Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Mit javasolnál a 9-ik személyiség után?
új és teljesen egyedi faj bevezetését 11 12.79%
új személyiség bevezetését 24 27.91%
új katonai egység bevezetését 3 3.49%
+1% tekercsbónuszt fordulásonként 2 2.33%
+3% tekercsbónuszt fordulásonként (max. 5 fordulásig) 3 3.49%
egyedileg fejleszthető opciót (külön hadi, toli, vagy vari irányban) 11 12.79%
pontlistás kiemelt rank jelölést 13 15.12%
legtöbb személyiségű hódítósok top100-as pontlistát 19 22.09%
Voters: 86. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 03-31-2006, 06:38
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya
Sztem se akkora előny a személyiség mint ahogy laziga próbálja beállítani, röviden megmondom h ki nyer egy háborúban, akinek több pénze van és aki többet van gép előtt, ennyi.
ebben egyetértek.
a csopikat meg lehet bontani 3 személyiségig a kezdökkel, és azon túl. aki feljut a 3.csopiba, már tanulhat egy pár dolgot, onnan meg vegyülhetnek az orik. igy tetszene?
Sponsored Links
  #72  
Old 03-31-2006, 07:57
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nekem végülis mint irtam mindegy és nem a magam védelmére sirok de igen ez megint egy jó elgondolás csak azt nem tudom hogy egy ilyen mennyire kivitelezhetzö. Mindenesetrte én ugy látom a dolgokat hogy nem az erös tapasztalt orikat kell erösiteni hanem a nyengéket segiteni, Az máskérdés hogy valami féle érdemrendre szükség van hogy igen is látszodjon kimennyit ül a gép elött De lehet hogy én vagyok ilyen hüle romantikus lelkü lovag
  #73  
Old 03-31-2006, 13:59
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nehéz lehet lohátrol gépezni
még laptoppal is
  #74  
Old 03-31-2006, 16:26
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Apa
nehéz lehet lohátrol gépezni:D
még laptoppal is:D
már próbáltad, ugye? :P
  #75  
Old 04-01-2006, 11:58
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nem vok annyira lovagos tipus
  #76  
Old 04-01-2006, 20:05
Ven Ven is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 22
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga
oké abban van igazság de mondjuk mikor itt tele lesz kék 9esel mindenki ide téved egy kezdö és halálosan esélytelen lesz bármire. Söt a sok kék9es rájuk fog vadászni és még most azon törjük a fejünket hogy hogyan erösitsük magunkat tovább? a kezdökkel szemben. Ez minden csak nem fer játék igy tényleg belterjes lesz a játék Ezt én komolyan igy látom.
Már az hatalamas elöny hogy több év alat hatalmas rutint szerezünk ahoz adhozzá a 9személyiséget és még ha megint valami pluszt kapunk akkor tényleg nem lesz semmi esélye arra az uj játékosoknak hogy valami is elérjenek föleg hogy igy is sokan vissza élnek a személyiségekkel
Szerintem addig jó ez a játék mig nagyábol egyenlö feltételekkel játszahtunk és vannak uj emberek akikkel szinesedik a játék.
Szerintem az jó ötlet hogy jutalmazzuk azokat akik töbször körbe fordulnak de ne hatalmas elönnyel hogy a végén már az ujak ne tudjanak érvényesülni, látszodjon hogy ök profik gyüljön a kék szám stb de nadjunk magunka mégnagyobb elönyt....
Lehet tévedek, akkor sorry. Nekem minden orim kék, és az a tapasztalatom, ha nem idegesítenek fel kezdőbb orik azzal hogy ránk szállnak (lopás stb., gyökér üzik, vádaskodás, hogy persze tudjuk minden kék ori összejáccik, mert ismeritek egymást, napi soxori bepróbálás), akkor 2-3% az esély, hogy ártunk nekik. Max egyszer hekire lecsapjuk utána már el is felejtjük őket örökre. Ezt most a tipikusan kezdőkre írom. Na meg a sok személyiséges orik nagyobbik része nem is megy bele hosszabb háborúkba, csak halad előrre. Mire fellép az A-ba a hozzákapcsolt kis gnómja úgyis megírja azt a 100.000-400.000 tekit ami elég neki a köetkező körben A,B-be való jutáshoz. Ha megnézed, jópár gnóm kereskedőt, elf tudóst lácc köztük MF-ként ugye ezek nem éppen arra lettek beállítva, hogy kezdőket gyalázzanak le? A maradék kék szövi meg, ha nem lát nállad sok 100 millát, v. tekivel teli orikat biztos nem fog neked menni. Az már máskérdés, ha leszednek úgyis annyira sértettnek érzi magát a tulaj, hogy szétvereti magát egy jóval nagyobb tartalékokkal rendelkező szövivel, de ez már az ő baja. Ha pedig elég tartalékod van egy hosszú harchoz? Akkor minden esélyed megvan, hogy szétkapd a kéket is.
Innen értetlen vagyok, tényleg olyan nagy hátrány egy személyiséggel jáccani? Nem mi is eggyel kezdtük, v. még annyival sem.
  #77  
Old 04-01-2006, 22:27
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nem hinnem hogy a sok kis kek 9 es kezdokre vadaszna...
En magambol indulok ki , de szerintem sokan vannak igy ezzel, en azert jatszok mert szeretem a kihivasokat...akkor viszont a velem egy sulycsoportban levokkel szorakozok ( igen ez egy jatek ezt elvezni kell!!) es nem a kezdo orikat "kapom szet" es elegedetten dolok hatra a szekemben...Nekem ugyan meg nincs kek semmim se, de ha valaha lesz is, akkor nem hinnem hogy hirtelen atvaltzok egy "hobbybol torlesig utom a kezdo hulyeket , amint lejott roluk a vedelem a jofej szovimmel" sracca...
Es nem tartom fairnek hogy leszoljatok azt aki korbefordult es kis kek szma van a tobb szemelyiseg miatt...Nem csalnak akkor meg ? Neked is lehetne, ha tobbet-jobban nyomulnal...
  #78  
Old 04-02-2006, 09:31
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Bocsi lehet félre érthetö voltam nem magamnak sirok mert nem vagyok kezdö
nem most áll fent ennek a veszélye amit irtam hanem ha mondjuk már ott tartunk hogy 100bol 95 kék9essel játszik és jönn valaki aki most kezdi az egészet és most is vannak akkik csak gyorsan akarnak haladni elöre és a kicsiket vadásszák. Egy szoval se mondtam hogy mindenki ilyen de vannak ilyenek és nem kevesen és butaság lenne becsukni a szemünket. Másrészröl csak azért hoztam ezt fel mert most még könnyebb elejét venni a dolgoknak.
Ja és nem azt mondtam hogy a személyiségek nagyon nagy elönyök de lebecsülni se kell én azon háborodtam fel hogy még ettöl is nagyobb elönyhö juttasuk magunkat hogy mik ezek nem sorolom fel szerintem aki végig olvassa ezt a topicot az tudaj hogy mikre reagáltam ilyen drasztikusan...
  #79  
Old 04-06-2006, 17:12
Gabesz Gabesz is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 37
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem ez nemsok embert fenyege,úgyhogy teljesen felesleges róla beszélni.... van pár ori 6ossal egy 8as...
ennyi amíg nem tömegkérdés felesleges róla beszélni...
  #80  
Old 04-08-2006, 18:32
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Gabesz
Szerintem ez nemsok embert fenyege,úgyhogy teljesen felesleges róla beszélni.... van pár ori 6ossal egy 8as...
ennyi amíg nem tömegkérdés felesleges róla beszélni...
ezt hogy érted? a felvetett kérdés felesleges?, amikor szerintem nem utolsó pillanatban kéne ezen gondolkodni. egy hozzászólást nem láttam tőled, hogy esetleg érdekelne is a gondolat. sebaj, lényeg, hogy bele kell szólni. legyél büszke magadra! örülök akik ezt csinálják, akár itt, akár játékon belül.

Apropó - 1 régen feszegetett kérdést lezártam (töröltem, lehet örülni - viszont megérte, mert jó poén volt számomra - már aki tudja miről van szó)...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
lesz újra teszt? vereslaszlo Általános beszélgetés Hódítós témákban 10 09-03-2007 18:38
Miből lesz a pénz a Hódítóban? Edu (Shagor #307669) Általános beszélgetés Hódítós témákban 71 06-01-2007 13:51


All times are GMT +1. The time now is 18:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu