Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #201  
Old 01-20-2007, 22:18
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Az, hogy ezzel lesz szetverve, amire amugy magatol nem lett volna kepes az adott jatekos?!
Pont erre kell bevezetni hogy abban a csopiban nem járhattál pl 1k köre.
Ha nem akarod kihasználni a dolgot úgyis kivárod. És ne mondd azt h most egy ellenséged épp a lassú csopi 3. szintjén vagy te meg amúgy normálban játszol, de azért "veszel" ( azért tettem idézőjelbe mert nem erre van kitalálva a dolog és pont ezt kell kiszűrni minden téren ) egy orit hogy megszivasd?
Na azért ne viccelj már
Reply With Quote
Sponsored Links
  #202  
Old 01-20-2007, 22:26
régens régens is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Gyöngyös
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
En ellenzem, akinek kell ori, reggeljen egyet, es jatsszon vele....
Hi!
teljesen egyet értek remyvel !

semmi értelmét nem látom hogy a normálban is multis orik tömkelege jelenjen meg !!
igy is van!((
Reply With Quote
  #203  
Old 01-20-2007, 22:29
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by régens View Post
Hi!
teljesen egyet értek remyvel !

semmi értelmét nem látom hogy a normálban is multis orik tömkelege jelenjen meg !!
igy is van!((
Régens: Egyáltalán szó sincs multis orikrol.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #204  
Old 01-20-2007, 22:32
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Mindenki csak a rosszat látja benne, pont ezen kéne változtatni.
Aki multizni akar tud most is. És pont előtted írtam be ez miért nem lenne lehetséges semmilyen szinten.
Reply With Quote
  #205  
Old 01-20-2007, 22:40
régens régens is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Gyöngyös
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Régens: Egyáltalán szó sincs multis orikrol.
ugyan Gyula barátom!
ha valaki akar magának orikat most is megteszi! stb.. ne álltassuk már magunkat állitólag nem ma kezdtem játszani!
menj az 1 be majd meglátod!!

de annak hogy megunt orit átvegyen valaki szvsz semmi értelmét nem látom legfeljebb annyi hogy nem kell a kezdők kenyerén eltengőni az alsó szinteken! *ahol még van játék* esteleg mert ahogy haladsz fölfele ugy csökken a játék és ugy jön össze hogy engednek vagy nem engednek mások boldogulni(
Reply With Quote
  #206  
Old 01-21-2007, 01:25
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Viz View Post
A szavazásnak nem látom értelmét, mert kevés olyan embert látok aki tényleg használná így nem lesz többségben az igen ez biztos, de itt nem is ez a lényeg.
Inkább előbb egy biztonságos megoldást létrehozni majd akkor lehetne Ati elé tenni, majd ha ő nemet mond akkor nem, de a szavazásnak nincs értelme.

Azaz, bár a nagy többség ellene van, vagy lenne a javaslatnak, de az nem számít, csak legyen egy biztonságos megoldás, amit elő lehet terjeszteni?
Eddig asszem ez a legfrappánsabb amit a megbeszélésekben olvastam. Azért megnyugtat, hogy vannak olyanok is, akik egyetértenek veled, ennélfogva számít a véleményük...
Reply With Quote
  #207  
Old 01-21-2007, 06:28
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Na anélkül hogy multiznék elmondok egy félelmem. Csóró vidéki gyerek vagyok. tehát ha ezt bevezetődne: amit most is csinálnak egyesek, az legálissá válna , tehát még lehet én is rá fanyalodnék mert pénzé bármire képes vagyok :P (na azé ez most példa, csak 1/1-be hogy meg ne bántsak valakit), hogy mi is? Hát elég jó tudok haladni bizonyos dolgok miatt (rutin évek vagy csak ismeretség fene tudja) szépen legyártott oriamiat árulgatnám Fullos gnom :7k vipp, fullos ork 2/b:be:8k vipp stb. soha sehogy nem véded ki. Ja és ne essünk hüle gyerek hibákba Sajna multisok is vannak "NEM LEHET KIVÉDENI" Má pedig most még keresni is lehetne multizással. Na itt egy példa.
De ami engem igazán zavar: Minek átvenni országot ? Bárki regelhet és játszhat.
Akkor nincs olyan hogy én félévet szoptam hogy itt legyek Luser vagyok me az meg vett egyet. Ne mondja senki, hogy de nem lehetne venni. Ha én megunok egy orimat, ami igen sűrűn van, mert gondolok egyet, ki akarok valamit próbálni és már törlöm is, akkor ha van olyan láma aki fizetne ért úgy is oda adnám, nem havernak.
Szóval az eddigi kötözködésetekkel nem győztetek meg hogy ez miért is lenne jó nekem vagy a játékosok többségének vagy a játéknak.
Úgyhogy továbbra is ELLENZEM
Reply With Quote
  #208  
Old 01-21-2007, 09:18
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Szóba került, hogy ha ezt bevezetik, akkor kérni fogják az országok lekapcsolását. Szerintem ez az igazi biztosíték, hogy ne nyíljanak újabb lehetőségek a csalásra.

Ma: ha csinálsz egy orit, és nem kötöd a többihez, akkor kockáztatsz, és ugyanúgy át tudod adni másnak.

Ezzel a javaslattal: Ha hozzákötöd a többihez, akkor csak akkor tudod átadni, ha ezen kívül minden nem anarchos oridat törlöd. (Erre nem sokan lennének hajlandóak)

Az átvevés feltételei peedig biztosítanák, hogy ne kapj olyan orit, amit alig tudsz használni.

DE
Ha valakivel bajom van mondjuk 4-en, és van egy orim 1-őn, akkor nyugodtan vehetnék 3-on, egy erős orit, és bosszút állhatnék. (Nyilván drága lenne, de van annyi, amiért bárki odaadná, szerintem)
Ez már szerintem egy nem elhanyagolható ellenérv.
Reply With Quote
  #209  
Old 01-21-2007, 09:40
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Szóba került, hogy ha ezt bevezetik, akkor kérni fogják az országok lekapcsolását. Szerintem ez az igazi biztosíték, hogy ne nyíljanak újabb lehetőségek a csalásra.

Ma: ha csinálsz egy orit, és nem kötöd a többihez, akkor kockáztatsz, és ugyanúgy át tudod adni másnak.

Ezzel a javaslattal: Ha hozzákötöd a többihez, akkor csak akkor tudod átadni, ha ezen kívül minden nem anarchos oridat törlöd. (Erre nem sokan lennének hajlandóak)

.
Azaz az a szegény játékos, aki nem akar többet játszani átadhatja a szívéhez nőtt orit ismerősnek, hogy ne vesszen kárba az esetleg sokéves munkája. Persze csak egy oriban van neki értékelhető sokéves munkája, a többi le van szarva, az ne nőjön a szívéhez, hanem törölje őket. Hát nem elég neki egy ori, ami megmarad az utókornak?
Ebben hol a logika?

És továbbra se hangzott el érv, miért lenne jó, ha orit át lehetne adni, illetve venni.


Az árulással kapcsolatban. Két orival játszok most aktívan, de van 4. Abból 2 csak egy bizonyos cél miatt létezik, egyiket lefordítom majd ugyan B-ből, de a másikat törlöm. Technikailag mindegy, hogy 2 orit vagy 4-et vipelek, szal erre a két "fölös" orira nem kell külön sms-t küldjek. Egy ilyen bevezetésekor asszem a többire se kéne smst küldjek a továbbiakban, mert a nem kellő orikat úgy eladnám mint az állat. Innen nézve nekem tuti jó lenne, ha eladhatnám legálisan az orit...
Reply With Quote
  #210  
Old 01-21-2007, 14:03
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Skacok köpjetek le ha nem tetsik a véleményem, de nehogy már az legyen a téma h ki szegény meg ki nem. Ne gondljátok márt hogy ez majd biznisz lesz hogy vipért orikat gyárt valaki a nomálban.
Ha csinálok egy orit és játszok vele öt hónapot, felviszem a B-be ne gondoljátok h majd 7 vipért el kezdem árulni, de még 77-ért se, mert ne mlesz senki aki fog adni 77 vipet egy oriért.
Ha meg valaki képes lesz játszani közel fél évet vip nélkül egy orival hogy eladja 7vipért hát az meg is érdemli, én az ilyentöl nem, sajnálom a vipet

Ha meg valakivel nagyon ne mbírok akkor majd veszek egy orit felsőbb szinten hogy ott elrendezzem? Ha valaki a 4-ben nem képes arra hogy csináljon egy normális orit az a 3-ben hiába vesz, azt is szét kapják két nap alatt. Ez számomra nagyon nem életszerü.

Ha meg valaki ennyire bosszuálló, az már szerintem beteg ember
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Több ország irányítása -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 09-11-2006 13:15
1 ország vs. 2-3 ország BeeLord Stratégia & Tippek 18 08-17-2006 22:06
Anarchista ország keresése Milán™ Megvalósult javaslatok 6 05-06-2006 18:45


All times are GMT +1. The time now is 20:45.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu