Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #8231  
Old 05-03-2010, 13:45
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
sajnos a hatalmas méretu orik generálják a jkszeket es a multizásokat foldleadásokat is
azzal hogy mivel tisztességes modszerekkel képtelenség utolérni oket
a feltorekvo ambiciozus klánokat belekényszeritik a csalásba
mivel csak igy lehet utolérni oket
tény mi még a fold egy részét 225kati/hekis fedezéssel szereztuk
Ez mekkora hulyeseg...

Jeleznem, en csak akkor tudtam 225-ert fedezni, amikor bevezettek a kedvezmenyes fedezest, addig csak utottem.

Most kb azt mondod, hogy ha van egy(vagy tobb) kiemelkedo kepessegu sportolo, akkor a jo teljesitmennyel belekenyszeriti a tobbieket a doppingra, mert csak ugy lehet utolerni?

Badarsag....
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #8232  
Old 05-03-2010, 13:48
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Most kb azt mondod, hogy ha van egy(vagy tobb) kiemelkedo kepessegu sportolo, akkor a jo teljesitmennyel belekenyszeriti a tobbieket a doppingra, mert csak ugy lehet utolerni?

Badarsag....
Szerintem valami olyasmit szeretne mondani, hogy a kiemelkedő képességű sportolók úgy szerezték meg előnyeiket, hogy kimutathatatlan doppingszereket használtak, aminek a receptjét a többiek nem ismerték vagy nem voltak meg az eszközeik az előállításához, mostanáig.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #8233  
Old 05-03-2010, 13:49
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
sajnos a hatalmas méretu orik generálják a jkszeket es a multizásokat foldleadásokat is
azzal hogy mivel tisztességes modszerekkel képtelenség utolérni oket
a feltorekvo ambiciozus klánokat belekényszeritik a csalásba
mivel csak igy lehet utolérni oket
tény mi még a fold egy részét 225kati/hekis fedezéssel szereztuk
torpként asszem ez nem is szégyen
de azota nem egy klántol láttam hogy foldleadással szereztek nagyobb teruleteket
magyarázkodhatnak hogy nem az volt
de mindenki tudja akinek van rálátása hogy igen
és én nem sártdobálni akarok ,nem véletlen nem irtam le hova kerultek ezek a foldek
soha nem jártam ide verni az asztalt és ujjal mutogatni a másikra

ez csak egy szomoru ténykozlo iras


Az ilyen emberek és az ilyen kommentek szimbatikusak számomra, mert a sárdobálás nem old meg semmit, se az ha gerinctelennek nevezik a másikat, vagy mocsoknak, attól nem lesz jobb a másik, én a Dragy gerinctelen üzije után gondoltam törlök innen külsőről, mert nem szeretnék többet ilyen emberekkel levelet váltani, mert nem e híve vagyok, hanem az, hogy inkább a játékban játszam le és a játék címéhez hűen Hódítsak és nem itt sértsem a másikat. Amíg én nem sértek mást a trágár üzenetemmel, addig szerintem elvárhatom azt, hogy é se kapjak vissza hasonlót...
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #8234  
Old 05-03-2010, 13:49
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Amit más 5-6 év alatt ért el, azt ne akard csalással egy hónap alatt elérni.
nem is akarom
a probléma inkább az hogy 5-6 év alatt se lehet utolérni
mert addigra ok 10-12 éve jáccanak és akkor még mindig az lessz a természetes hogy ok vannak feljebb
de a mondanivalom lényegén nem változtat
uj játékosok azért nem jonnek mert nincs esélyuk arra amit a fooldalon megfogalmaztál hogy harcal vagy diplomáciával a legnagyobb és a legerossebb
az maximum egy álom marad bármennyire jok es bármennyire aktivak es tehetségesek
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #8235  
Old 05-03-2010, 13:50
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Szerintem valami olyasmit szeretne mondani, hogy a kiemelkedő képességű sportolók úgy szerezték meg előnyeiket, hogy kimutathatatlan doppingszereket használtak, aminek a receptjét a többiek nem ismerték vagy nem voltak meg az eszközeik az előállításához, mostanáig.
Egyet mondj. Amikor jottem fel, tok ugyanolyan volt a hodito, mint most.

Sot, most sokkal tobb a nagyobb orszag...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #8236  
Old 05-03-2010, 13:52
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Egyet mondj. Amikor jottem fel, tok ugyanolyan volt a hodito, mint most.

Sot, most sokkal tobb a nagyobb orszag...
Én nem tudok mondani, csak próbáltam fordítani.
Különben is hiszek az ártatlanság védelmében.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #8237  
Old 05-03-2010, 13:52
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
nem is akarom
a probléma inkább az hogy 5-6 év alatt se lehet utolérni
mert addigra ok 10-12 éve jáccanak és akkor még mindig az lessz a természetes hogy ok vannak feljebb
de a mondanivalom lényegén nem változtat
uj játékosok azért nem jonnek mert nincs esélyuk arra amit a fooldalon megfogalmaztál hogy harcal vagy diplomáciával a legnagyobb és a legerossebb
az maximum egy álom marad bármennyire jok es bármennyire aktivak es tehetségesek
Jack, te regota vagy fenn. Miert gondolod, hogy nem lehet Teged utolerni?

Szerintem (igy vagy ugy) de a pekek elobb-utobb ott lesznek a nyakadban...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #8238  
Old 05-03-2010, 13:52
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez mekkora hulyeseg...

Jeleznem, en csak akkor tudtam 225-ert fedezni, amikor bevezettek a kedvezmenyes fedezest, addig csak utottem.

Most kb azt mondod, hogy ha van egy(vagy tobb) kiemelkedo kepessegu sportolo, akkor a jo teljesitmennyel belekenyszeriti a tobbieket a doppingra, mert csak ugy lehet utolerni?

Badarsag....


Szerintem meg arra gondolt, hogy régen sokakl könnyebb volt elérni azt amit most nagyon kemény munkával lehetne csak. 225/ heki a katifedezés 15k hekin is...miaz? Semmi...elfet feltölni faj nélkül 225 heki fedezéssel majd beváltani neki a fajt...mi az? Semmi..gyerekjáték volt...ezeket most nem lehet megcsinálni, szenvedni kell keményen, hogy földet szerezz, sikeres legyél, ezért van a sok elfokozás is mert muszáj! Régen nem volt muszáj, mert inkább fedeztek mint ütöttek...1 nagy klán simán összeharácsol pár mrd-t 1 nap, az meg napi 225 katis fedezéssel rengeteg föld volt / nap...nem volt nehéz elérni...most nagyon nehéz, de törekedni kell és nem a doppingról beszélni.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #8239  
Old 05-03-2010, 13:53
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Az ilyen emberek és az ilyen kommentek szimbatikusak számomra, mert a sárdobálás nem old meg semmit, se az ha gerinctelennek nevezik a másikat, vagy mocsoknak, attól nem lesz jobb a másik, én a Dragy gerinctelen üzije után gondoltam törlök innen külsőről, mert nem szeretnék többet ilyen emberekkel levelet váltani, mert nem e híve vagyok, hanem az, hogy inkább a játékban játszam le és a játék címéhez hűen Hódítsak és nem itt sértsem a másikat. Amíg én nem sértek mást a trágár üzenetemmel, addig szerintem elvárhatom azt, hogy é se kapjak vissza hasonlót...
bocs, rossz volt a szóhasználat a gerinctelen az a játék stílusod te csak egyszerűen szemét vagy ha nem érted miért akkor az előző üzidért, hogy menjünk Monrót vígasztalni unfair szemét lépésnek érzem ezt
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #8240  
Old 05-03-2010, 13:55
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Szerintem meg arra gondolt, hogy régen sokakl könnyebb volt elérni azt amit most nagyon kemény munkával lehetne csak. 225/ heki a katifedezés 15k hekin is...miaz? Semmi...elfet feltölni faj nélkül 225 heki fedezéssel majd beváltani neki a fajt...mi az? Semmi..gyerekjáték volt...ezeket most nem lehet megcsinálni, szenvedni kell keményen, hogy földet szerezz, sikeres legyél, ezért van a sok elfokozás is mert muszáj! Régen nem volt muszáj, mert inkább fedeztek mint ütöttek...1 nagy klán simán összeharácsol pár mrd-t 1 nap, az meg napi 225 katis fedezéssel rengeteg föld volt / nap...nem volt nehéz elérni...most nagyon nehéz, de törekedni kell és nem a doppingról beszélni.
Ebben van nemi igazsag is, de par eve nincs ez a 225-os fedezes, mint emlitettem, en nem is fedeztem annyiert.

Ezt az elfes faj nelkuli fedezos dolgot meg latszik hogy nem probaltad, csak mondod. Kb 1 emberrol tudok, hogy megcsinalta, azt sem ertem hogy, akkor meg nem jatszottam A-ban.

Aztan Lopi bacsi probalta, de eleg hamar bevalasztotta a gnomot mert szet lett utve. Hidd el, ha vki faj nelkul fedezgetne feletek, Ti is lekapnatok onnan mint a szel.... Es orvendenetek hogy nektek fedez foldet.
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu