Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 07-11-2006, 18:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default Iwiw

Sziasztok! Én is kérdezek most egy "kezdő" jellegűt. Rengeteg szövikereső hirdetésben látom, hogy "vip van, iwiw van". Ebből a második fele az, ami kíváncsivá tett. Mit tud az iwiw, amit ki lehet használni a Hódban? :-o
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #2  
Old 07-11-2006, 18:10
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

tulképp semmit. van ott is hodito forum, ahol gyűlnek a hodos-iwiwevesek.
...és jol kibeszélnek mindent, és senki nem tiltja ki őket....
  #3  
Old 07-11-2006, 22:20
m1n0w's Avatar
m1n0w m1n0w is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Miskolc
Posts: 16
Activity: 0%
Longevity: 99%
Post

Amugy szerintem ez az iwiw dolog rettentően gázul van megcsinálva, lehet nem a témához kapcsolódik, de a MYVIP sokkal jobb
  #4  
Old 07-11-2006, 23:21
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hagyjuk már ezt a kamu rivalizálósdit mert iszonyat szánalmas
Tök 8 mind kb jó vmire de másra jobb a másik. Bum. Fél éve beszéltük hogy majd lesznek wiwesek májvipesek, mostanság pípölösök, aztán én pülü regizek mindenhova mert mérne, hadd keressen az oldal tulaja, de ugyse haszálom őket

De tényleg: sztem köbö arra lehet jó hogy jobban megismerd pl a szövid, hisz itt látod hány éves, hogy néz ki, van-é közös ismerősötök, stb... szerintem
  #5  
Old 07-11-2006, 23:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
De tényleg: sztem köbö arra lehet jó hogy jobban megismerd pl a szövid, hisz itt látod hány éves, hogy néz ki, van-é közös ismerősötök, stb... szerintem
Jó dolog ez persze, de tényleg van, aki nem vesz be a szövibe valakit, csak azért, mert nincs fent iwiw-en? :-o
__________________
Hódító * Queosia
  #6  
Old 07-12-2006, 06:45
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hátha van ilyen ember, az erősen elgondolkodtato.....egyébként gondolom ha huzamosabb ideig szövetségbe vagy valakivel, nem hiszem hogy az iwiw-be vagy más hasonlo dologbol kellene megismerni. én általában alapbol elmondom a korom nemem stb, aztán ha ugy alakul, akkor ugyis többet tudsz meg a másikrol ahogy telik az idő. a hodban azért figyel az ember a szövijére, mert itt is a bizalom az első ami alapján választ az ember, gondolom én.
  #7  
Old 07-12-2006, 07:22
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

No jó, de ha valaki ferdíteni akar, az ott is ugyanúgy megteszi...
Én ilyet még személy szerint nem láttam, innen látszik milyen gyakran olvasom mostanában a diplomáciát.
Nekem volt olyan szerencsém, hogy személyesen megismerhettem mindkét szövimet, ennél biztosabbra ember már nem mehet...
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
  #8  
Old 07-12-2006, 08:15
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra
No jó, de ha valaki ferdíteni akar, az ott is ugyanúgy megteszi...
Én ilyet még személy szerint nem láttam, innen látszik milyen gyakran olvasom mostanában a diplomáciát.
Nekem volt olyan szerencsém, hogy személyesen megismerhettem mindkét szövimet, ennél biztosabbra ember már nem mehet...
Oh, simán ferdíthetnek személyesen is, erre figyelj ám.
__________________
Hódító * Queosia
  #9  
Old 07-12-2006, 08:55
ffszilvi ffszilvi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa
hátha van ilyen ember, az erősen elgondolkodtato.....egyébként gondolom ha huzamosabb ideig szövetségbe vagy valakivel, nem hiszem hogy az iwiw-be vagy más hasonlo dologbol kellene megismerni. én általában alapbol elmondom a korom nemem stb, aztán ha ugy alakul, akkor ugyis többet tudsz meg a másikrol ahogy telik az idő. a hodban azért figyel az ember a szövijére, mert itt is a bizalom az első ami alapján választ az ember, gondolom én.
Teljesen igazadvan! Aki el alarja mondani az igazat magáról, az úgy is megteszi, aki pedig nem annak jöhet száz új ismerkedési lehetőség, akkor is hazudni, vagy ferdíteni fog.
  #10  
Old 07-12-2006, 11:25
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra
Nekem volt olyan szerencsém, hogy személyesen megismerhettem mindkét szövimet, ennél biztosabbra ember már nem mehet...
esetleg még biztosabb lenne ha megismernéd a 4. szövidet is
nem beszélve a szövik egyéb szintű szövijeiről. esetleg azok szüleiről, gyerekeiről, testvérekről, nagybácsikról..

fonstos infó lehet még a szövijeid bankszámlaszáma, és a hozzá tartozó pinkód! ha mindezeket megadja, akkor elmondhatod, hogy bízhatsz a szövidben..

hisz tudod: Madarat tolláról, szövit bankszámla számáról....

mondjuk "Madarat tolááról.." asszem nem megyek bele eme mondat elemezésében, mert kérdésként felvetül bennem, hogy pl egy arany sólyom esetén mit mutat a tolla.. de asszem télleg nem ragozom továb..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
iWIW Phoenix Ismerkedés 429 10-20-2010 12:51


All times are GMT +1. The time now is 19:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu