Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 11-13-2012, 18:49
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
nem tudom, ezzel simán ellopsz 100 helyre is... lehet neked más a tapasztalatod. de egy 14-14es gnóm látja el a haditolizást olyan szöviben nem szólok semmit az se gömbözni se éplistázni nem tud
Pontosan miért nem tud éplistázni? Szerinted kereken 17% kocsma kell az éplistához? Ami alatta van kevés, ami felette van az sok. Gondolom véletlenül sem függ a környezettől.
The Following User Says Thank You to RastArtist For This Useful Post:
Sponsored Links
  #42  
Old 11-13-2012, 18:50
lacy lacy is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Makó
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
Aham. Szóval a 14%gnómot pikkpakk befedik, de a 8% templomos félelf vígan éldegél, igaz? Lehet, hogy befedik a gnómot, de utána ő még mindig jobb hadis, és varizni is tud. A félelf meg... 8% templommal pakolhatja magára a védővarikat maximum, hadilag pedig sokkal gyengébb a gnómnál.

Annyira élvezem mikor azt magyarázzák, hogy mekkora jó hadi-toli a félelf. Öröm ezt olyanok szájából hallani akik elvileg tapasztalt játékosok.
te akarod be magyarázni a hadi-toli félelfet.akkor lesz neki 12%ék tempije ,pár %barakk minuszba.azt már nem feded fel a kafa 14% os gnómoddal.én a félelfbe nem tennék ennyi tanyát sem az is menne kocsmának hát a 14/14 es gnóm is szeret enni jobban mint a feles.
  #43  
Old 11-13-2012, 18:52
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by lacy View Post
te akarod be magyarázni a hadi-toli félelfet.akkor lesz neki 12%ék tempije ,pár %barakk minuszba.azt már nem feded fel a kafa 14% os gnómoddal.én a félelfbe nem tennék ennyi tanyát sem az is menne kocsmának hát a 14/14 es gnóm is szeret enni jobban mint a feles.
Ez most egy mondat lenne, vagy véletlenszerű betűhalmazok sorozata? Komolyan nem értem mit mondasz, ne haragudj. Átfogalmaznád a kedvemért?
  #44  
Old 11-13-2012, 18:54
lacy lacy is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Makó
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

az nem az én bajom ha nem érted.
  #45  
Old 11-13-2012, 19:06
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by lacy View Post
te akarod be magyarázni a hadi-toli félelfet
Eddig értem, erre reagálok. Nem, nem én akarom bemagyarázni a hadi-toli félelfet. A félelf nem haditolvaj, hanem sima tolvaj. Ami tolvajlásban támadó, mágiában mérsékelten védett, hadilag pedig gyenge. Legalább 5651346134-jére mondom el. Engem félelfként sosem zavart ha bevertek, mindig elfogadtam, hogy ezen a téren gyenge vagyok. Az viszont zavar, hogy a játék 2/3-át, -amiben erős lennék- fele annyira sem lehet kihasználnom, mint szükséges lenne.
Ha egy félelfet védelemre gyúrnak, az halott ügy. Akkor már sokkal jobb a gnóm, a törpe. Akármennyire megfeszültök, nem tudtok olyan félelfet alkotni ami felveszi a versenyt a gnómmal hadi-toli kategóriában. Márpedig a 35%barakk-10% torony már nem sima tolvaj.

Az pedig, hogy az egyik hozzászólásodban azt állítod 14% templommal senkit sem lehet gömbözni, simán befednek....majd a másikban, hogy a 8% lazán elég, hát nem is tudom. Nehéz az ilyen emberekkel vitatkozni. Mintha csak az lenne a célod, hogy megcáfolj, és igazából azt sem tudod, hogy mit szeretnél közölni, azon kívül, hogy nekem semmiképp sincs igazam. De ezt megtehetnéd privátban is, vagy megadom az emailcímem és ott cenzúra nélkül elmondhatsz mindennek. De a megbeszélések talán nem ezt a célt szolgálná.
  #46  
Old 11-13-2012, 19:39
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Szerintem ez inkább félelf topic...
__________________
'We know what we are, We know what we are.
Champions of Europe, We know what we are!'
  #47  
Old 11-13-2012, 19:44
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by lacy View Post
te akarod be magyarázni a hadi-toli félelfet.akkor lesz neki 12%ék tempije ,pár %barakk minuszba.azt már nem feded fel a kafa 14% os gnómoddal.én a félelfbe nem tennék ennyi tanyát sem az is menne kocsmának hát a 14/14 es gnóm is szeret enni jobban mint a feles.
surranohalal hozta a hadis félelf éplistát, legalább egy oldalt olvass vissza már.

egyszerűen nem értem, a tolizásra kitalált felesből miért akarnak egyesek hadist csinálni. százszor le lett írva, hogy ha haditoli kell a szövibe, az tuti nem a feles lesz, hanem gnóm, vagy törpe. aki félelffel szeretne játszani, az azért választja, mert tolizni akar. csak a jelenlegi körülmények között ez nem megy. ezen kellene változtatni, nem a felesből is hadist csinálni.
The Following 2 Users Say Thank You to Takanohana For This Useful Post:
  #48  
Old 11-13-2012, 19:50
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Pirostraktor View Post
Szerintem ez inkább félelf topic...
Igen, de sajnos újra meg újra felhozzák, hogy mi szükség van a játékmenet változtatására, miközben a tolisok a játék koronázatlan királyai.
The Following User Says Thank You to RastArtist For This Useful Post:
  #49  
Old 11-13-2012, 19:55
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
ha minden körváltás után rálopsz akkor garantáltan belenyúlsz a tekijébe 27 órán belül ha van neki (és persze nem gnóm)
kis statisztika Atitól a másik topikból:
"5. szinten az országok több mint 20%-a gnóm. 4. szinten ez felugrik 25%-ra. 3. szinten még tovább: 32%-ra. 2. szinten egy kis visszaesés 30%-ra, és csak 1. szinten csökken le jelentősebben 11%-ra."

Hogy lopsz te tekit, ha a b és g csoport egyharmada gnóm?(plusz ugye ha statisztikát nézzük, akkor a tekiírók jó része valószínűleg gnóm lesz később is, tehát a teki nagyja le van védve) Akinek van nagyobb mennyiségű tekije és kicsit gondolkozik, az vagy gnóm, vagy beteszi a tekit a gnóm szövetségeséhez.. ráadásul gben és bben a nem gnóm orik elkezdik katira cserélni a tekit..
Persze egyszer-egyszer lehet szerencséd.. de ha körönként lopsz tuti nem fogja birka módjára senki sem nézni, hogy elvidd a tekijét..
Amit leírsz nagyon szépen hangzik, csak kb a szerencsére játszol.. ez meg tudtommal egy stratégiai játék..
__________________
same old song..
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post:
  #50  
Old 11-13-2012, 19:57
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 62%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
surranohalal hozta a hadis félelf éplistát, legalább egy oldalt olvass vissza már.

egyszerűen nem értem, a tolizásra kitalált felesből miért akarnak egyesek hadist csinálni. százszor le lett írva, hogy ha haditoli kell a szövibe, az tuti nem a feles lesz, hanem gnóm, vagy törpe. aki félelffel szeretne játszani, az azért választja, mert tolizni akar. csak a jelenlegi körülmények között ez nem megy. ezen kellene változtatni, nem a felesből is hadist csinálni.
szóval:
- ártókkal nincs baj
- értéket lopni csak az tud aki ügyes (akár csak fosztani sereggel)
- hadilag nem akarod hogy védve legyen

akkor min kell változtatni? a bénák is lophassák könnyen más nehezen összehordott javait?

amúgy ez valóban nem feles topic..

UI.: 50+10% alatt én nem neveznék hadinak egy orit..
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ötlet a 2/D-s kék számos fordulásához! Arden Általános beszélgetés Hódítós témákban 177 08-21-2007 19:56
Egy kis ötlet a fellépés szabályainak módosítására mlvik Általános beszélgetés Hódítós témákban 63 07-01-2007 17:20
Ötlet (: Fusio A fórumról... :) 16 06-13-2007 00:12
Egy távoli ötlet:D Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 11 05-02-2007 21:12
Ötlet ami lehet hogy hülyeség:D Szürkegandalf Elvetett javaslatok 3 01-29-2006 10:47


All times are GMT +1. The time now is 02:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu