Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 10-31-2009, 22:25
Sataniac's Avatar
Sataniac Sataniac is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 39
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default Nem saját ország vipelése PayPal-al

Hello!

Lehetséges más országának viptagságát hosszabbítani PayPalon keresztül?

A szövettségesemnek gondot okozott a dolog, mivel nincs bankkártyája és t-mobilos telefonja sem, így megebszéltük hogy megoldom a vipjét én, de a rendszer elutasította a dolgot és a supporttól az a válasz jött, hogy bankkártya csalás gyanúja áll fenn. Válaszolni pedig nem hagy a rendszer a support levelére....

Ilyenkor mi a teendő?
Sponsored Links
  #2  
Old 10-31-2009, 22:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Sataniac View Post
Hello!

Lehetséges más országának viptagságát hosszabbítani PayPalon keresztül?

A szövettségesemnek gondot okozott a dolog, mivel nincs bankkártyája és t-mobilos telefonja sem, így megebszéltük hogy megoldom a vipjét én, de a rendszer elutasította a dolgot és a supporttól az a válasz jött, hogy bankkártya csalás gyanúja áll fenn. Válaszolni pedig nem hagy a rendszer a support levelére....

Ilyenkor mi a teendő?
Mivel a bankkártyás fizetés mögött sokkal komolyabb jogi háttér áll, mint egy sms esetén, ezért másnak nem fizethetsz bankkártyával. Ilyen felajánlást elfogadni is nagyon, nagyon, nagyon, nagyon nem szerencsés dolog, bankkártyacsalás esetén ugyanis ilyen esetben annak az illetőnek az adatait mellékeljük a feljelentéshez, akinek az országából a fizetés történt.

Egyetlen módon tudsz mást -- törvényes keretek között -- VIP tagsághoz juttatni PayPal-en keresztül: ha PayPal egyenlegedet feltöltöd, majd átküldöd a másik embernek a megfelelő összeget. Ezután ő a PayPal egyenlegéből tud VIP tagságot váltani, saját maga, akár bankkártya nélkül is.

(Lehetőség lenne még egy nyilatkozat formájában is átvállalni a fizetést, de mivel egy ilyen nyilatkozat személyes adatokat tartalmaz, ezért ezt mi nem vállaljuk be, nem áll szándékunkban személyes adatokat kezelni, úgy érezzük, hogy egy netes játék esetén ez már erős túllövés lenne a célon.)

A supporttal ilyen esetben a VIP tagság nem lett jóváírva pont segítségével veheted fel a kapcsolatot. De ha néhány napon belül nem kerül tisztázásra az ügy, akkor a pénzt enélkül is jóváírjuk kártyádon (refund), és a VIP tagság ezesetben természetesen nem kerül jóváírásra.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 11-02-2009, 09:41
dyerus dyerus is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default Én volnék az áldozat

Helló. Az én országomat próbálta szövetségesem vipelni,mivel én szerbiából játszom és nincs rá módom hogyan tudnám ezt magam megtenni. A paypalra sem tudok regisztrálni,mivel szerbia ott nem szerepel és a többi lehetőség is el van zárva előlem. Csak úgy tudtuk volna megoldani,hogy szövetségesem jóindulatának köszönhetően ő vipel én pedig átutalom neki az árát. Hogyan tudnánk áthidalni e problémát?
  #4  
Old 11-02-2009, 12:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by dyerus View Post
Helló. Az én országomat próbálta szövetségesem vipelni,mivel én szerbiából játszom és nincs rá módom hogyan tudnám ezt magam megtenni. A paypalra sem tudok regisztrálni,mivel szerbia ott nem szerepel és a többi lehetőség is el van zárva előlem. Csak úgy tudtuk volna megoldani,hogy szövetségesem jóindulatának köszönhetően ő vipel én pedig átutalom neki az árát. Hogyan tudnánk áthidalni e problémát?
Ha van bankkártyád, akkor külön regisztráció nélkül tudod azt haszálni a PayPalen, vagy a WorldPay-en. Mindkettő alkalmaz szűréseket, eddig az a tapasztalat, hogy ha valaki az egyiket nem tudja használni, attól a másikat még igen.

Ha valami miatt ez nem megoldható (mert például nincs bankkártya), akkor ez e lehetőség nem fog működni, mivel valóban Szerbiát csak 2010-től tervezi a PayPal engedni.

Az egyetlen lehetőség a banki utalás, amire nemzetközi utalás lévén iszonyatosan nagy bankköltség jön pluszban. Ezért mindenképpen a bankkártyás fizetést javasolnám, ha megoldható!

Alternatív lehetőség, hogy a szövetségesed vált éves tagságot banki utalással, ilyenkor megadható másik ország is legálisan. Itt az a kérdés merül akkor fel, hogy hogyan rendezitek egymás között, mert ha utalod neki, akkor az ugyanannyiba fog pluszba kerülni, mintha nekünk utalnád, tehát ez esetben akár őt ki is lehet hagyni. Ha máshogy rendezitek egymás között, akkor ez a lehetőség még szóbajöhet.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Paypal Deni Általános beszélgetés Hódítós témákban 147 03-04-2010 21:38
ország lefagyasztása, amíg ország másik megelőzi NorB Megvalósult javaslatok 284 07-25-2008 17:33
PayPal kontra szabi Zoli Segítség 10 06-24-2008 13:12
PayPal fizetések a hétvégén Ati Fontos bejelentések 0 05-18-2008 20:11
PayPal használata? Phoenix PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 19 04-10-2008 18:26


All times are GMT +1. The time now is 08:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu