Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #211  
Old 02-21-2011, 00:00
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
???? Ezt most hogy sikerult kitalalni a beirasombol? Kezdoket sosem szedunk szet, csak ha nagy a szajuk, szal ezt a kamu hulye szoveged felejtsd el gyorsan.

Komolyan mondom, ertelmetlen neked normalisan erveket irni, mert ha nar nem tudsz mit mondani, elohuzol egy ordas baromsagot...
Szerencsére tudok olvasni a sorok közt is
Amit te írtál azt meg azok írják akik pont értelmes érvet már nem tudnak felhozni ....
Nem voltam elég figyelmes

Itt némi logikai bukfencet vélek felfedezni
A sosem szedünk szét csak ha nagy a szájuk között .....
Most akkor itt mi is van valójában ????????

Last edited by Kalapácska; 02-21-2011 at 00:10..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #212  
Old 02-21-2011, 00:02
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Pedig engem nem látsz egy csoportban sem keménykedni senkin...
Azt nem tagadom, hogy ha föld kell, akkor nem zavar, ha 8 sereges orit látok, ütöm rögtön...
A földelés az más téma ha üresen hagynak egy orit akkor ez van
Reply With Quote
  #213  
Old 02-21-2011, 00:06
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Sztem súlyos hiba lenne a kezdőket elzárni egy külön csoportba, nem is ismerek olyan játékot, ahol ezt megteszik...
Abból semmi jó nem sülne ki...
Mindenki volt kezdő, sőt, amikor Remy vagy én voltam az, akkor sokkal jobban érvényesültek a farkastörvények, nem volt ennyi segítség, ilyen-olyan fórum, ahol 5 perc alatt segítettek, kézikönyv, meg sok minden...
Erre a játékra is igaz egy természetes szelekció, aki nem elég kitartó, az hamar kihullik...
De hogy ezért a nagy mészárló, többszemes országok lennének a felelősek sztem baromság...

Inkább azt veszem észre Kalapács, hogy nem is azt nézed mit írunk Remyvel, hanem, hogy mi írjuk és máris lehúzod...
Kár, pedig nem olyan nehéz értően olvasni, már általános 2.-ban tanítják...

Ezért fennmaradnom eddig
Inkább fexem...
Jócak!
Nem nézzem a személyeket , hogy ki írja ....
Engem kizárólag a tartalom és a mondanivalója érdekel volt neked is meg remynek is olyan hsz-e amire felfelé ujat nyomtam ...
Szerintem egyszerűen beszélünk egy témáról amiben nem vagyunk egy állásponton .. kb enyi
Reply With Quote
  #214  
Old 02-21-2011, 05:25
-Ricsi-'s Avatar
-Ricsi- -Ricsi- is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Budapest XIII
Posts: 195
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Ha kell a korona megszerzem...
Biztos, hogy nem én vagyok a legjobb játékos, de hogy nem szarok be senkitől és ez így volt 7 éve is, az is biztos.
Akkor is voltak ún. profik, akik próbáltak elrémíteni, de soknak már az emléke is elhamvadt, én még itt vagyok
Hogy miért?
Mert nem kezdtem el mindenért rinyálni, próbáltam fejlődni és mindig picit jobb lenni...
Jah és időt/pénzt/energiát nem sajnáltam a játékra, kitartóan toltam/tolom évek óta...
Talán ilyen hozzáállás kellene sok kezdőtől, nem "5 nap alatt megváltom a világot" duma...

Lehet engem utálni, sokan meg is teszik, de egyvalamiben azért lehet követni is engem: Ez pedig a játék iráni rajongás, elhivatottság és alázat...

Álszent, kamu szöveg...
Reply With Quote
  #215  
Old 02-21-2011, 05:48
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Szóval akkor a tutorialra a két fő irányvonal:

1. nem élő környezetben, küldetések alapján elsajátítja az alapokat, aztán mehet minden élesben
2. gyakorló csoportban más kezdők ellen, esetleg oktatókkal tanulja az alapokat.

Én az elsőre szavazok mindenképp: egyszerű, csak program kérdése, olyan, mint a súgó v a kézikönyv, csak nem olyan száraz.
Másodikkal csak a baj lenne. Azon kívül. amit már leírtatok, pl. honnan kerülnének elő a tanítók? Ha nincs jelentkező, Ati kijelölne párat önkéntesen? Vagy mitől alkalmas valaki oktatónak? Több szem nem feltétlenül garancia erre.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Takanohana For This Useful Post:
  #216  
Old 02-21-2011, 05:59
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Másodikkal csak a baj lenne. Azon kívül. amit már leírtatok, pl. honnan kerülnének elő a tanítók? Ha nincs jelentkező, Ati kijelölne párat önkéntesen? Vagy mitől alkalmas valaki oktatónak? Több szem nem feltétlenül garancia erre.
Akárcsak a Kézikönyv esetében, itt is lehetne jutalmat kilátásba helyezni és attól függően, hogy ki mennyit és milyen hasznosan segít, lehetne honorálni őket. Biztos lenne jelentkező.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #217  
Old 02-21-2011, 06:10
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Ricsi- View Post
Álszent, kamu szöveg...
Ugyan mitől?
Hogy nem szarok be senkitől?
Hogy azok, akik akkor menők voltak, már sehol sincsenek?
Hogy próbáltam mindig jobb lenni?
Hogy rengeteg időm/pénzem/energiám van a játékban?
Hogy rajongok a játékért és ezért úgy játszom vele, mintha a munkám lenne, törekedve a tökéletességre?
Reply With Quote
  #218  
Old 02-21-2011, 06:23
Harmgor Harmgor is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Budapest. XVII.ker
Posts: 125
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

[quote=Pool;281051]

Inkább azt veszem észre Kalapács, hogy nem is azt nézed mit írunk Remyvel, hanem, hogy mi írjuk és máris lehúzod...

Ilyensmit én is észleltem a saját írásaimnál,csak ott a lehúzó pont Te Pool,és Remy voltatok
Reply With Quote
  #219  
Old 02-21-2011, 07:22
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Nem ragadok ki 1 hozzászolást se
de ...

ok van kezdő csopi, legyen ez a 6. szint. Eddig értem. És vajon kitől szedik fel a tudást??
Ja hogy lenne pár több szemes mentor? És ki kapja mentor rangot??
Ismerek olyat akinek több számos kék, de ..... nagyon gyengusz, és még itt finom is vagyok

Erre kiváncsi lennék pontosan hogy is lenne kidolgozva. Most ha reggelek egy uj orit akkor ugye kezdő vagyok, mivel a rendszer nem tudja a tudásomat megállapitani (nehogy kitaláljátok hogy IQ tesztet kell kitölteni regkor),

Ezt nagyon meg kellene trükközni, illetve volt egy jo ötlet még amivel a kezdőket lehet segiteni, na mindjárt megkeresem és ide szerkesztem

na meg is van
Eredeti szerző: Kubbi

Esetleg kezdő játékosoknak azt a 3napot lehetne feladatokkal kitölteni mármint egyszerű feladatokal ahogy Dew is írta.
No meg olyannal ami segít megismerni mélyebben a játékot. Pl mennyi az alap támadóereje a lónak. ha jól válaszol kap 5 lovat Persze ezeket érdekes formában tálalni
esetleg segítségként odatenni egy linket hogy tudja hol keresse


ez is jo lenne egy kezdőnek. Mondjuk 3-5 körönként lenne egy kérdés és látja is akkor hogy igen nyertem valamit. Nem egy nagy olog, de a 3 nap alatt mindjárt sikerélménye van.
Most komolyan, nem egy jo ötlet kezdőket becsalogatni??

Last edited by richardka; 02-21-2011 at 07:26..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to richardka For This Useful Post:
  #220  
Old 02-21-2011, 10:48
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

[quote=Harmgor;281066]
Quote:
Originally Posted by Pool View Post

Inkább azt veszem észre Kalapács, hogy nem is azt nézed mit írunk Remyvel, hanem, hogy mi írjuk és máris lehúzod...

Ilyensmit én is észleltem a saját írásaimnál,csak ott a lehúzó pont Te Pool,és Remy voltatok
Tényleg nem nézem a személyeket , hogy ki írja ....
Csak, hogy mit ír .. Ha ellentétet vélek felfedzni az írásukban akár egy hsz-en belül vagy egy mondaton belül akkor arra rákérdezek azért a tisztánlátás kedvéért
Ahogyan ezt Remy esetében is tettem pár hsz-vel ezelőtt ...
Ugye mert a soha nem ütöm szét és a csak akkor ütöm szét között ha te nem látsz semilyen logikai bukfencet , akkor a (tanárod a suliban azt mondaná ülj le fiam egyes )
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Élőhalottas elmélkedő topic pancser játékosok számára [HTPA]GeeForce Általános beszélgetés Hódítós témákban 114 05-28-2008 10:40
A variorik kati moráljának megtartása werden Stratégia & Tippek 33 11-29-2007 18:22
Nagyobb klánok!(Törzsek) Alucard Elvetett javaslatok 3 07-21-2006 22:57
Arénába nagyobb nyeremény Harcosok Elvetett javaslatok 1 07-10-2006 18:11


All times are GMT +1. The time now is 13:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu