Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #311  
Old 08-30-2010, 17:42
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default Paradoxon? :)

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem off kategória, mert sokan esetleg most felcsillanó szemekkel figyelnek, hogy hohóóó, akkor beléphetek a klántársamhoz. Ezért fontosnak tartom megemlíteni, hogy az esetek jelentős részében ennek anarch lett eddig a vége. Ha tehát valakit érdekel az országának a sorsa, akkor soha ne adja meg a belépőadatait senkinek.
Amit írtál, az ettől függetlenül megállja a helyét. Csak ezt az egymáshoz belépést ne bagatelizáljuk el, mert ez bizony egy sokkal komolyabb rizikó, mint amilyennek most itt le lett festve.


Quote:
Eredeti szerző: Ati
Jelenleg semmi nem tiltja, hogy egy ember belépjen a szövetségese országába, és oda tegyük fel íjászokat vegyen védekezéshez. Nincs is tervezve ilyen tiltás.



Ezt elég érdekesnek tartom. Felesleges szerintem többet vitázni, úgy látom itt már megszületett a döntés régebben
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to RRRrrr For This Useful Post:
Sponsored Links
  #312  
Old 08-30-2010, 17:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

A témához visszatérve.........
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #313  
Old 08-30-2010, 17:58
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Ezt elég érdekesnek tartom. Felesleges szerintem többet vitázni, úgy látom itt már megszületett a döntés régebben
Off

A két idézett rész egyáltalán nem üti egymást. Az egyik azt mondja, hogy tartsd meg magadnak a belépőadatodat, a másik meg azt mondja, hogy mivel nem lehet értelmesen korlátozni, így nincs tiltva a másikhoz belépés. Attól hogy nincs tiltva, még baromira nem ajánlott, mert anarch járhat érte. ÉS a te országod kapja meg, amikor nem is miattad történt, csak kiadtad az infóidat, de te vagy a felelős. Megvan most már?

on
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #314  
Old 08-30-2010, 19:15
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Off

A két idézett rész egyáltalán nem üti egymást. Az egyik azt mondja, hogy tartsd meg magadnak a belépőadatodat, a másik meg azt mondja, hogy mivel nem lehet értelmesen korlátozni, így nincs tiltva a másikhoz belépés. Attól hogy nincs tiltva, még baromira nem ajánlott, mert anarch járhat érte. ÉS a te országod kapja meg, amikor nem is miattad történt, csak kiadtad az infóidat, de te vagy a felelős. Megvan most már?

on
annak ellenére hogy felcsaptál értelmezo kéziszotárnak én is ugy erzem hogy ez már el lett dontve es se gárdi se az én érvelésemre nem hangzott el semmilyen elfogadhato ellenérv sem
max annyi hogy ezt most is meg lehet csinálni és hasonlok
én ugy erzem hogy az ellenzok érveit probálják elbagatelizálni azok akik ezt a javaslatot át akarják nyomni
nem ertem miert segit a keveset belépkedokon ha fantom termelo es fantom utogép klánok letrehozásat engedjuk tok legálisan
amivel ugyanugy hátrányba lesznek a keveset belépkedok
mert aki gátlástalanul használja majd a haverjai országait az még talán nagyobb elonyben is lessz azzal szemben aki lelkiismeretes és ezt nem teszi meg !!!
vagy neked kimerul annyiban a tiszta játék mellett kampányolás hogy szidod a pékeket ?
és az már természetes hogy egy kioregedett szovid megovsz a leveréstol azzal hogy intézkedsz helyette ?
a természetes szelekciot nem értem minek kell megállitani
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #315  
Old 08-30-2010, 19:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
én ugy erzem hogy az ellenzok érveit probálják elbagatelizálni azok akik ezt a javaslatot át akarják nyomni
Egyelőre Gárditól érkezett egyetlen épkézláb érv az ellenzők táborából, ami talán megállja a helyét, ha az A olyanokból áll, akik véletlenül se mernek megtámadni egy védtelen termelő országot. Hogy ilyenekből áll-e, azt így előre nehéz megmondani, mindenesetre ezt egy lehetséges mellékhatásként figyelembe kell venni. Más ÉRVET nem olvastam még egyelőre.

A legnagyobb problémát még mindig abban látom, hogy az ellenzők többsége nem érti, hogy mi a javaslat lényege. És sajnos az eddig leírtaknál jobban nem is tudom elmondani.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #316  
Old 08-30-2010, 19:30
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Egyelőre Gárditól érkezett egyetlen épkézláb érv az ellenzők táborából, ami talán megállja a helyét, ha az A olyanokból áll, akik véletlenül se mernek megtámadni egy védtelen termelő országot. Hogy ilyenekből áll-e, azt így előre nehéz megmondani, mindenesetre ezt egy lehetséges mellékhatásként figyelembe kell venni. Más ÉRVET nem olvastam még egyelőre.

A legnagyobb problémát még mindig abban látom, hogy az ellenzők többsége nem érti, hogy mi a javaslat lényege. És sajnos az eddig leírtaknál jobban nem is tudom elmondani.
ha jol emlékszem én is erveltem gipsz jakabékkal es kislétszámu hadiklánt lazán elvisz igy 1 ember
mellesleg folytatván gárdi erveléset
gárdi nem extrem termelokkel számolt amik prédaként allnának ott
hanem 10db elfrol 2400heki korul amiben 20% termelo épulet van es 150-200as gabcsiáron számolva kb 50 yardot tudnak termelni viszonylag normális vedelem mellett
de ha 300folott a gabcsi ára máris 90yardot termelnek minimális kockázat mellett

Last edited by NewJackCity; 08-30-2010 at 19:34..
Reply With Quote
  #317  
Old 08-30-2010, 19:33
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
ha jol emlékszem én is erveltem gipsz jakabékkal es kislétszámu hadiklánt lazán elvisz igy 1 ember
mellesleg folytatván gárdi erveléset
gárdi nem extrem termelokkel számolt amik prédaként allnának ott
hanem 10db elfrol amiben 20% termelo épulet van es 150es gabcsiáron számolva kb 50 yardot tudnak termelni viszonylag normális vedelem mellett
de ha 300folott a gabcsi ára máris 90yardot termelnek minimális kockázat mellett
Ha valaki ezzel vissza akar élni, akkor ma is megteheti ezt. (Rizikóval, de ez a rizikó továbbra is megmarad.) Kérdés: mit változtat ezen a javaslat?

Szerintem semmit. Az ellenzők szerint?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #318  
Old 08-30-2010, 19:36
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha valaki ezzel vissza akar élni, akkor ma is megteheti ezt. (Rizikóval, de ez a rizikó továbbra is megmarad.) Kérdés: mit változtat ezen a javaslat?

Szerintem semmit. Az ellenzők szerint?
nemtom de ma ehez minimum 10 gép meg egy váltos ip kell
amég ezentul tok legálisan mehetne
miért maradna riziko ?
ez a riziko lenne megszuntetve
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #319  
Old 08-30-2010, 19:38
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
nemtom de ma ehez minimum 10 gép meg egy váltos ip kell
amég ezentul tok legálisan mehetne
Jó, kész, mára feladtam.

Van egyáltalán valaki, aki érti, hogy mi a javaslat lényege?

Attól félek, hogy ha már a megbeszéléskor sem érti a legtöbb ember, hogy mi célt szolgálna a javaslat, akkor később se fogja.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #320  
Old 08-30-2010, 19:39
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jó, kész, mára feladtam.

Van egyáltalán valaki, aki érti, hogy mi a javaslat lényege?

Attól félek, hogy ha már a megbeszéléskor sem érti a legtöbb ember, hogy mi célt szolgálna a javaslat, akkor később se fogja.
sokáig bírtad grat
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
új szerep a bandknak. Rém Elvetett javaslatok 0 02-25-2007 12:48
Szemelyisegek erositese. SATU Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 15:16
Élőhalott faj erősítése. Rém Elvetett javaslatok 10 07-30-2006 08:29
Szövik erősítése Tyborrex Elvetett javaslatok 4 04-19-2006 20:14


All times are GMT +1. The time now is 21:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu