Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #1  
Old 09-06-2011, 21:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default videótár

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, miközben a UPC és az AXN hivatalos válaszát várom...

Az IPTV egyik nagy előnye, hogy olyan tartalmakhoz is hozzáférhetsz, ami nem élő adás, hanem kölcsönző jelleggel egy videótár. Kiválasztod egy menüből, hogy mit szeretnél kikölcsönözni, kifizeted a kölcsönzési díjat, és megnézed.

Filmeket, sorozatokat, koncertfelvételeket, egy csomó dolgot.

Ezt egy jópofa dolognak tartottam, mert nem olyan vészes összeg, és az ember mégse illegális filecserélőket használ.

Pár hónapja nagy lelkesen nézegettem innen egy sorozatot, epizódonként 200 forintért. Ez ilyen családi mozizás volt, ennyiért moziba úgysem jutunk el.

Szombaton folytattuk volna a sorozatot, erre igencsak meglepett, hogy az az évad, aminek épp a közepén jártam, már nem elérhető.

Gyors telefon a UPC-nek, hogy most mi van ilyenkor. Ők semmiről nem tehetnek, a sorozatokat nem ők kezelik, és mindenki fenntartja magának a jogot, hogy bármikor bármilyen tartalmat levegyen.

Amikor megemlítettem, hogy máshova oda van írva, hogy "Elérhető: eddig és eddig", ide pedig semmi ilyen nem volt írva, mert akkor megnéztük volna még a hátralévő részeket is gyorsan, akkor erre az volt a reakció, hogy így jártam. Beszéljek a csatornával, ha mindenáron akarok, de biztos benne, hogy nem fogják ismét elérhetővé tenni azt a tartalmat.

Kértem telefonszámot, hogy ha már máshoz irányít egy fizetős szolgáltatással kapcsolatban, akkor hol kit keressek. Ilyet nem tud. Nézzem meg az AXN weboldalát, ott van valami központi szám, ott valakit majd biztos találok.

Arra a felvetésemre, hogy úgy érzem magam, mintha egy mozifilm felénél kiküldtek volna a teremből, hogy nincs tovább film, azt reagálta az ügyintéző hölgy, hogy neeeem, ez nem olyan, hiszen csak az egyes részeket kölcsönöztem, nem az egész sorozatot, azokat pedig meg is néztem. Mondom szuper, akkor a moziból a film felénél való kizavarás után visszafizetik a jegy árának felét, de csak a felét, mert a másik felét a filmnek megnéztem...

Azt eddig is tudtam, hogy kereskedelmi tévén nem nézünk sorozatot, mert nagy valószínűséggel nem adják le végig. Ha igen, akkor rossz sorrendben, vagy menet közben szinkronhangokat cserélnek, vagy valami egyéb rémisztő dolog történik.

No de hogy akkor se nézhetek végig egy sorozatot, ha fizetek érte...... nos ez most erősen meglepett.

Szerintetek tényleg teljesen normális ez, hogy "így jártam"?

Ha az ember valamit meg akar nézni, akkor azt ma, a 21. században, Magyarországon tényleg csak illegálisan teheti meg?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu