Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 08-18-2008, 22:40
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
Arra az adott szó úgy hangzott." ha valaki fel akarja mondani az mnt-t akkor ad 1 hét felkészülési időszakot a másiknak."
ez történt, az adott szó meg volt tartva.
igaz amikor szólt akkor már pannonnak nem volt esélye, mert biggun előre kivette a piacot. innentől kezdve az 1 hét lehetett volna 1 nap is semmit nem változtat..
Wand, nem ismered a hátteret, beszélgetéseket, és úgy fest nem olvastad el figyelmesen azt sem, amit korábban írtam, mert én nem erről beszélek.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 08-18-2008, 22:58
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Így olyan időpontot választottak amikor már stratégiailag lehetetlen volt felkészülés, nem véletlenül vették kezükba a megfelelő piacokat.
Nem szeretnék belefolyni a vitába, de erre reagálnék.
Igen, óriási nyers, és gabonatartalékot gyűjtöttünk össze hónapok alatt, amihez kellett ÉJSZAKÁZNI, nem is keveset.

Mivel hónapok óta figyeljük a piacot, tudjuk, hogy nektek is volt. (Illetve te akkor még nem voltál a Pannonban) 28M fa, hasonló mennyiségű agyag, kőből még több, és közel 100M gabona. Napi szinten szedtétek fel az olcsó nyerset.

Azt hiszem, az nem a Big Gun hibája, hogy ti ezt elfolyatáttok. Azt is meg kell jegyeznem, hogy ti előbb kezdtétek a tartalék gyűjtést, és emiatt nekem megfordult a fejemben, talán ti előbb visszavonjátok az mnt-t.

Hetekig látható volt a piacon a mi tartalékunk is, ugyanúgy ahogy a tietek. Ezek után ne akarjátok itt előadni, hogy nem számítottatok semmire.
A vihar előtti csend érzékelhető volt.

Még valami, amit már sokan említettek. Rengeteg munkája van a klánnak abban, hogy 10M pontra feljutottunk, és felkészültünk a háborúra. Gondolod, hogy ennyi energiát azért fektettünk bele, hogy örökre a második helyen ücsörögjünk? Nagyon naív gondolat.
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Arwen For This Useful Post:
  #103  
Old 08-18-2008, 23:32
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen View Post
Nem szeretnék belefolyni a vitába, de erre reagálnék.
Igen, óriási nyers, és gabonatartalékot gyűjtöttünk össze hónapok alatt, amihez kellett ÉJSZAKÁZNI, nem is keveset.

Mivel hónapok óta figyeljük a piacot, tudjuk, hogy nektek is volt. (Illetve te akkor még nem voltál a Pannonban) 28M fa, hasonló mennyiségű agyag, kőből még több, és közel 100M gabona. Napi szinten szedtétek fel az olcsó nyerset.

Azt hiszem, az nem a Big Gun hibája, hogy ti ezt elfolyatáttok. Azt is meg kell jegyeznem, hogy ti előbb kezdtétek a tartalék gyűjtést, és emiatt nekem megfordult a fejemben, talán ti előbb visszavonjátok az mnt-t.

Hetekig látható volt a piacon a mi tartalékunk is, ugyanúgy ahogy a tietek. Ezek után ne akarjátok itt előadni, hogy nem számítottatok semmire.
A vihar előtti csend érzékelhető volt.

Még valami, amit már sokan említettek. Rengeteg munkája van a klánnak abban, hogy 10M pontra feljutottunk, és felkészültünk a háborúra. Gondolod, hogy ennyi energiát azért fektettünk bele, hogy örökre a második helyen ücsörögjünk? Nagyon naív gondolat.

pro:

- elismerés azért, hogy ennyit éjszakáztál a nyersivel, most már aludd ki magad
- pannon marhasága, hogy sem a nyersit, sem az egységet nem tudta tartani, és csorgott, nem vitás

kontra:

- egy két vitatható esetet leszámítva nem a 10 milla klánérték összehozását kifogásolták a bírálók sem. Az mindenképpen kimagasló teljesítmény. A kérdés csupán az, hogy mindez megvalósult volna e akkor is, ha a Zoli, és Remy iránti megbecsülésből (emberi és játékbeli) megszületett mntk nincsenek. Illetve, hogy mennyire korrekt, amit csináltatok azok után, hogy bizalom volt szavazva nektek, és azok után, hogy Zoli az ellenkezőjére adta a szavát.

Mikor abbahagytam a gun, és a pannon volt előttünk, és totálisan érdektelen volt a játék, mert nem volt kit ütni. De jobbnak látom így utólag is ezt a választást, mint hogy a szavam szegtem volna, és bontjuk az mntt.

kérdés: nem tudom ki mennyit hogy tartalékolt nyersiben, de 2 top klán esetében annyira meglepő, hogy az egyiknek, meg a másiknak is vannak nyersitartalékai? Nem tudom milyen konkrét mozgások voltak, de hogyan utal háborúra? Tényleg csak azért kérdezem, mert nem látok benne a szokásostól eltérőt, ebben a leírt formában.
Reply With Quote
  #104  
Old 08-18-2008, 23:41
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
kérdés: nem tudom ki mennyit hogy tartalékolt nyersiben, de 2 top klán esetében annyira meglepő, hogy az egyiknek, meg a másiknak is vannak nyersitartalékai? Nem tudom milyen konkrét mozgások voltak, de hogyan utal háborúra?
Szórakozásból senki nem gyűjt 3 féle nyerset, és gabonát a piacon.
+ milliós nagyságrendű védő, és támadó is megjelent.
Reply With Quote
  #105  
Old 08-18-2008, 23:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Kaptak a játékon belül érteseítést, hogy kedvesek van egy megbeszélés ahol döntés fog születni valamiről, gyertek szóljatok hozzá, gondoljunk ki valami logikus és ésszerű megoldást?
Igen, kaptak a játékon belül erről üzenetet az érintettek.

Azt hiszem, hogy ezzel ezt le is zárhatjuk egyelőre.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #106  
Old 08-18-2008, 23:48
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen View Post
Szórakozásból senki nem gyűjt 3 féle nyerset, és gabonát a piacon.
+ milliós nagyságrendű védő, és támadó is megjelent.
A milliós védő, meg támadó időről időre ott volt az utóbbi 2 évben.
A nyersit nem tudom, mikor abbahagytam, akkor mindennapos volt, hogy több millás nyersitételek vannak kinn (pl bignél volt az agyag, erre határozottan emlékszem 1.5 éves info), persze ez bőven változhatott azóta.
Reply With Quote
  #107  
Old 08-18-2008, 23:51
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
A milliós védő, meg támadó időről időre ott volt az utóbbi 2 évben.
A nyersit nem tudom, mikor abbahagytam, akkor mindennapos volt, hogy több millás nyersitételek vannak kinn (pl bignél volt az agyag, erre határozottan emlékszem 1.5 éves info), persze ez bőven változhatott azóta.
Arrakis, mióta nem vagy jelen az 1/A piacán?
Amikor a Big elkezdett támadót, és védőt képezni, jó ideje egy darab nem volt kint. Max pár ezer hébe-hóba.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Arwen For This Useful Post:
  #108  
Old 08-19-2008, 00:14
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen View Post
Arrakis, mióta nem vagy jelen az 1/A piacán?
Amikor a Big elkezdett támadót, és védőt képezni, jó ideje egy darab nem volt kint. Max pár ezer hébe-hóba.
Nyah, ez már legalább késztény. Ezért kérdeztem, és ezért írtam, hogy abban a formában nem tartom gyanusnak, ahogy előszörre olvastam. (belegondolva abba, h mikor X - re rájött a játszhatnék mindig elkezdte őket gyártani)
Thnx az informálást.
Reply With Quote
  #109  
Old 08-19-2008, 01:15
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Igen, kaptak a játékon belül erről üzenetet az érintettek.

Azt hiszem, hogy ezzel ezt le is zárhatjuk egyelőre.
Ok, értem. Ezt sikerült akkor kitalálni?
Reply With Quote
  #110  
Old 08-19-2008, 12:01
tulip tulip is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 142
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Erre a Pannon egyáltalán nem készült föl és valljuk be 2 év lemaradást 1 hét alatt behozni igencsak nehéz. A játékos társak a harci helyzetre is úgy néztek, mintha a szokásos hétköznap lenne és elég lenne 1 belépés.
Amíg az A csoportban a többi országnak általában rendszeresen küzdenie kell, hogy ne csússzon lentebb, addig a csoport első helyén álló klánnak nehogy már indoka legyen az, hogy nem volt felkészülve! Mert ha ez a helyzet, akkor ideje volt, hogy átadják a helyüket másoknak, hogy idővel őket is leváltsa egy következő csapat...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to tulip For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu