Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #12731  
Old 11-21-2012, 20:32
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Ennek az infónak már nem sok értelme van de...

Gnóm 72-10

Kiteszi a lakitekit
elmegy a ló

És most körváltás közben vagyunk lehetett piacozni meg majd mindent csinálni.
Elment a civil is így allig működött valami

Visszavette a lakitekit
Bevette az íjjat
Fokozott katonát, hogy menjen a barakk meg a torony
Mindezt körváltás közben.


Mit is jelent ez?
Az 1 körös sereget is lehetett elengedéssel fogni!
köszi, akkor én még nem játszottam, ezért nem értettem, hogy a helyreállítást hogy érted
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12732  
Old 11-21-2012, 20:55
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Ezt nem fogom megérteni. A nyugis termelés lehetősége nem megadatik, hanem meg kell teremtened magadnak. A Gun megteremtette, én személyesen arról tudok beszámolni, hogy anno a pékekkel megteremtettük.

Keresni kell egy hézagosabb helyet pontlistában, vagy csak egyszerűen úgy felépülni, hogy két törpét véd alulról két aktiv hadi ork, vagy lent maradni 2-3k heki körül törpökkel, vagy alsóbb szinteken megteremteni, felhozni, párszor leújrázni. Vannak opciók. Persze, egyikkel sem leszel 1 hét alatt top1 klán, de ha megfontolva, az anyagi lehetőségeinek megfelelően megy előre valaki, akkor nem érheti meglepetés.
Nemigen talalsz nyugis reszt, ha par napig nyugi is van szamithatsz ra hogy a 3dik nap valaki jonni fog.

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Ha 600-800k-n gondot okoz követni egy elfokozó orit, vagy gondot okoz egy seregelengedés, akkor nem az a gonosz, aki megteheti, hanem a te országod és klánod volt lufi, mert nem volt mögötte megfelelő anyagi háttér.
Az elfokozas attol fugg hol vagy es mennyit foglaltal. Nem mindig eri meg elfokozni. En pl megtudom szamolni egy kezemen hanyszor fokoztam el. 1 amire nagyon emlekszem VSV ellen, meg Laszlo kuldte ki az akkori Latnok elleni szovitamadasunkat. VSV kijott vagy 5-6 korre mar nem emlekszem hany volt de eleg ahhoz hogy mire hozzam ert a sereg ki is aludtam magam Akkor is csak azert engedte meg az akkori vezer a fokozast mert mar a foldfoglalasbol megvolt majdnem a tavolsag. Nem minden szovetsegben van jo szemmel nezve hogy elmenekulsz. Van ahol megmondja a vezer majd holnap mesz megint azt visszahozod. Nem egyforman jatszik mindenki.

Azon kivul sok mas dologtol is fugg a vagyon termeles, pl nalunk az allando tagcserek stb...az allando pici orik felhozatala, atlagaban felhozol 5ot amibol ha 2 megmarad 9K heki felett. Vegre feljutnak utana meg inkabb lefordulnak, vagy mire feljutnak kiegnek mert nem mindenki birja idegileg. Megszedulnek a magaslati levegotol stb.. A rengeteg ido es penz meg beleteve. Ugyhogy a vagyon gyujtes nem mindenkinek adatik meg egyforman.

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
És én pontosan így látom: A top10 klán fele kb. csak egy nagyra fújt lufi, akik ha harcba keverednek már jönnek is panaszkodni az igazságtalan anyagi különbségek miatt, és nem veszik észre, hogy taktikában és stratégiában is óriási hézagok várnak betöltésre. Ami nem lenne baj, de ahelyett, hogy csiszolnák magukat, inkább ráfogják, hogy az anyagiak miatt veszítettek.
Lehet jol latod...de meg csak egy par honapja alakult ki hogy a top 10 klan nyugiban van. Ugyhogy annak adjal meg egy evet hogy valami vagyonnal rendelkezzenek
En nem panaszkodni jottem, csak megjegyezni amit latok. En mar hozza vagyok szokva mindenhez.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #12733  
Old 11-21-2012, 20:57
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
az ilyen és az ehhez hasonló beírások láttán többször megfordult a fejemben, hogy Ati adjon nekem egy teljesen ismeretlen országot A ban mondjuk 1000 hekin minden vagyon nélkül, és kipróbálom, hogy mennyi idő alatt lehet 9000 hekire feljutni.

A sok panaszkodás kicsit magyar "betegség"

Akik most panaszkodnak el se tudják képzelni milyen volt Wandék korszakában harcolni!!!

Ráállt a 8 fős klánodra egy 1 fős klán és beverte földet vitt. (ma már nincs ilyen)

Kiment full barakkal, és körváltás közben távolozva elengedett, beszedte az íjjat helyreállította a tornyokat!!

Kv közben bakker!!!
Ott volt az orim, tudok rola Nem panaszkodasnak irtam amit irtam hanem mint velemeny ahogy en latom a jelenlegi helyzetet.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #12734  
Old 11-21-2012, 21:09
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Elolvastam az utolsó két hét hsz-jeit. Tud valaki egy klán meg egy egyéni listát másolni, nagyon kíváncsi lettem...
__________________
MUD:
#29 Swiss Cottage (15)
#30 Swiss Treasury (15)
#31 Swiss Court (15)

Klán:
#(?) RoSC (?)
Reply With Quote
  #12735  
Old 11-21-2012, 21:51
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post

Ghostinak: Igenis 3x volt elfokozas osszesen, amiket Csempe emlitett, es a 3-bol egyszer sem fokozott utanunk senki. Lehet, keversz minket valakivel.
De igen, Belze bemasolta nekem a skypon mi a helyzet es meg en mondtam neki hogy fokozzon annyit, hogy ne 0 legyen a foglalas, Pali nyomott at neki ravalot, amire szerintem ti nem szamitottatok mert az volt az egy utes, ha jol emlekszem Aljas ellen, ami celba is talalt mert elotte Valinortol fokoztatok el mert Valinor 0 hekit utott.
Legalabbis en igy emlekszem de vissza nezhetem ha akarod.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #12736  
Old 11-21-2012, 21:56
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
De igen, Belze bemasolta nekem a skypon mi a helyzet es meg en mondtam neki hogy fokozzon annyit, hogy ne 0 legyen a foglalas, Pali nyomott at neki ravalot, amire szerintem ti nem szamitottatok mert az volt az egy utes, ha jol emlekszem Aljas ellen, ami celba is talalt mert elotte Valinortol fokoztatok el mert Valinor 0 hekit utott.
Legalabbis en igy emlekszem de vissza nezhetem ha akarod.
Nezd nyugodtan, de ott nem fokoztunk semmit, szoval az nem utanafokozas volt, hanem "alafokozas", ami majdnem folefokozas lett emlekeim szerint. (Szoval nem is volt mire szamitanunk, de mondjuk jo lett volna ha nagy buzgalmatokban folefokoztok...)


Amugy a beirasodbol kiderul, hogy nekunk az egesz klanunk nem fokozott annyit, mint Te egyedul, megis mi vagyuznk a csunya rossz fiuk a vegtelen lehetosegekkel...
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 11-21-2012 at 21:59..
Reply With Quote
  #12737  
Old 11-21-2012, 22:23
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nezd nyugodtan, de ott nem fokoztunk semmit, szoval az nem utanafokozas volt, hanem "alafokozas", ami majdnem folefokozas lett emlekeim szerint. (Szoval nem is volt mire szamitanunk, de mondjuk jo lett volna ha nagy buzgalmatokban folefokoztok...)
Van kozottunk meg nehany jatekos aki jol tud jatszani, igen nagyon szuk volt a kulombseg 3K, de megvolt a mi javunkra
Nem tudom hogy melyik csapat javara volt, de az orszagokat akiket a Csak egybol kiszemeltetek celpontoknak Valinoron kivul mind lefordulas elott alltak, igy ugy dontottunk sok penzt nem fogunk elpazarolni a harcra, csak arra kellett figyelni a fordulashoz megfelelo foldet ne vigyetek el
Belzevel csak megakartuk mutatni hogy mas is tud igy jatszani

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Amugy a beirasodbol kiderul, hogy nekunk az egesz klanunk nem fokozott annyit, mint Te egyedul, megis mi vagyuznk a csunya rossz fiuk a vegtelen lehetosegekkel...
2009 be leptem fel es akkor lettem a Csak egy tagja, az iden Majus vegen leptem le az 5be, a nyaron fennt volt 1000 korig a masik orim, most megerkeztem vegre megint ezzel. Mindez ido alatt 2x fokoztam el a bejovo utes elol.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #12738  
Old 11-21-2012, 22:29
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Van kozottunk meg nehany jatekos aki jol tud jatszani, igen nagyon szuk volt a kulombseg 3K, de megvolt a mi javunkra
Asszem meg is gyoztel veglegesen. Hiszen nincs is jobb jatekos annal, aki minden info nelkul utana tud fokozni (es veletlen epp alatta maradni) egy olyan orszagnak, aki el sem akar fokozni...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #12739  
Old 11-21-2012, 22:36
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Asszem meg is gyoztel veglegesen. Hiszen nincs is jobb jatekos annal, aki minden info nelkul utana tud fokozni (es veletlen epp alatta maradni) egy olyan orszagnak, aki el sem akar fokozni...
A mi szempontunkbol jo volt, es ha tul fokozott volna is jo lett volna, nem vagytok sebezhetetlenek, ennyit akartunk vele elerni
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #12740  
Old 11-21-2012, 22:49
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
A mi szempontunkbol jo volt, es ha tul fokozott volna is jo lett volna, nem vagytok sebezhetetlenek, ennyit akartunk vele elerni
Ó, az nem fog menni. Rajtam például nem fog se a puska, se a kés.
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (0 members and 11 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu