Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Anarchista csoport > Fontos események

Fontos események Nagyobb anarchista háborúk, vagy csak kisebb viták lerendezése -- itt nem válik az idő martalékává...

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-23-2006, 00:01
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Fordulás anarchban a leendő nehezítés után

ezt a topikot azért nyitom hogy megbeszélhessük kinek milyen ötletei lennének, hogy esetlegesen hogyan lehetne finomítani a bevezetésre váró új nehezítésen az anarchista csoportban, mert ebben a jelenlegi formájában ez a dolog lehetetlenné tenné a fordulást az anarchban a több személyiségű orik számára.
várnám ide az ötleteket, mivel lehetne enyhíteni a másik topikban tárgyalt számokon.

köszönöm.

Last edited by Arden; 09-23-2006 at 01:17..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 09-23-2006, 00:18
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem felesleges, hisz Ati mondta hogy ezek a dolgok kizárólag anarhban lennének, igaz???
módosítom, jogos...

Node kérdem én, nem inkább a D teljes strukturáján kéne változtatni hogy kivitelezhetőbb legyen? MErt ez csak Dre és Yra vontatkozna... bár sztem Yban a folyamatos dobások miatt ki lehetne venni...

Last edited by Steve; 09-23-2006 at 00:41..
Reply With Quote
  #3  
Old 09-23-2006, 00:27
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ha arra gondolsz h felesleges erről beszélni akkor sajnos azt kell mondanom h nem,mert Ati anarchban is szeretné pontosan azokat a nehezítéseket bevezetni mint normálban...
tehát pl kék 4essel D-ből 150k heki körül lehetne fordulni...
Reply With Quote
  #4  
Old 09-23-2006, 00:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Én arra kérnék mindenkit, hogy mielőtt ír, OLVASSA EL, hogy miről is van szó.

A "lehetetlenné tenné a fordulást" az például azt jelenti, hogy amíg valakinek nincs 2 személyisége, addig az égvilágon semmi nem változik. Továbbá a jelenleg D-ben levő 675 országból 8 (nyolc) darab országot érinthet valamikor talán, és 3 (három) olyan ország van a 8-ból, akik egyáltalán most érintettek lennének.

Úgyhogy ennyire azért ne túlozzunk, hogy azért, mert 3 ország nem tud fordulni, csak ha még egy kicsit játszik, azért ilyen konkrétan ki legyen jelentve, hogy lehetetlenné teszi a fordulást.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #5  
Old 09-23-2006, 00:35
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

én a saját példámból indultam ki Ati.
anarchban van jópár 2-3-4 személyiséges országom mindenfelé,amiknek elég nehéz lesz majd fordulni D-ből ha felérnek...
nem a jelenleg D-ben lévő országokra értettem a dolgot.
Reply With Quote
  #6  
Old 09-23-2006, 00:44
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sztív,számolgattam...
Y és M nem parás egy 3-4 személyiséges orinak,mert max sztem 1200-1250 hekiig kell felmennie.
H már nehezebb ott jóval határ fölé kell menni.
D-ről ne beszéljünk,mert az a nagy probléma,150k hekit fedezéssel nem egyszerű elérni...
Reply With Quote
  #7  
Old 09-23-2006, 00:45
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arden View Post
Sztív,számolgattam...
Y és M nem parás egy 3-4 személyiséges orinak,mert max sztem 1200-1250 hekiig kell felmennie.
H már nehezebb ott jóval határ fölé kell menni.
D-ről ne beszéljünk,mert az a nagy probléma,150k hekit fedezéssel nem egyszerű elérni...
Az hogy a D milyen az az ottani játékosok hibája, mondom, szerintem ott vmi gyökeres változás kéne...
Reply With Quote
  #8  
Old 09-23-2006, 03:11
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

szerintem is nagyon sokakat erintene ez a valtozas csomo jatekosnak vannak szamokert forgo orijaik mas szinteken is ..
a h csoportban igy is 1700 heki a max heki amivel lepni lehet es 1700 hekin ephogy telnek a topkorok ezt ha megpaprikazod ilyen nehezitesekkel meg a D-be se nagyon fognak foljutni mert a hban nem fogja senki beengedni a kek szamokat a termeloik koze
ugyanigy a dben csomo ember fol se mehet akkora hekire amenyirol fordulni lehet
csomo emberel beszeltem ma es mindegyik aztmondta hogy inkabb hagyjak az orikat megrohadni ott ahol vannak
a dbol 2esert fordulashoz kell 16000hektar vagy vmi ilyesmi ha nagyobb szammal kene fordulni az
megnagyobb gaz lenne
foleg hogy nincs klanraktar es a piacot ekkora termelok mellett fol sem lehet venni 1 utalashoz csak ugy
szoval azert ez nem eppen konnyu folmaszni fordulni igy sem
arrol nem beszelve hogy a top30% egyre kuszik foljebb a sok tamagocsi kiralytol es egy even belul mar 25000hektarig kell majd folmaszni 1 nyomorult 2es szamert is
ami szerintem egyaltalan nem fair dolog...
szoval szepen kerunk ati ne rontsd el meg jobban a jatekunkat
igy is egyre tobb heki kell majd minden egyes fordulashoz nincs szukseg semmi nehezitesre nehezedik magatol folyamatosan.....
Reply With Quote
  #9  
Old 09-23-2006, 03:19
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

lehet a szamok nem stimmelnek de az aranyok nagyjabol latszodnak belole
ezek tenyek es problemak amiket kezelni kene
azert mert megalomanias jatekosok magas merceket allitanak nem kene elrontani mindenki jatekat ezzel......
Reply With Quote
  #10  
Old 09-23-2006, 03:42
jack herrer jack herrer is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ha az anarchban ez az uj fordulasi rendszert bevezeted teljesen ellehetetlenited ezzel masok jatekat......
ez egy hadi jatek elvileg nem egy felfedezos tamagocsi sztem
es ha esetleg kitalalom hogy mindenkt utok akkor is egy ido utan megfonak fontrol mert elfogy a municiom es egy 100000hektaros 50-65%hazas katigyarral az ellenfel lehet kicsit tultermeli az5-10-20ezer hektaros hadimat amivel esetleg rendesen probalok jaccani 18-20%hazzal normalis orifelepitessel es nem tamagocsizni szeretnek
aztan 3-4 bitangnagy termelovel a hata mogott leutalja a penzt mellem es ha kell 2 koronkent ujraveszi az orszagat egyseggel
meg ha be is birom verni akkor is en szivom meg a vegen...
szoval igazandibol ezen valtoztatni kene sztem mert igy nem az igazi a jatek
egyedul az ycsopiban van normalis jatek hiaba szabalyok amik folfele terelgetik az embert
foljebb minden halott senki nem ut senkit csinte mert a lejjebi szinteken kihullanak a nem ismerosok es fonn mar az orik 99%a ismerose aztan nincs kit utni......
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
a 10. fordulás után milyen bónuszt kap országunk??? Stoky(Gárdi) NEXUS Általános beszélgetés Hódítós témákban 21 04-25-2006 14:23


All times are GMT +1. The time now is 08:14.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu