Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #1  
Old 07-12-2006, 08:51
m1n0w's Avatar
m1n0w m1n0w is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Miskolc
Posts: 16
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking Humoros idézetek

Ide várom azon idézeteket amelyek humorral eléggé túlfűszerezettek


pl:


Ha nem a megoldás vagy egy problémára, akkor te vagy a probléma.
- Steven Wright




Dick Cheney alelnök meglátogatott egy Wal-Mart áruházat ma, és azt mondta, a Wal-Mart egy nagyszerű amerikai hagyomány. Nos, ez igaz, csak éppen a dolgozók mexikóiak és az áruk kínaiak.
- Jay Leno



Pszichoterápián résztvenni nagyszerű. Egy egész órát beszélhetek magamról. Mintha én lennék a pasi egy randin!
- Caroline Rhea



Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket.
- Albert Einstein



Az igazság és a féligazság között akkora a különbség, mint a villanyégő és a cserebogár között.
- Mark Twain
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 07-12-2006, 08:57
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amerikának mindig is problémája volt a bevándorlókkal, kérdezzék csak meg az indiánokat...
(egy amerikai humorista követte ezt el, de nem emlékszem a nevére )

(Úgy tudom ilyen mondásokból kiadtak pár könyvet...)
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
  #3  
Old 07-12-2006, 09:01
m1n0w's Avatar
m1n0w m1n0w is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Miskolc
Posts: 16
Activity: 0%
Longevity: 99%
Smile

igen igen 1-2 t kiadtak, de szerintem ráfér az emberiségre hogy művelődjön





Ez csak munka. A fű nő, a madarak énekelnek, a hullámok a homokot mossák, én meg embereket verek.
- Muhammad Ali
Reply With Quote
  #4  
Old 07-12-2006, 09:06
m1n0w's Avatar
m1n0w m1n0w is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Miskolc
Posts: 16
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default még 1-2 :)

Mi férfiak sosem tapasztalhatjuk meg, milyen gyereket szülni, viszont minden palackot ki tudunk nyitni sajátmagunk.
- Bruce Willis


Ó, mostanában nem iszom. Allergiás vagyok az alkoholra és a kábítószerre. Valahányszor kipróbálom, rögtön bilincset kapok tőle.
- Robert Downey Jr.



A hódítás lehet gonosz dolog, vagy nagyszerű az emberiség számára, attól függ, hogy a hódítók vagy a meghódítottak szemszögéből nézzük.
- Theodore Roosevelt


Annyira sosem gyűlöltem meg férfit, hogy visszaadjam a gyémántokat.
- Gábor Zsazsa


Egy hazugság, ha elég sokszor mondogatják, igazzá válik.
- Lenin



Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak.
- Winston Churchill
Reply With Quote
  #5  
Old 07-12-2006, 14:24
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Felkutattam a családfámat és rájöttem, hogy én vagyok a gyökér.
- Rodney Dangerfield

Az egoistáknak az az előnyös tulajdonságok, hogy más emberekről nem szoktak beszélni.
-George Carlin

A ruha teszi az embert. A meztelen emberek kevés vagy semmilyen befolyással nem rendelkeznek a társadalomban.
-Mark Twain

Leszokni a cigarettáról a világ legkönnyebb dolga. Én csak tudom, legalább ezerszer megcsináltam már.
-Mark Twain

Óvakodj az orvosi könyvektől, belehalhatsz egy nyomdahibába.
-Mark Twain

A Jóisten semmit nem teremtett cél nélkül, de a legyek nagyon közel vannak hozzá.
-Mark Twain

Ne örülj nagyon az adócsökkentésnek. Ez olyan, mintha egy rabló pénzt adna vissza neked taxira.
-Arnold Glasow

A leghosszabb szó az angolban az, amely az "És most egy szó a támogatónktól" kifejezés után jön.
-Hal Eaton

Néztem az Indy 500 autóversenyt, és arra gondoltam: ha előbb kezdik, akkor nem kellene ennyire sietniük.
-Steven Wright

Ha az emberek nem akarnak kijönni a meccsekre, akkor senki sem állíthatja meg őket.
-Yogi Berra

A gödrök első törvénye: ha benne vagy, hagyd abba az ásást.
-Denis Healey

Az egyik éjszaka egy meleg betörő járt nálunk. Betört és átrendezte a bútorokat.
-Robin Williams

Az én elméletem az evolúcióról az, hogy Darwint örökbe fogadták.
-Steven Wright

Ha a szüleidnek nem voltak gyerekei, komoly esélyed van rá, hogy neked sem lesznek.
-Dick Cavett

Az élet egy nemi úton terjődő fertőzés, amelynél a halálozási arány 100%.
-R.D. Laing

Olyan világban élünk, amelyben a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellenben a bútorápoló szerek valódi citromot.
-Alfred E. Neuman
Reply With Quote
  #6  
Old 07-12-2006, 17:11
Gabor/Ixok
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

-A világegyetem nincs messze. Egyenesen felfelé másfél óra alatt odaérnénk autóval. /egy csillagász/

- A nukleáris láncreakció felfedezése semmivel sem kell, hogy közelebb vigye az emberiséget a pusztuláshoz, mint a gyufa feltalálása. /Einstein/

- A húsvéti locsolás a közösülés legbrutálisabb metaforája. /Fábry S./

- Az ember testének 87%-a víz. én is hígnak találom, ezért teszek hozzá most néhány pohárka vodkát. /Ladányi Mihály/

- Az akarok lenni, ami akkor voltam, amikor az akartam lenni, ami most vagyok. /Geszti Péter/

- Volt már, hogy gondoltam az öngyilkosságra, de amilyen szerencsém van, az én esetemben ez is csak átmeneti megoldásnak bizonyulna./Woody Allen/

- A legjobban akkor járna az ember, ha meg sem születne. De százezer ember közül legfeljebb ha egynek sikerül ez. /Freud/
Reply With Quote
  #7  
Old 07-31-2006, 21:09
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Jó hosszú idézet és kicsit átalakítva bármelyik fórumon megállja a helyét(azért nem alakítom át, mert nem én írtam, bár tudom itt az ifjú hölgyek megszólítás sem épp a leghelyénvalóbb).
[Szerző:Ferenc(Paci.hu)]

"Topiknyitási itiner ifjú hölgyek számára

1. Ötlet megszületése. Lehetőleg várj meg egy olyan ötletet, amiből nem naponta 4-5 jut eszedbe, csak havonta 1-2.

2. Önvizsgálat. Ha elmeorvosi vagy pszichiátriai kezelés alatt állsz, akkor várd meg a topiknyitással a gyógyulttá nyilvánításodat.

3. Gondold át a topik témáját. Ez természetesen feltételezi, hogy van témája. Ha esetleg nem volna, akkor vissza az 1. ponthoz.

4. Még egyszer gondold át a topik témáját.

5. Aludj rá egyet.

6. Próbáld értelmesen megfogalmazni a téma lényegét.

7. Ha a leendő topikindító hozzászólásodat átolvasva érted, hogy miről szól, akkor mutasd meg másoknak. Különben vissza a 3. ponthoz.

8. Ha a szülők azt mondják, hogy "Jé, ez a gyerek tud írni", akkor hagyd a topiknyitást, és tölts több időt a családdal.

9. Ha a lány barátaid azt mondják, hogy "Lovak? Micsoda hülyeség, ez nem trendi", akkor hagyd a topiknyitást, és menj Plázába, kozmetikushoz, biliárdozni.

10. Ha a fiú barátod azt mondja, hogy "Ez fantasztikus, hogy Te milyen okos vagy", akkor hagyd a topiknyitást, és hívd el moziba, mert bukik rád.

11. Ha van egy értelmesebb barátod, és jónak találja az ötletet, akkor kutasd át a fórumot. Ha már van ilyen topik, akkor legalább gyakoroltad a topiknyitáshoz szükséges teendőket, és legközelebb gördülékenyen fog menni. Ha még nincs ilyen topik, akkor kérdezz meg egy moderátort.

12. Ha a moderátor válaszában szerepel a "nem", "de", "különben", "átgondolandó", "esetleg", "megfontoljuk" vagy "beszéljünk róla később" szavak és kifejezések valamelyike, akkor vissza a 4. ponthoz.

13. Nyisd meg a topikot, lehetőleg a megfelelő fórumon.

14. Ha alapvetően chatelni akarsz, vagy minősíthetetlen hangnemben válaszolgatni, akkor nem a paci.hu a megfelelő.

15. Boldog mosollyal az arcodon várd meg az első 10 hozzászólást. Ha ez 2 héten belül nem következik be, akkor ugorj a 3. ponthoz.

16. Ha megvan a 10 hozzászólás, akkor gondosan olvasd végig őket, majd végezd el a 2. pontban leírt önvizsgálatot. Ha az eredmény pozitív, akkor ugorj a 6. pontra.

17. Elemezd ki a hozzászólásokra adandó válaszaid a 2. pont fényében - ha legalább a mondatok felénél 1-nél több mondatvégi írásjelet használsz, akkor a 2. pont pozitív eredményűnek tekintendő - . Ha határeset, akkor vond be a vizsgálatba a 14. pontot is.

18. Élvezd a fórumozást."
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #8  
Old 08-05-2006, 12:02
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A legtöbb nő meg akarja változtatni a férfit, akit szeret, de ha ez sikerül, többé már nem szereti.
- Marlene Dietrich

A festészet olyan művészet, amikor megvédenek egy sima felületet az időjárástól, de kiteszik azt a kritikának.
- Ambrose Bierce

Anglia és Amerika az a két ország, melyeket a közös nyelv különböztet meg.
- George Bernard Shaw

A kreativitás titka, hogy jól tudod leplezni a forrásaidat.
- Albert Einstein


Mindannyian elmebetegek, de az, aki elemezni is tudja a képzelődéseit, az a filozófus.
- Ambrose Bierce

A munka ivóleckékből álló tanfolyam.
- Oscar Wilde


A cinikus embernek annyira torz a látása, hogy a dolgokat olyannak látja, amilyenek, és nem olyannak, amilyennek lenniük kellene.
- Ambrose Bierce

Mióta a matematikusok megtámadták a relativitás-elméletet, azóta én magam sem értem.
- Albert Einstein
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #9  
Old 08-07-2006, 12:11
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
A cinikus embernek annyira torz a látása, hogy a dolgokat olyannak látja, amilyenek, és nem olyannak, amilyennek lenniük kellene.
- Ambrose Bierce
"Cinikus ember az aki virágillatot érez és körbenéz, hogy hol a koporsó."
(sajna nem tudom kitől van az idézet...)


"A háború célja nem az, hogy meghalj a hazádért, hanem hogy az a másik rohadt disznó haljon meg az ő hazájáért!"
G. C. Patton

"A szavak arra valók, hogy elrejtsék gondolatainkat"
S. J. Malagrida
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu