Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 06-27-2008, 19:55
Gomba4444 Gomba4444 is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Budapest 11
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 91%
Question Játék közbeni azonosítás

Sziaasztok!

Két orszgom van, az egyik le van fagyasztva, mert mind a kettő összekapcsolva, legálisan egy szinten van, úgy hogy az egyiket lefagyasztottam. MOst hogy jön, igaz hogy még elég soká, de jön a játék közbeni azonosítás, az jutott az eszembe, hogy tudom, hogy csak jövőre tud ez gondot okozni, de ah véletlünül még jövő októberben is kénytelen leszek lefagyasztva hagyni az országomat, mert a másikkal nem tudtam továbblépni, akkor el fogom-e veszíteni a lefagyasztott országomat. Választokat előre is köszönöm,

Gomba4444
Sponsored Links
  #2  
Old 06-27-2008, 20:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,196
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gomba4444 View Post
Sziaasztok!

Két orszgom van, az egyik le van fagyasztva, mert mind a kettő összekapcsolva, legálisan egy szinten van, úgy hogy az egyiket lefagyasztottam. MOst hogy jön, igaz hogy még elég soká, de jön a játék közbeni azonosítás, az jutott az eszembe, hogy tudom, hogy csak jövőre tud ez gondot okozni, de ah véletlünül még jövő októberben is kénytelen leszek lefagyasztva hagyni az országomat, mert a másikkal nem tudtam továbblépni, akkor el fogom-e veszíteni a lefagyasztott országomat. Választokat előre is köszönöm,

Gomba4444
Ha az egy év alatt (jövő októberig) nem azonosítod az országot, akkor az törlésre kerül, függetlenül a fagyasztástól.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 06-28-2008, 09:59
Gomba4444 Gomba4444 is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Budapest 11
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 91%
Unhappy

De ez így biztos hogy igazságos? Bele kéne egy olyan lehetőséget tenni, hogy ha megjött a kódom, és bleépek, akkor csak annak a berírását engedje meg a rendszer, különben szerintem jogatlan megkülönböztetés.

Gomba4444
  #4  
Old 06-30-2008, 12:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,196
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gomba4444 View Post
De ez így biztos hogy igazságos? Bele kéne egy olyan lehetőséget tenni, hogy ha megjött a kódom, és bleépek, akkor csak annak a berírását engedje meg a rendszer, különben szerintem jogatlan megkülönböztetés.
A fagyasztás egyetlen célja, hogy a másik országoddal kikerüld azt, amit lefagyasztottál. Ha ez egy év alatt nem sikerül, akkor el kell gondolkoznod azon, hogy valóban szükséged van-e egyáltalán több országra, amikor egy országgal sem sikerül egy év alatt szintet lépned.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 06-30-2008, 13:11
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A fagyasztás egyetlen célja, hogy a másik országoddal kikerüld azt, amit lefagyasztottál. Ha ez egy év alatt nem sikerül, akkor el kell gondolkoznod azon, hogy valóban szükséged van-e egyáltalán több országra, amikor egy országgal sem sikerül egy év alatt szintet lépned.
Azért ez így nem igaz:-)
Ez egy végtelen játék...
Tudtommal:-)
Lehet ez csak A-ra vonatkozik?:-)
Ha énnekem a lefagyasztott ori csopijában az aktív orival nincs kedvem lépni ( X időn belül),hanem egyéb meggondolásból akár mennyi időt kívánok eltölteni akkor azért tán nem kéne elveszítenem a lefagyasztottat.....
The Following User Says Thank You to Rebellis For This Useful Post:
  #6  
Old 06-30-2008, 13:39
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,196
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Rebellis View Post
Azért ez így nem igaz:-)
Ez egy végtelen játék...
Tudtommal:-)
Lehet ez csak A-ra vonatkozik?:-)
Ha énnekem a lefagyasztott ori csopijában az aktív orival nincs kedvem lépni ( X időn belül),hanem egyéb meggondolásból akár mennyi időt kívánok eltölteni akkor azért tán nem kéne elveszítenem a lefagyasztottat.....
A fagyasztás nem erre való. Ha nem tudsz vele foglalkozni egy évig, akkor azt az országot elveszted.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 17:13
2007 őszi azonosítás menete Ati Fontos bejelentések 17 10-03-2007 15:13
Közeleg a 2007-es nagy őszi azonosítás Ati Fontos bejelentések 3 09-10-2007 14:57
A Hódító, mint körökre osztott stratégiai játék kg-- Általános beszélgetés Hódítós témákban 53 08-03-2007 00:45
Hétvégi játék győztesének díjazása olasz Elvetett javaslatok 1 10-26-2006 15:13


All times are GMT +1. The time now is 16:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu