Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #531  
Old 03-10-2011, 23:22
bandes bandes is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Viszatérve a témához miért ne játszhatnának a "bálnák" külön csoportban a normál csoport szabályai szerint fizetett ellneségek ellen és sok pénzt a játékra költve ?
Mi ennek az akadálya ?
Hol lenne megint csak a sikerélménye az új embernek? Zsoldosok ellen harcol? Biztos élvezné, hogy egy hét alatt egyetlen sikeres akciója volt, amiért cserébe kapott 24 sereget...
Vagy néha hagynád magad? Mert az meg már a jksz határát súrolja.
Jah, mellesleg külön csopi rendszerük is lenne? Vagy egy idő után azért mégiscsak be kellene kapcsolódniuk a normál csopikba? :P
Reply With Quote
Sponsored Links
  #532  
Old 03-10-2011, 23:23
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Jöjjenek a bálnák, de jáccunk úgy, hogy aki jól elveri őket, az kap vmennyit az általuk befizetett összegből...
Mondjuk adjunk nekik 2 hónap felkészülési időt és csak akkor lehessen oda menni A/B csoportból. Addig csak pl. 100.000 HUF a belépő oda...
Sztem rögtön megindulna az élet a csoportban...
Nah,nah,nah?

*hülyeséget én is ki tudok találni, ha nagyon akarom *
Ez nem hülyeség végre lenne egy jól fizető állásom, én lennék Ahab kapitány és vadásznék a nagy fehér bálnákra
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 10 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #533  
Old 03-10-2011, 23:24
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dance View Post
Mit ne mondjak érdekes, lényegre törő és mindenképpen lojális vélemény. Tetszik
Az ötletemmel sajnálom ha valakinek az "elveibe" gázoltam de lássuk be valami nem működik hatékonyan. 3 éve voltak itt országaim csak na más lett az élet. Akkor 2500 an voltak 5. csopiban még volt hogy többen is. Most 800 an voltak mikor regeltem. Vip akkor is volt tehát nem amiatt.

A játékban való jutalmazást mindenképpen okos ötletnek tartanám, mint pl tutorialban is az fogja termelni az endorfint 1 kezdő hódítósban. Mint 1 gyerekben mikor megsimogatják a fejét hogy ügyes voltál így tovább.

Én például rááldoznék a hétvégi játékra vagy a hétvégi vip játékra annyi időt ha a nyertese kapna x környi vipet aminek nem csak én örülnék sztem mindenki elkezdené
Finanszírozni +bevételből lehetne. Drágítani is lehetne a vipet de azzal újat nem mutatsz max böksz egyet az infláció felé mutatva hogy szorul a hurok. A telefontársaságok általában nem fix forintban dolgoznak hanem % ban ezért +50 ft emelés max 20 forintot jelentene az oldalnak. Ezért ez így ebben a formában nem megoldás.
Gondolom atiéknak is eszükbe jutott, hogy a nagyobb erőforrást igénylő dolgokért honoráriumot várnának. Minimum azt hogy több új játékos legyen amit értek is.
Több megbecsülés és pénzbeni jutalom illetné meg Atit és a fejlesztői csapatot amiért
van lehetőségünk játszani ezt a "békés" játékot.

Tessék ötletelni ne egymást gyilkolni. Kifog sülni valami finomság. Már érezni az illatát

Ui: Kutyuleee : Jelenleg most is simán feltudsz menni A ba Vip nélkül is. Pedig az többet segít mint 1-2+ szem. Szerintem. Termelsz, piacolsz, fosztasz így is úgy is.
- Lehet, lemorzsolódott a nem idevaló, nem kitartó réteg?

- Én pl. rááldozok elég sok hétvégét a hv-re + Aréna is megy, egyszerűen mert szeretek játszani 8 év után is ezzel a játékkal... Nem várok érte semmi, elég egy hétig a "sajtos-tojás"

- Ne ott merüljön már ki az ötletelésed Neked sem, hogy pénz-pénz-pénz a játékba és hajh, de faszául sokan leszünk, ha van hol költeni...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #534  
Old 03-10-2011, 23:25
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Ez nem hülyeség végre lenne egy jól fizető állásom, én lennék Ahab kapitány és vadásznék a nagy fehér bálnákra
Irányíthatom majd a hajódat?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #535  
Old 03-10-2011, 23:47
Dance Dance is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 27
Activity: 0%
Longevity: 72%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
- Lehet, lemorzsolódott a nem idevaló, nem kitartó réteg?

- Én pl. rááldozok elég sok hétvégét a hv-re + Aréna is megy, egyszerűen mert szeretek játszani 8 év után is ezzel a játékkal... Nem várok érte semmi, elég egy hétig a "sajtos-tojás"

- Ne ott merüljön már ki az ötletelésed Neked sem, hogy pénz-pénz-pénz a játékba és hajh, de faszául sokan leszünk, ha van hol költeni...
Az fix hogy te nem vársz el, kizárólag azt várod, hogy minden maradjon a régiben.
Pl: Minek az elektromos kocsi a világba mert: Kezdetben drága meg mi az hogy ő 100 forintból tegyen meg 100 kilómétert mert van pénze neked neked meg nincs.Attól még a Jobbhoz nagyobb tőke kell kezdetben amit már többen mondtak "bálnákból kell kiudvarolni" mily meglepő
A világ fosszilis készlete kimerülőben van. Mikor a változás elé áll az ember az ország a világ bármi áron annak csak az lesz a következménye, hogy visszagurulsz a közékorba nincs áram nincs net nincs hódító és venned kell majd tanyát termelned gabonát venned lovat és fosztani a szomszédot. Kicsit elkalandoztam.
Pénz pénz pénz. IGEN sajnos a pénz. Miért te azt hitted hogy ha pl az MF ek készültségigényét 2% módosítjuk az számít? Viszonylag ingyen van az oldalnak de kb annyit is ér a jövője szempontjából.

Last edited by Dance; 03-11-2011 at 00:48.. Reason: kihagyás
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dance For This Useful Post:
  #536  
Old 03-11-2011, 06:39
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dance View Post
Az fix hogy te nem vársz el, kizárólag azt várod, hogy minden maradjon a régiben.
Pl: Minek az elektromos kocsi a világba mert: Kezdetben drága meg mi az hogy ő 100 forintból tegyen meg 100 kilómétert mert van pénze neked neked meg nincs.Attól még a Jobbhoz nagyobb tőke kell kezdetben amit már többen mondtak "bálnákból kell kiudvarolni" mily meglepő
A világ fosszilis készlete kimerülőben van. Mikor a változás elé áll az ember az ország a világ bármi áron annak csak az lesz a következménye, hogy visszagurulsz a közékorba nincs áram nincs net nincs hódító és venned kell majd tanyát termelned gabonát venned lovat és fosztani a szomszédot. Kicsit elkalandoztam.
Pénz pénz pénz. IGEN sajnos a pénz. Miért te azt hitted hogy ha pl az MF ek készültségigényét 2% módosítjuk az számít? Viszonylag ingyen van az oldalnak de kb annyit is ér a jövője szempontjából.
Miért, el kellene várnom, hogy kapjak azért valamit, mert megnyerek egy hétvégi játékot?
"kizárólag azt várod, hogy minden maradjon a régiben." -- Mit várok? Ez nem teljesen érthető...
Mégis mi újat akartál eddig a pénzért vehető dolgokon kívül?
Gondolom, Te is egy kis nullagép vagy, akinek ha nem sikerül valami, majd "megveszem"...
A többinek meg semmi köze az eredeti témához, nincs is mit reagálni rá...
Egyre nagyobb a zagyvasághalmaz, amiket írsz, de persze bennem van a hiba, mert nem tanultam meg "baromságul" beszélni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #537  
Old 03-11-2011, 07:00
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Afrikában éheznek, a cukor ára 400Ft, az üzemanyag is lassan annyi, én meg álmos vagyok.
Ati, ezt mind a Te hibád, mert nincs pénzért vehető személyiség, illetve jutalom a hv végén.
Ezzel pedig mindent megoldanál, hisz ha lenne, akkor "tódul a nép, árad a nép"
Reply With Quote
  #538  
Old 03-11-2011, 14:24
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Bár asszem,ha annyira anyagi dolgokra szeretné Ati terelni a dolgokat
Quote:
Originally Posted by Von View Post
a kör minden része szervesen kapcsolódik a játékosok számának csökkenése témakörhöz, és egy lehetséges kiutat jelenthet. A monetizálás is ennek része.
Nem véletlen írtam ezt tegnap.
Nem Ati szeretne anyagi dolgokra terelődni, és nem Ati jár jól vele, ha több lesz a bevétel. Hanem azok, akik stabil és nagy játékot szeretnének.

Amit írsz, nem hamis, de félreérthető hozzáállás. De előbb-utóbb el kell jutni oda, hogy annak a játékosnak aki játszani akar, ugyanaz az érdeke, mint a játék fejlesztőinek. Nem arról van szó, hogy Ati tömheti a zsebeit, hanem, hogy több forrás jut arra a stratégiára, aminek a célja a játékosok számának tartása majd növelése fenntarthatóan. Ezt sematikusan le is írtam tegnap, hogy miért van így szerintem.

A pénznek semmilyen misztikus oldala nincsen, hanem csak egy eszköz a rengeteg sok eszköz közül. A pénz nem öncél, hanem a játékosok által is elérni kívánt célok hosszútávú megvalósíthatóságának eszköze. Nem több, olyan, mint bármelyik másik fontos részlet, ami nélkül szintén meg lehet hasalni.

Amúgy szvsz a követendő irány az, hogy a célokat úgy érje el a játék, hogy közben minél kevesebb vagy lehetőleg semennyi érdek sem sérüljön. Monetizálás esetében is, mint bármi másban. Ugyanis senki nem akar klasszikust idézni, hogy "ha nem tetszik, el lehet innen menni"
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #539  
Old 03-12-2011, 17:08
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Valaki mesélje már nekem el, szegény tudatlan emberkének, hogy akkor most azzal hogy bizonyos dolgokat pénzért meg tudok venni hogy is fog ugrásszerüen megnőni a játékosállomány

Minden poén nélkül kérdezem, mai világba semmin se lepödöm meg, csak annyira bizonygatják egyesek hogy a pénzes dologgal megnő a játékosállomány hogy komolyan kiváncsi vagyok.


Nekem pl lassu a játék, föleg ahol 1 orás a körváltás (tudom akkor huzzak párbajra, no de ott meg 4 oráig egyhuzamba nyomni??)

szegény kezdő jön beregizik az x-be hogy majd akkor most, és 1 nap mulva (20 kör mulva), képzett mit tudom én 150 katit. A következő napra meg meglesz 150 vari. 2 nap alatt sikeresen képzett 150 varit. Biztos nem unja meg na jo 40 ora alatt.

én meguntam, és bumm törlés, pedig azért a játékra picit ráláttok

és elvileg ugye elég ha 1x is belép, és mit lát?? semmi érdekeset lett 150 katija

Last edited by richardka; 03-12-2011 at 17:12..
Reply With Quote
  #540  
Old 03-12-2011, 17:44
lacy lacy is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Makó
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
Valaki mesélje már nekem el, szegény tudatlan emberkének, hogy akkor most azzal hogy bizonyos dolgokat pénzért meg tudok venni hogy is fog ugrásszerüen megnőni a játékosállomány

Minden poén nélkül kérdezem, mai világba semmin se lepödöm meg, csak annyira bizonygatják egyesek hogy a pénzes dologgal megnő a játékosállomány hogy komolyan kiváncsi vagyok.


Nekem pl lassu a játék, föleg ahol 1 orás a körváltás (tudom akkor huzzak párbajra, no de ott meg 4 oráig egyhuzamba nyomni??)

szegény kezdő jön beregizik az x-be hogy majd akkor most, és 1 nap mulva (20 kör mulva), képzett mit tudom én 150 katit. A következő napra meg meglesz 150 vari. 2 nap alatt sikeresen képzett 150 varit. Biztos nem unja meg na jo 40 ora alatt.

én meguntam, és bumm törlés, pedig azért a játékra picit ráláttok

és elvileg ugye elég ha 1x is belép, és mit lát?? semmi érdekeset lett 150 katija

Mit érsz el vele ha pénzért teli veszed az orid egységgel?látod hu de jó király nem csak 150 varim van 40 óra alatt.igazad van tudást meg tapasztalatott is árulni fogják majd pénzért
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to lacy For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Élőhalottas elmélkedő topic pancser játékosok számára [HTPA]GeeForce Általános beszélgetés Hódítós témákban 114 05-28-2008 10:40
A variorik kati moráljának megtartása werden Stratégia & Tippek 33 11-29-2007 18:22
Nagyobb klánok!(Törzsek) Alucard Elvetett javaslatok 3 07-21-2006 22:57
Arénába nagyobb nyeremény Harcosok Elvetett javaslatok 1 07-10-2006 18:11


All times are GMT +1. The time now is 21:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu