Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-28-2014, 23:33
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Mágikus pajzs - Mi ellen véd?

Mágikus pajzs
Csak és kizárólag a mágikus támadásokkal szemben véd. A védelemhez hasonlóan teljes immunitást nem nyújt a varázslatokkal szemben, csupán mások támadását nehezíti meg. Használatával védőerőd a mágikus támadásokkal szemben 20%-kal emelkedik. Információszerző varázslatok ellen nem véd.FONTOS! A varázslat a Te varázslataidat nem erősíti!

A kiemelt rész biztos így van?
Sponsored Links
  #2  
Old 01-29-2014, 02:10
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Bumburnyák View Post
Mágikus pajzs
Csak és kizárólag a mágikus támadásokkal szemben véd. A védelemhez hasonlóan teljes immunitást nem nyújt a varázslatokkal szemben, csupán mások támadását nehezíti meg. Használatával védőerőd a mágikus támadásokkal szemben 20%-kal emelkedik. Információszerző varázslatok ellen nem véd.FONTOS! A varázslat a Te varázslataidat nem erősíti!

A kiemelt rész biztos így van?
Ha nem igy lenne minek irnak le? Ha csak a hozzaszolasaid szamat akarod novelni arra felesleges ennyi temat csinalnod
  #3  
Old 01-29-2014, 04:20
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Ha nem igy lenne minek irnak le? Ha csak a hozzaszolasaid szamat akarod novelni arra felesleges ennyi temat csinalnod
Ezt a hozzászólást én megrágtam volna, mielőtt beírom.

A kérdés értelmes. Sokszor előfordul, hogy valakit nem tudok gömbözni. Aztán a következő percben ő se engem. Ez min. 10szer előfordult a közelmúltban. Akkor ezt mivel magyarázod?
Ugyanis ha itt nincs a +20%, akkor azonos faj, varázsló, teki, morál és készültség mellett nem szabadna csak, hogy sikerüljön. De ha én egyet próbáltam, a készültségem esett 1%-ot, visszafele már csak emiatt is sikerülnie kellene.

És megkérlek, ne írogass ilyen hülyeséget, hogy a hsz-eim számát akarom növelni, azért nyitok új témát.
  #4  
Old 01-29-2014, 05:35
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Bumburnyák View Post
Ezt a hozzászólást én megrágtam volna, mielőtt beírom.

A kérdés értelmes. Sokszor előfordul, hogy valakit nem tudok gömbözni. Aztán a következő percben ő se engem. Ez min. 10szer előfordult a közelmúltban. Akkor ezt mivel magyarázod?
Ugyanis ha itt nincs a +20%, akkor azonos faj, varázsló, teki, morál és készültség mellett nem szabadna csak, hogy sikerüljön. De ha én egyet próbáltam, a készültségem esett 1%-ot, visszafele már csak emiatt is sikerülnie kellene.

És megkérlek, ne írogass ilyen hülyeséget, hogy a hsz-eim számát akarom növelni, azért nyitok új témát.
lehet te megrágtad volna, ebből is látszik a tapasztalatlanságod (Ami nem bűn). hogyan lenne már ugyan annyi a támadó és a védő értéke a varázslóidnak?? :O szerinted a pontkülönbség kinek a javát szolgálja? ... kicsit gondolkozni is kell és rögtön rájössz a megoldásra. a védőpontod mindig több lesz a pontkülönbség miatt. amikor te próbálsz varázsolni az ellenfeled segíti amikor ő akkor meg téged.. magyarázzam még egy kicsit vagy már világos??

csak egy tipp, ameddig nem vagy tisztában az alapoknak, nyugodtan hihetsz a súgónak nem fog átverni. később ezekre meg úgy is rá fogsz jönni ha belemerülsz a témába.

Last edited by Merengő; 01-29-2014 at 05:39..
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #5  
Old 01-29-2014, 07:16
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
lehet te megrágtad volna, ebből is látszik a tapasztalatlanságod (Ami nem bűn). hogyan lenne már ugyan annyi a támadó és a védő értéke a varázslóidnak?? :O szerinted a pontkülönbség kinek a javát szolgálja? ... kicsit gondolkozni is kell és rögtön rájössz a megoldásra. a védőpontod mindig több lesz a pontkülönbség miatt. amikor te próbálsz varázsolni az ellenfeled segíti amikor ő akkor meg téged.. magyarázzam még egy kicsit vagy már világos??

csak egy tipp, ameddig nem vagy tisztában az alapoknak, nyugodtan hihetsz a súgónak nem fog átverni. később ezekre meg úgy is rá fogsz jönni ha belemerülsz a témába.
Köszi, de ez nem új infó. Bár tudtam róla, de nem vettem figyelembe.

Last edited by Bumburnyák; 01-29-2014 at 07:36..
  #6  
Old 01-29-2014, 07:28
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Tudod, ezeket a "segítség" témában indítottam. Egyébként sem illene itt olyan megalázó dolgot írnod, amit írtál. Feltételezed, hogy a hsz-eim számát akarom növelni.
Hadd ne minősítselek. Köszönöm a válaszodat, azért kérdezek. De ha lehet, erre korlátozd. Biztos, hogy vannak tapasztalatlanságbeli hátrányaim.
The Following User Says Thank You to For This Useful Post:
  #7  
Old 01-29-2014, 12:58
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Bumburnyák View Post
Tudod, ezeket a "segítség" témában indítottam. Egyébként sem illene itt olyan megalázó dolgot írnod, amit írtál. Feltételezed, hogy a hsz-eim számát akarom növelni.
Hadd ne minősítselek. Köszönöm a válaszodat, azért kérdezek. De ha lehet, erre korlátozd. Biztos, hogy vannak tapasztalatlanságbeli hátrányaim.
nagyon szívesen
  #8  
Old 01-29-2014, 17:53
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

a gömb függ a faji bóntól, a tekitől, a távolságtól, illetve rejtetten az országod méretétől is, mástól nem.
ez tényleg csak a támadó ártó ellen hat..
__________________
Up The Irons! 1/A
Néhány másik lejjebb.
  #9  
Old 01-30-2014, 19:33
Barracuda Barracuda is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Location: Monor
Posts: 52
Activity: 0%
Longevity: 64%
Default

Túl távol vagytok egymástól
Amikor megpróbáltad gömbözni akkor magas volt a készültsége, kat. morálja, amikor ő próbált téged gömbözni akkor valamelyik érték alacsony volt
Lehet hogy eltűntek a tekercsei, vagy kirakta piacra
Megváltoztatta a szövetségi státuszát
Lecsökkent a varázslóinak száma
Ezek közül lehet valamelyik, de te nem tudhatod, mert nem láttad az előző állapotát az országának
  #10  
Old 01-30-2014, 19:40
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
a gömb függ a faji bóntól, a tekitől, a távolságtól, illetve rejtetten az országod méretétől is, mástól nem.
ez tényleg csak a támadó ártó ellen hat..
ez elég hiányos megfogalmazás, a "rejtettem az országod méretétől is" részt meg nem vágom. mi köze van annak az egymás elleni akciókhoz?? semmi. az maximum a saját magadra feltett varázslatokra hat..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Páncél --> Pajzs RRRrrr Segítség 1 05-29-2010 10:29
Mágikus kérdések gyuri0 Segítség 8 01-04-2009 23:56
Egy mágikus kérdés hegede Segítség 11 11-21-2008 14:33
16.08. Mágikus pajzs Ati Hódító Kézikönyv 2 07-13-2007 11:11
Mágikus események rögzítése Vili Nem hiba 9 02-26-2007 09:00


All times are GMT +1. The time now is 02:14.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu