Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 01-27-2006, 18:49
Kari Kari is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 18
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default hétvégi

A tanácsok kezdőknek c. topikba illő kérdéseim vannak: Ha benevezek a vip hétvégibe, akkor az is vip körökbe kerül?
Eddig csak a normál hétvégiben voltam párszor, de nem ültem 55 órát a gépnél. Mivel otthon modemes netem van és sokat szeretek aludni, ezért keveset játszottam.

A hétvégi pontozásáról sehol sem találtam infót. Próbáltam kisilabizálni az eredményekből és a lista változásából, de aztán feladtam. Hány pont jár a helyezésekért?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 01-27-2006, 18:53
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Kari, nem kerul vip korokbe a hetvegi, de vannak feltetelei Amik, hogy 5 sms-t kellett kuldened a fooridra.

A pontozast nem tudom, en sem ertem a sulyozott helyezest, es az egyeb helyezeseket....
Reply With Quote
  #33  
Old 01-27-2006, 19:11
Kari Kari is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 18
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amióta létezik a vip, azóta vip vagyok, úgyhogy már küldtem pár SMS-t. Azzal nincs baj.
A pontozást pedig ha lesz rá energiám kisilabizálom. Nem is a súlyozott átlaggal vagyok bajban, hanem az alappontokat nem tudom.
Reply With Quote
  #34  
Old 01-27-2006, 20:57
Fosztó Fosztó is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kolozsvár
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa
Nem igazan latom at, hogy az orkkal, mikor fogsz tudni veszelyes lenni a top1-re, aki nagy esellyel torpe. Ha bevered 1 sereggel, akkor o bever 2-vel...Ezt azthiszem 2 hete eljatszottam...S aztan raalltam ijaszra, es a kov. ork sereg mar nem jott be, en viszont 2-vel meg mindig atvittem.
Ez meg nem jelenti egyertelmuen azt hogy jobb a torpe mert lehet hogy te tobbet voltal gep elott kimaradhatott neki kepzes stb.
Valoszinu hogy jobb, tobb erv szol mellette mint az ork mellet, de letezik olyan hejzet es realis eseje van annak hogy el is lehet jutni egy ojan hejzetben amikor az ork "megveri" a torpet.
Reply With Quote
  #35  
Old 01-27-2006, 21:12
Fosztó Fosztó is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kolozsvár
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egyebkent fajtol fuggetlenul a szovi mindenkeppen nyero lehet ha van 3 jatekos aki egynek segit vagy csak annyit csinal hogy mindig leutik az elsot akkor biztosan nyernek fokent ha a masodik naptol szovizenk es addig kihasznaljak az mf-et. Persze ehez az kell hogy midannyian eleget legyenek es mindanyiuk 2 korre legyen az elsotol de szerintem ez megvalosithato. Errol mi a velemenyetek?
Reply With Quote
  #36  
Old 01-27-2006, 21:29
Gabesz Gabesz is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 37
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem kell ehhez mindig 2körre lenni elég ha van elég sok ij a többiekkel jóban vagytok és nemtud bejönni az első
na meg ha van pár lovas az sem árthat,de főleg az elején kell kiirtani a veszélyes játékosokat serintem,legalábbis én erre a döntésre jutottam,hogy igy lehet a legjobb
Reply With Quote
  #37  
Old 01-28-2006, 01:36
Vik Vik is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hmmm, erdekes ez az elso nap MF, aztan szovi, csak ugye ez mar majdnem az a dolog, aminek egy kulon nevet is adtak a jatekban, aminek altalaban a roviditeset hasznaljuk.... hmmm, mi is az a rovidites????

valaki 1.000 forintos kerdesre a valaszt???

szoval az ilyen dolgokat nem feltetlen tartom etikusnak, de aztan lehet, h van aki mashogy ertelmezi ezt a dolgot...

Last edited by Vik; 01-28-2006 at 01:45..
Reply With Quote
  #38  
Old 01-28-2006, 04:09
Fosztó Fosztó is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kolozsvár
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Vik
Hmmm, erdekes ez az elso nap MF, aztan szovi, csak ugye ez mar majdnem az a dolog, aminek egy kulon nevet is adtak a jatekban, aminek altalaban a roviditeset hasznaljuk.... hmmm, mi is az a rovidites????

valaki 1.000 forintos kerdesre a valaszt???

szoval az ilyen dolgokat nem feltetlen tartom etikusnak, de aztan lehet, h van aki mashogy ertelmezi ezt a dolgot...
Az elso nap nem kell hogy segitsek egymast. Az elso nap mf aztan szoviznek az elsonap egymastol fuggetlenul torekszenek minel jobb pozicioba kerulni es a masodik nap amikor mar megeri leszoviznek ennyi. Valaki ir a diplomaciaba es az lessz ra jelentkezo vagy ez mar elkepzelhetetlen szamodra?
Hogy mindifg roszra kell gondolmi ....
Reply With Quote
  #39  
Old 01-28-2006, 13:14
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default -

Üdv!
olvagattam miket írkáltatok, még mielőtt elfelejtem: Vik! szerintem ne próbáld ki arénában a hullát, én megtettem.... olyan szarvolt, hogy hagytam lejárni a vip köreimet az orimnál, hogy őjrakezdhessem az arénát !
Az volt a gond, hogy mindneki tőlem szerezte be a fegyókat meg a nyersit nemtudtam anneiyt termelni amennyit nemtudtak ellopni így pijacnélkül nemvolt túl frankó!

Nem sok VIP HVn vettem meddig részt, de a fentebb említett fajok közül márcsak 1et nempróbáltam ki amit érdekes és az az ork!
őszinténszólva nemmerem, mert nemérzem magam elég okosnak illetve elég "függőnek" magam mint említettétek többet fent kell hozzá lenni!
Eddig 2x voltam törpikével, de valahogy 10.helynél nemjutottam előrébb, fasza volt minden lopkodtam nemtudtak gömözni emiatt nem is támadtak, de ha támadtakvolna se tudtak volna bejönni, viszont a haderőm miatt nemtudtam előrébb menni, mert kevés volt! Szal, ha van erre valami taktikája ami esetleg lehet pulikus, arra kíváncsi lennék, ha nem ennyire publikus akkor van MSNm (kecs@citromail.hu)
gl,hf mindenkinek hétvégére!
Reply With Quote
  #40  
Old 01-30-2006, 14:02
szekely szekely is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 18
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

foszto ahogy latam most nem remekeltel a hetvegibe
es forumot sem hasznaltad mind amultkor
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hétvégi játék félelffel csakegygnóm Segítség 17 01-26-2008 14:30
Legyen karácsonykor extra-hosszú hétvégi játék? Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 37 12-23-2007 22:58
24.03. Hétvégi játék Ati Hódító Kézikönyv 2 07-12-2007 19:08
Hétvégi játék győztesének díjazása olasz Elvetett javaslatok 1 10-26-2006 14:13
A hétvégi játék pontozása Kari Általános beszélgetés Hódítós témákban 2 05-26-2006 16:45


All times are GMT +1. The time now is 00:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu