött, de ha most tovább engedne, az egy újabb rossz döntése lenne. Ha az 5. szinten vagy egy 2 szemes orival, akkor a játéktudásod mellett zérostart után 7 hónap múlva ugyanott lehetsz, mint most állnál egy újrázással.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to tulip For This Useful Post:
Sponsored Links
  #42  
Old 08-19-2008, 14:58
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
srácok sztem ez így ebben a formában kellően szánalmas, hogy pár ujjon vitáztok és sértődtök, ami szerintem telejes mértékben tök mindegy, hogy merre mutogat
Én részemről nem ezen vitatkoztam



A hsz-ed második részével egyet értek, de nem tudjuk sajnos elégszer és elegen elmondani, hogy Ati változtasson a dolgokon...


Ati: egy szerintm, számodra elfogadható dolog:
Ha újrázza az országát és teljesen 200 hekiről előről kezdi, akkor nem igazítanád át a minimum följét, hogy az is előről kezdődjön??
így a megtermelt javak is elvesznek, szal mintha fel sem ment volna 3000 hektárra termelni...szimplán, mintha most fordult volna le...
???
Reply With Quote
  #43  
Old 08-19-2008, 15:00
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tulip: nem a pénz a lényeg jelen esetben. Azt hiszem nem publikus összeget mondani, de nincs benne újra után sem több pénz, mint amivel egy teljesen átlag ori fellép 5. szintről.
Semmi olyan kirívó pénzösszeg, aminek az elvesztésétől agyvérzést kapnék.
Egyedül az ori.
Reply With Quote
  #44  
Old 08-19-2008, 15:01
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 19%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Ati: egy szerintm, számodra elfogadható dolog:
Ha újrázza az országát és teljesen 200 hekiről előről kezdi, akkor nem igazítanád át a minimum följét, hogy az is előről kezdődjön??
így a megtermelt javak is elvesznek, szal mintha fel sem ment volna 3000 hektárra termelni...szimplán, mintha most fordult volna le...
???
Erős visszaélésre ad ez lehetőséget,lepasszolja a pénzt,aztán mikor ugyanazon a szinten van visszakapja. Mondom ezt anélkül,hogy bérkiről is rosszat feltételeznék
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #45  
Old 08-19-2008, 15:04
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Erős visszaélésre ad ez lehetőséget,lepasszolja a pénzt,aztán mikor ugyanazon a szinten van visszakapja. Mondom ezt anélkül,hogy bérkiről is rosszat feltételeznék
Mert, szerinted, nem nézné meg Ati, hogy küld-e karavánt, vagy nemrég küldött-e??
(illetve, hogy kap-e vissza ugyanattól az embertől és mibe mennyi van)

Másrészt, ha ilyen lehetőséget kapnék, én Arra helyében nem veszteném el azzal, hogy megpróbálnám átverni Atit...ráadásul aludni sem tudnék
Reply With Quote
  #46  
Old 08-19-2008, 15:06
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tulip View Post
Logikus az érvelésed és teljesen igazad is van. Csakhogy a világ ennél sokkal összetettebb. Sok játékos nyomott már zérostartot emiatt. Miattuk nem tehet kivételt veled sem, az nem lenne fer velük szemben. Korábban Ati így döntött, szerintem rosszul döntött, de ha most tovább engedne, az egy újabb rossz döntése lenne. Ha az 5. szinten vagy egy 2 szemes orival, akkor a játéktudásod mellett zérostart után 7 hónap múlva ugyanott lehetsz, mint most állnál egy újrázással.
Nem tartom rossz döntésnek.
Szerintem az, hogy nem játszok nem alapja annak, hogy tönkremenjen az orim.
Hogy más hogy éli meg nem tudom, én kitartok a mellett, hogy van helyes megoldás az ilyen esetekre.
Reply With Quote
  #47  
Old 08-19-2008, 15:10
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Ati: egy szerintm, számodra elfogadható dolog:
Ha újrázza az országát és teljesen 200 hekiről előről kezdi, akkor nem igazítanád át a minimum följét, hogy az is előről kezdődjön??
így a megtermelt javak is elvesznek, szal mintha fel sem ment volna 3000 hektárra termelni...szimplán, mintha most fordult volna le...
???
2 szemes, Les ori, az újrát már megejtettem én, mivel 0 morállal, 54% katmorállal, és a 3 nap alatt felgyújtott 400 hekivel nem tűnt túl életképesnek
Most 600 hekis, és csak akkor léphetne tovább, ha ennek a 4szeresét elérném.
Ami tekintve, hogy a top 1 1300 heki körül van..
Reply With Quote
  #48  
Old 08-19-2008, 15:10
tulip tulip is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 142
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Nem tartom rossz döntésnek.
Szerintem az, hogy nem játszok nem alapja annak, hogy tönkremenjen az orim.
Hogy más hogy éli meg nem tudom, én kitartok a mellett, hogy van helyes megoldás az ilyen esetekre.
Tegyük fel, hogy Ati lenullázza a minimum földedet. Újrázhatsz, tovább mehetsz. Sok játékos ugyanúgy, mint Te, nem voltak pl. fél évig net közelében. Hasonlóan jártak. Ati nem engedett, töröltek vagy zérostartoltak. Most látják, hogy jé, de hiszen Arrakisnak Ati megtette azt, amit nekik nem. Hát akkor ők az országukat miért nem kapták vissza? Mit mondasz nekik? Így jártak?
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to tulip For This Useful Post:
  #49  
Old 08-19-2008, 15:14
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by tulip View Post
Tegyük fel, hogy Ati lenullázza a minimum földedet. Újrázhatsz, tovább mehetsz. Sok játékos ugyanúgy, mint Te, nem voltak pl. fél évig net közelében. Hasonlóan jártak. Ati nem engedett, töröltek vagy zérostartoltak. Most látják, hogy jé, de hiszen Arrakisnak Ati megtette azt, amit nekik nem. Hát akkor ők az országukat miért nem kapták vissza? Mit mondasz nekik? Így jártak?
Evvel teljesen egyetértek...
De Ati nem is ezt vetette fel érvnek...Ez a Te érved...Viszont Ati dönt
De sajnos, hogyha már ezt jgy bejrtad, sok esélyünk tényleg nincs, szal jó eszmecserét a továbbiakban, nem koptatom feleslegesen a billentyűzetet
Reply With Quote
  #50  
Old 08-19-2008, 15:16
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tulip View Post
Logikus az érvelésed és teljesen igazad is van. Csakhogy a világ ennél sokkal összetettebb. Sok játékos nyomott már zérostartot emiatt. Miattuk nem tehet kivételt veled sem, az nem lenne fer velük szemben. Korábban Ati így döntött, szerintem rosszul döntött, de ha most tovább engedne, az egy újabb rossz döntése lenne. Ha az 5. szinten vagy egy 2 szemes orival, akkor a játéktudásod mellett zérostart után 7 hónap múlva ugyanott lehetsz, mint most állnál egy újrázással.
Meg már ne is haragudj, de az milyen bánásmód, hogy teljesítsd ugyanazt mégegyszer, csupán 7 hónap, és mindezt azért, mert nyomtál egy szabi gombot anno. Veszíts el mindent, az orinéven, és sorszámon kívül, mert nem játszottál.
Hol voltam játékellenes, vagy mi a csuda mindeközben?
Sehol...
Akkor a játék miért Arraellenes?

Nagyon egyszerű, itthagytam, működőképes volt, nem játszom, és mikor újra kezembe kerül azt várnám, mint játékos, hogy működőképesen kapom vissza.
Ebben sztem nincs önzés, sem rosszindulat.. csak naivitás?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu