Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #691  
Old 09-18-2008, 18:29
Ente Ente is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Főleg ha nem csak az első klán közelébe kell keverdni, hanem a tagjai közé kell meni a topos helyhez Mert itt most per pill a 7. még topos. Aszem nem nagy titok hogy a top klán teljes létszámú. S az alvó tagok előszedik 2. 3. számú oriaikat, s 2/B ben toporzéékolnak.. Még klánon belűl is előzgetni kell egymást házalással. Ez a kis 1/a-ás csopik átka :S
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Ente For This Useful Post:
Sponsored Links
  #692  
Old 09-19-2008, 09:16
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
ne hülyeskedj már! ha alám van téve korlátlan egység és pénz akkor 1000 kör alatt minden felső szintről le lehet fordulni. nyílván ha a top30% olyan...
Hát Hüpike... en halal komolyan kerdeztem ezekrol, nem trefabol... es szeretnelek megkerni h ezt bizonyitsd be, a romanba, mert ezt szeretnem latni mert csak akkor fogom elhinni... Amig felersz az 1/A-b annyit gyujtsel amenyit csak akarsz, mert az atlag szinvonal a roman verzioba nagyon is megengedi, vagyis keves az a jatekos aki ismeri a sugot es megkevesebb aki jol jatszik.
Minden rozsas es minden felteteled megvan a 1. szintig... onnan mar nem hiszem h az 1000 kor alatt megvalosithato... ha 17.000 kort (kozel 2 ev) irtal volna, lehet nagy nehezen elfogadtam volna...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to ErdelyMagyaria For This Useful Post:
  #693  
Old 09-19-2008, 09:27
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
ne hülyeskedj már! ha alám van téve korlátlan egység és pénz akkor 1000 kör alatt minden felső szintről le lehet fordulni. nyílván ha a top30% olyan...
Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
...ha 17.000 kort (kozel 2 ev) irtal volna, lehet nagy nehezen elfogadtam volna...
Korlátlan pénz és egység utánpótlással nem létezik,hogy 17k kör. Gondolj bele mit jelent ez a háttér ..
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #694  
Old 09-19-2008, 09:30
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ahogyan elertuk a top hatart amikor jatszottam ugy h 1 orit loktunk fel rogton mozgolodni kezdett a top klan... ezzel semmi gond viszont lattak h nem tudjak full barakkos orkal sem leverni igy szetvalik neha ilyen szituba a top klan akkor vegiguti mindenik klant... mert megteheti.
Szoval valahogy igy kepzeld a roman 1/A-t... roviden...
Piacot a top klan uralja es azert is utest kaphatsz ha veletlenul ezt kisse ki akarod boritani az egyensulybol... ök termelnek akar 80% hazzal egysegeket vagy barmi mast ezerrel, te meg nem teheted meg mert mas klanok mellett is el kell menni amig felersz es mikor ott vagy seperc alatt at van epulve a 80% hazrol full hadinak ha kell... Szerintem amig a csopinak a letszamanak a felet vagy majdnem a felet ok teszik ki addig fordulas onnan nincs, mert eloszor is a piacon kellene a hatalmukat megdonteni, nem elvenni a piacot hanem a vezeteset megosztani... Erre meg kellene egy JSZK h megvalosuljon, hiszen ok vannak 10-en es a tobbi klan osszesen tesz ki 12 orit... 4-6 emer hogyan tudja megvaltoztatni a piacot mikor 10 egyutt dolgozik? (es persze az a 4-6 szemely csak toredeket termeli annak amit a 10, nem felet, csak toredeket...

P.S. Nem tervezek es nem kerek senkit arra h JKSZ-et hozzon letre 1/A-ba!

Last edited by ErdelyMagyaria; 09-19-2008 at 09:33..
Reply With Quote
  #695  
Old 09-19-2008, 09:31
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Korlátlan pénz és egység utánpótlással nem létezik,hogy 17k kör. Gondolj bele mit jelent ez a háttér ..
Sokat érsz a korlátlan pénzeddel meg az egységeiddel ha 10 ellenséges ország közé kell befurakodnod, akiknek ráadásul szintén legalább annyi tartaléka van mint neked.

De egyetlen esetben elfogadom hogy megoldható a fordulás 1000 kör alatt: ha abba a klánba kerülsz be amelyik birtokolja a top-os (és a közvetlenül alatta levő) helyeket.
Reply With Quote
  #696  
Old 09-19-2008, 09:34
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Sokat érsz a korlátlan pénzeddel meg az egységeiddel ha 10 ellenséges ország közé kell befurakodnod, akiknek ráadásul szintén legalább annyi tartaléka van mint neked.

De egyetlen esetben elfogadom hogy megoldható a fordulás 1000 kör alatt: ha abba a klánba kerülsz be amelyik birtokolja a top-os (és a közvetlenül alatta levő) helyeket.
Nyalvánvaló,hogy a korlátlan pénz és egység fogalmát csak a topklán tudja biztosítani.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #697  
Old 09-19-2008, 09:37
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Korlátlan pénz és egység utánpótlással nem létezik,hogy 17k kör. Gondolj bele mit jelent ez a háttér ..
1k korig nyugisan lehet korlatlan penz es egyseged... csak jol kell szinkronizaljon es gyujtson egy szovi amivel fellepsz, nem csak te. Igazabol ok nyomnanak elore... Ujrazassal kozben termelgetnek is... megoldhato hosszabb idore is mint 1k kor de 2 evig... hat nem is tudom... akkor mar kell tobb ori aki azt az egy orit nyomja fel a topba
Reply With Quote
  #698  
Old 09-19-2008, 11:19
Ente Ente is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Továbbra is az ördögi körnél tartunk.. kevés az ori, nehéz frodulni. SZK-ások nem jönnek visza mert nehéz fordulni.Taulajdonképen mindenki a másikra vár Dupla ekora csopiban a topklátol fügetlenűl lenne pár fordulós hely. Akkor az 1k kör is tán megvalósítható lenne (tán).
Reply With Quote
  #699  
Old 09-19-2008, 11:39
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Akik SZK-n vannak azok kozul 3-4 ha visszajonne... ezt mar vegigjartam 2x is...
Eke te is tanusithatod es majdnem minden ori amely roman 1/A-s inaktiv ori, hogy ilyen biztato leveleket kaptak tolem... csak arra kertem, ha nem akarnak jatszani, akkor legalabb jojjenek vissza egy altalam inditott klanba es szabizzanak le, h pumpaljuk fel a csopit letszammal... meg erre sem voltak hajlandok 2-3 ori kivetelevel... azelott h abahagyam a 2 szintig en hoztam fel 3 orit szoviben h A-s orik legyenek de ebbol most A-ba 1 orit latok a listan... Felkerulnek es 1/3-a az amely tobb mint fel evet marad es probalkozik...
Csak 1 evig kellene felfujni a letszamot szerintem es utana mar kedvet kapna maradni mas is... dehat ez van...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to ErdelyMagyaria For This Useful Post:
  #700  
Old 09-19-2008, 11:40
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Akik SZK-n vannak azok kozul 3-4 ha visszajonne... ezt mar vegigjartam 2x is...
Eke te is tanusithatod es majdnem minden ori amely roman 1/A-s inaktiv ori, hogy ilyen biztato leveleket kaptak tolem... csak arra kertem, ha nem akarnak jatszani, akkor legalabb jojjenek vissza egy altalam inditott klanba es szabizzanak le, h pumpaljuk fel a csopit letszammal... meg erre sem voltak hajlandok 2-3 ori kivetelevel... azelott h abahagyam a 2 szintig en hoztam fel 3 orit szoviben h A-s orik legyenek de ebbol most A-ba 1 orit latok a listan... Felkerulnek es 1/3-a az amely tobb mint fel evet marad es probalkozik...
Csak 1 evig kellene felfujni a letszamot szerintem es utana mar kedvet kapna maradni mas is... dehat ez van...
és csodálkozol, hogy nem mennek olyan klánba, ahol szabisak lehetnek? háááát nem tudom, mutass nekem ilyen embert, aki tárt karokkal megy klánba szabizás céljából
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu