Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-17-2008, 19:42
kiss.e.g kiss.e.g is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default Hogyan kössünk megnem támadási szerződést?

Sajnos nem érek rá az az összes topik összes posztját végig olvasni, ugyhogy ha ez már le volt tárgyalva akkor sűrű elnézést. De akkor hogy a csudába lehet megnem támadási szerződést kötni mert, én sehol sem találom a súgóban, oszt most pont jól jönne. A szabadságnál ugyanis célravezetőbb megoldásnak tartom a megnem támadási szerződést kötni a környezettel, akkor, ha embernek ugyan van napi néhány perce varázslatokat meg miegymást felrakni, de háboruhoz meg egyébb időigényesebb tevékenységekre meg nincs ideje. Viszont a békés fejlődést azért nem hagyná abba.
Köszi.
Sponsored Links
  #2  
Old 04-17-2008, 19:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 7%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by kiss.e.g View Post
Sajnos nem érek rá az az összes topik összes posztját végig olvasni, ugyhogy ha ez már le volt tárgyalva akkor sűrű elnézést. De akkor hogy a csudába lehet megnem támadási szerződést kötni mert, én sehol sem találom a súgóban, oszt most pont jól jönne. A szabadságnál ugyanis célravezetőbb megoldásnak tartom a megnem támadási szerződést kötni a környezettel, akkor, ha embernek ugyan van napi néhány perce varázslatokat meg miegymást felrakni, de háboruhoz meg egyébb időigényesebb tevékenységekre meg nincs ideje. Viszont a békés fejlődést azért nem hagyná abba.
Köszi.
A "Szövetségek" menüpontban a második (középső) fül a "Megnemtámadási egyezmények", ott lehet ezt megtenni.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 04-17-2008, 19:48
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Először a téma címében azt hittem csak kimaradt egy szóköz a meg nem támadási szerződés között! De aztán láttam, hogy nem

Vigyázz, mert az mnt-t fel is lehet bontani, így ha a környékeden lévő országok egyike felbontja, akkor számíthatsz támadásra, de jobban jársz, ha a 24órát nem várod meg 1helyben ülve, hanem eltűnsz a közelből, a lehető leggyorsabban, ha nem akarsz háborúzni!
Mondjuk fefedezéssel, vagy egy gyenge, védelem nélküli ország megtámadásával!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
  #4  
Old 04-17-2008, 21:19
kiss.e.g kiss.e.g is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Köszi szépen, egyébbként marhára siettem, ezért írtam három alkalommal is következetesen megnem támadási szerződést, meg nem támadási szerződés helyett, e van ha az ember közben dolgozik is. És igazán magamtól is rájöhettem volna, de magányos farkasként eszembe se jutott, hogy a szövetség címszó alatt bármit is keresgéljek. Szerintem ezek után topikot nyugodtan lehet törölni. És bocs a zavarásért.
  #5  
Old 04-18-2008, 16:46
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

En mindenesetre nem irnam le negyedszer is rosszul
__________________
A szenvedélyem
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu