Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #321  
Old 10-30-2012, 23:08
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
egy gnómtól el lehet hozni a tekercset. Most komolyan azért akartok egy fajt megmódosítani, hogy 5. szinten tekit tudjatok lopni, mert nem akarjátok megtermelni ha kell, vegyétek el. Én is csináltam és elég jól csináltam, volt mikor Atitól is jött az üzi, hogy fejezzük be, vagy anarch a szerinte nem haszonszerző akciók miatt. Jaaaa, hogy az időigényes lehet, míg feltörsz egy gnómot, körönként gömbözöd, hogy lásd ht vagy manuálisan rakja fel a kulcsot, vagy ne adj isten fogalmad sincs, hogy mennyi rúnának kéne fogyni? Megoldás: lehessen átlopni a kulcsot hát gratulálok

off végleg vége

az alapfelvetés, hogy erősítve legyen a feles jó, csak az a baj, hogy sokatok ezen keresztül akarja azt ráhúzni a felesre, hogy tipikus 200 hekis faj legyen egy faj ellen. Ez itt a probléma

szerk2.:
vagy nyissatok egy olyan topicot a fél-elf erősítésére, hogy szüntessük meg a gnóm fajt, hogy legyen mit lopni. Ez is jó ötlet lehet
Mondd, mit nem értesz azon, hogy a gnóm könyvtárkulcs kérdés már nem téma?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #322  
Old 10-30-2012, 23:12
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
egy gnómtól el lehet hozni a tekercset. Most komolyan azért akartok egy fajt megmódosítani, hogy 5. szinten tekit tudjatok lopni, mert nem akarjátok megtermelni ha kell, vegyétek el. Én is csináltam és elég jól csináltam, volt mikor Atitól is jött az üzi, hogy fejezzük be, vagy anarch a szerinte nem haszonszerző akciók miatt. Jaaaa, hogy az időigényes lehet, míg feltörsz egy gnómot, körönként gömbözöd, hogy lásd ht vagy manuálisan rakja fel a kulcsot, vagy ne adj isten fogalmad sincs, hogy mennyi rúnának kéne fogyni? Megoldás: lehessen átlopni a kulcsot hát gratulálok

off végleg vége

az alapfelvetés, hogy erősítve legyen a feles jó, csak az a baj, hogy sokatok ezen keresztül akarja azt ráhúzni a felesre, hogy tipikus 200 hekis faj legyen egy faj ellen. Ez itt a probléma

szerk2.:
vagy nyissatok egy olyan topicot a fél-elf erősítésére, hogy szüntessük meg a gnóm fajt, hogy legyen mit lopni. Ez is jó ötlet lehet
Hex, kérlek ne vedd zokon, de állítsál már magadon. Egy szóval sem írtam arról, hogy mit kéne, vagy nem kéne csinálni a gnómokkal. Ha óriás/élőhalott lenne minden gnóm helyén, akkor sem lenne előrébb a félelf.
Direkt írtam azt is, hogy nem szándékszom hozzászólni a témához, részben miattad. Én csupán bemutattam egy teljesen átlagos közeget egy 5-ös csoportban. Az, hogy te ebből megint ezt hoztad ki, kissé félelmetes.

u.i.:Ezért most lehet kapok egy büntit, de már elegem van. Mondd, te paranoiás vagy? Százszor leírtuk, hogy már hanyagoljuk a kulcs témát. Meg ezzel a gnómfeltörési-képességgel való arcoskodással a sírba viszel. Könyörgöm, gnómmal is meg lehet csinálni(de még orkkal is ha nagyon akarom)! Képes vagy ezt beszivárogtatni az alá a vastag koponyád alá? Vagy fújod a magadét egy olyan témában, ami téged egy kicsit sem érdekel, végig sem olvasod, de azért kötözködsz?

Last edited by RastArtist; 10-30-2012 at 23:23..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to RastArtist For This Useful Post:
  #323  
Old 10-31-2012, 08:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
Nem pont ide vág, csupán egy kicsit. A "van mit lopni, nincs mit lopni" kérdésre.

Tessék szépen megszámolni, hogy hány gnóm van.
Nem tudom ugyan, hogy honnan származik ez a kép, de erős a gyanúm, hogy se nem A, se nem B, se nem 3. szint. A "fenti csoport" fogalmát szerintem itt kellene minimum meghúzni. Semmiképp nem a legalsó szintet érteni alatta.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #324  
Old 10-31-2012, 09:02
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem tudom ugyan, hogy honnan származik ez a kép, de erős a gyanúm, hogy se nem A, se nem B, se nem 3. szint. A "fenti csoport" fogalmát szerintem itt kellene minimum meghúzni. Semmiképp nem a legalsó szintet érteni alatta.
A-ról tudok körül-belüli infót adni: 0% félelf.

De akkor rávilágítottál, hogy nem csak a felsőbb szinteken kell erősíteni a félelfet, hanem már 5-ösön is ráfér.

szerk.: Az egyik (legnagyobb) normál csoport 4-es szintjén a top30-ban van 4 db félelf.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]

Last edited by Padlócsempe; 10-31-2012 at 09:19..
Reply With Quote
  #325  
Old 10-31-2012, 10:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
De akkor rávilágítottál, hogy nem csak a felsőbb szinteken kell erősíteni a félelfet, hanem már 5-ösön is ráfér.
Olyan szinten ne erőltessük ezt a dolgot, hogy ott is jól lehessen vele lopni, ahol nincs mit. Szerintem bőven elég lenne, ha ott jól lehetne vele lopni, ahol VAN mit.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #326  
Old 10-31-2012, 11:13
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Régen a félelf pont arra volt jó, hogy 5-ös és 4-es szinten meggazdagodott vele az ember, majd váltott valami hadisabb fajra.

Mit is jelent az, hogy VAN mit lopni? 1/A-ban sincs mit lopni. Pénzt védik a bankok, tekiknek semmi értéke, tartalék pedig a piacon.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #327  
Old 10-31-2012, 11:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Mit is jelent az, hogy VAN mit lopni? 1/A-ban sincs mit lopni.
Néhány beírással előrébb írtam egy statisztikát arról, hogy márpedig bőven van mit lopni A-ban. Az, hogy a bankok védik, az egy dolog. Ezért is született a téma arról, hogy 0,0001%-nyi bank ne védje le azt a 4 milliárd aranyat.

Akárhány téma indul erről, ezek valahol egy közös pontba mind összefutnak.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #328  
Old 10-31-2012, 11:22
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Akkor 5-ös szinten még többet lehet lopni. Az, hogy védik a faji varázslatok, az egy dolog
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #329  
Old 10-31-2012, 11:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Akkor 5-ös szinten még többet lehet lopni.
1/A-ban másfél milliárd az átlag pénz országonként, 5. szinten 37 millió.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #330  
Old 10-31-2012, 12:08
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Az átlag tekercsmennyiséget ha átszámítjuk aranyra, szerintem ott is kijön 1 yard orinként
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szövetségi fórum vissza olvashatóságának könnyítése Rotcsa Elvetett javaslatok 11 06-05-2010 13:58
A felfrissülés mennyi mozgáspontot tölt vissza? Fanatixxx Segítség 4 03-17-2010 06:06


All times are GMT +1. The time now is 18:27.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu