Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok

View Poll Results: Melyik ötleteteket tartanád jónak, a hulla erősítésére?
tripla szintenkénti hadibónusz 29 21.64%
dupla szintenkénti hadibónusz 27 20.15%
gyújtás elleni rezisztencia 33 24.63%
minden mágikus és tolvaj akció elleni reziszdetencia (szintenként +5%-ot növekszik) 29 21.64%
férőhelye szintenként +2-vel növekszik 12 8.96%
férőhelye szintenként +10%-ot növekszik 65 48.51%
nem kell erősíteni, vagy ezek közül egyiket se tartom jónak. (alapos kifejtést igényel!!!) 19 14.18%
Multiple Choice Poll. Voters: 134. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1301  
Old 03-02-2010, 11:48
Rotcsa Rotcsa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Jó lesz az, csak legyen már vele valami!
Már nagyon ráfért változás a hullára!
__________________
"Érezd mikor vagy gyenge, tudd mikor vagy penge,ha valamiért küzdeni kell, magaddal szállj szembe!"
Ex-országaim:
Rotziel The Soul Reaver (#504659)[2/B]Ha megtámadsz sikítok (#528766)[2/B],Pozitron[5/Q]
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1302  
Old 03-02-2010, 11:56
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
ilyen felelőtlenséget csak azért mertem leírni Mester, mert sokáig szó volt arról, hogy dupla bónuszokat kap haderőre szintenként.
Akkor írtam hogy az nekem se tetszene, és meg mertem jegyezni, hogy ez ehhez képest halovány.
Ne haragudj, meghúzom magam, ígérem.
Csak arra reagáltam,hogy "nem lesz vmi combos". végülis egy hangyafasznyival lemaradva a 3. legerősebb hadis lesz szorosan a gnóm mögött. ráadásul ez a hangyafasznyi az ő oldalára billen egyéniben, mert 5tábornokkal nagyobbat üt
Sőt még többet is,mert ugye ő a templom és a kocsma helyeket is megspórolja és még vérszomja is van.
Emellett kisebb hadis klánokban ideális ország, mert nem eszik, így nincsenek nagy költségei annak,ha hosszútávon élezett marad. illetve egy hullánál ez nem is élezés
Mondjuk igaz ami igaz ez A-ban van.Lentebb tök mind1 mennyi hadi bónuszt kap, a lopások miatt és amiatt,hogy legyújthatják seperc alatt, nem használnák sokan akkor sem ha 2x ekkorát ütne...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #1303  
Old 03-02-2010, 12:13
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Csak arra reagáltam,hogy "nem lesz vmi combos". végülis egy hangyafasznyival lemaradva a 3. legerősebb hadis lesz szorosan a gnóm mögött. ráadásul ez a hangyafasznyi az ő oldalára billen egyéniben, mert 5tábornokkal nagyobbat üt
Sőt még többet is,mert ugye ő a templom és a kocsma helyeket is megspórolja és még vérszomja is van.
Emellett kisebb hadis klánokban ideális ország, mert nem eszik, így nincsenek nagy költségei annak,ha hosszútávon élezett marad. illetve egy hullánál ez nem is élezés
Mondjuk igaz ami igaz ez A-ban van.Lentebb tök mind1 mennyi hadi bónuszt kap, a lopások miatt és amiatt,hogy legyújthatják seperc alatt, nem használnák sokan akkor sem ha 2x ekkorát ütne...
ok, de mindketten egyről beszélünk, sőt azt régebben meg is beszélte mindenki.
én csak megjegyeztem hogy a sokak által falra festett "zombi terminátor" azért elmaradt...
A-ban lehet hogy használható lesz így, bár nem gondolom hogy hirtelen hullák fognak körülvenni...(bár nekem tetszene, szanaszét lopkodnám magam unalmamban...).
Lejjebb mag segít valamit ugyan, de még mindig béna faj maradt. De ez csak magánvélemény, és sokkal jobb lesz mint volt.
Reply With Quote
  #1304  
Old 03-02-2010, 12:13
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
ilyen felelőtlenséget csak azért mertem leírni Mester
Végülis 1/A-ban majdnem olyan erősen támad, mint az ork, és majdnem akkorát véd, mint az elf, és ha nincs kórházad, mikor beütöd egyéniben, akkor az országodnak annyi. Ha ez nem combos, akkor mi az?
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #1305  
Old 03-02-2010, 12:19
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Végülis 1/A-ban majdnem olyan erősen támad, mint az ork, és majdnem akkorát véd, mint az elf, és ha nincs kórházad, mikor beütöd egyéniben, akkor az országodnak annyi. Ha ez nem combos, akkor mi az?
Az az eredeti felvetés volt még amit Ati kiirt elösször, mostmár jóval gyengébb. jelenleg: "akkorát üt mint a gnóm és vmivel nagyobbat véd mint egy ember"
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #1306  
Old 03-02-2010, 12:23
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Végülis 1/A-ban majdnem olyan erősen támad, mint az ork, és majdnem akkorát véd, mint az elf, és ha nincs kórházad, mikor beütöd egyéniben, akkor az országodnak annyi. Ha ez nem combos, akkor mi az?
na az lenne a "combos"
de azért lassan csak egyetértünk majd
Reply With Quote
  #1307  
Old 03-02-2010, 13:14
Sataniac's Avatar
Sataniac Sataniac is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 39
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Ha ilyen lesz a hulla már lilulok is gnómról.... :-D vééégre lehet vele játszani majd :-D
Reply With Quote
  #1308  
Old 03-02-2010, 13:24
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
na az lenne a "combos"
de azért lassan csak egyetértünk majd
Inkább számoljatok:
Egy 10k hekin lévő 70% barakkos orknak klánban kb. 4 millió a támadópontja. Egy 10k hekin lévő élőhalottnak 75% barakkal ugyanennyi. Pedig neki kevesebb ház kell, nincs tolija és varija, nem kell kaja, így sem tanya, sem raktár.

Egy 10k hekin lévő 30% toronyíjas elfnek a védőereje klánban 5,3 millió. Ugyanennyi hekin 38% toronyíjjal ugyanennyit véd az élőhalott. Pedig neki kevesebb ház kell, nincs tolija és varija, nem kell kaja, így sem tanya, sem raktár.

Azt hiszem kb. ilyen értékekkel mozognak az orkok és az elfek, de élőhalottal simán lehet ennél élezettebbet is csinálni, de így nagyjából védve van a gyújtogatás ellen is (25% ház, mikor elég neki a fele is)

Egyéniben persze nem veszi fel a versenyt egy tudós-tábornok orkkal, és a védelem vari hiánya miatt gyengébb az elfnél, és azt sem viseli túl jól, ha egy klán 5-6 tagja odafokoz és legyújtja, de klánban igencsak erős lesz, szóval egy jó klánban aduként működhet.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #1309  
Old 04-30-2010, 22:55
Rotcsa Rotcsa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Arra gondoltam jó lenne, ha az élőhalottak láthatnák egymást a pontlistában, azaz tudnák, h ki hulla még a környéken. Az opció neve pedig lehetne hullaszag.
__________________
"Érezd mikor vagy gyenge, tudd mikor vagy penge,ha valamiért küzdeni kell, magaddal szállj szembe!"
Ex-országaim:
Rotziel The Soul Reaver (#504659)[2/B]Ha megtámadsz sikítok (#528766)[2/B],Pozitron[5/Q]
Reply With Quote
  #1310  
Old 05-05-2010, 12:47
BoaSote BoaSote is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Budapest
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default pro és kontra

Üdv!

Szerintem alapvető dolgok nincsenek még eldöntve a hullával kapcsolatban amit tisztázni kellene.
Milyen szerepe van, legyen a Hódító világában?
Alapvetően egy harcos faj legyen amit MF-ként is lehet használni, de szövetségben is megállhatja a helyét, nem?. Ezen megy a huzavona, hogy ki mivel erősíteni fel erre a méltó pozícióra. Szerintem azok akik MF-ként használnák, semmilyen erősítéssel nem lennének megelégedve hosszútávon, akik pedig szövetségben tervezik hasznosítani erejét, csak dörzsölik a tenyerüket, és támogatnak minden jellegű változást. Az alapvető probléma az, hogy mindegyik fajnak játszhatónak kellene lennie, MF-ként is, és ha ez megvalósult ,utána el lehet elgondolkodni azon, hogy hátrányai ellenére, hogyan lehet belőle egy kiváló harcos az ork mellett.
Addig is, a mai játékmenet mellett maximálisan azt javaslom, hogy legyen a legerősebb harcos, az ára viszont az legyen, hogy folyamatosan támadni kelljen neki. Pl. a leglassabb csoporthoz viszonyítva 8 körönként egyszer. Ha nem teszi, elkezd hullani a seregének egy része, és katonai morál mínusz. Cserébe viszont legyen Ő a legerősebb támadó.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
egy apro tuning hullahoz exair Megvalósult javaslatok 970 03-01-2010 18:40
hulla orilistája hulla Országlisták 72 05-04-2009 13:23
Hulla és a súgó összhangba hozása Valezius Megvalósult javaslatok 18 04-04-2008 13:34
Hulla faj, és egy fontos észrevételem! fandras73 Segítség 26 02-22-2008 14:14
Hulla elleni akciókor minimális hírnév. Kisbér Elvetett javaslatok 0 02-06-2007 10:45


All times are GMT +1. The time now is 10:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu