Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Anarchista csoport > Fontos események

Fontos események Nagyobb anarchista háborúk, vagy csak kisebb viták lerendezése -- itt nem válik az idő martalékává...

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 09-23-2006, 10:47
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha jó emléxem Hulla ötlete volt és az volt a reakció hogy dolgozzunk az ötleten, aztán behalt a topic...
Never lehet hogy azért mentek fel mert nem tudnak vipelni, de mi lett belőle? Nemtom van-é értelme gigaorit csinálni ha nem játszol Szóval nem kell akkorát építeni ha nincs rá időd! Mellesleg Lopi is sztem elég nagyot tudott durrantani Yban, szal ezt bárki meg tudná csinálni Dben is kis tervezgetés és lebeszélés után
Szeritem igenis kell vmi új szabály, túl sok a vesztenivalója fenn pár embernek, mintsem maguktól lemondanának az eddig megszerzett előnyről...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 09-23-2006, 10:54
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én úgy emléxem,Ati akkor azt mondta,hogy 5-6 játékos kedvéért nem hoz egy ekkora módosítást.
Én tudom,hogy nincs semmi értelme a gigaoriknak,így hogy nincs játék,ezt mindenki tudja,max. nem ismeri el,és mégis így van.
A Lopi féle durrantást nem értem,hogy érted
Én még mindig azon a véleményen vagyok,hogy amit mi rontottunk el,és nem egy bizonyos szabály,azt nekünk is kell helyrehozni.És csak összefoggással lehetne,de a D csoport,meg ne sértődjön senki,de nem a hihetetlen összetartó erejéről híres,tisztelet a kívételeknek.
Kellene a csoport életében egy nagy áttörés,ami megváltoztatná a mostani halott játékstílust.Hogy pontosan mi,azt nem tudom megmondani
Reply With Quote
  #23  
Old 09-23-2006, 11:36
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

lenne egy ötletem ami lehet sokaknak nem fog tetszeni...
ha bevezetésre kerül ez az újítás akkor meg lehetne vmennyire oldani azzal D-ben, hogy a játékosok beadnának 20-30 orit olyan célra,hogy a kék számosok fel tudják magukat ütni...
mondjuk 10k hekinként lehetnének ilyen orik,és akkor mégsem csak fedezni kellene 150-200k hekiig,mert az mondjuk háromnegyed év mire addig fedeznek.
tudom sokaknak nem fog tetszeni,ez csak egy ötlet...
Reply With Quote
  #24  
Old 09-23-2006, 11:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arden View Post
lenne egy ötletem ami lehet sokaknak nem fog tetszeni...
ha bevezetésre kerül ez az újítás akkor meg lehetne vmennyire oldani azzal D-ben, hogy a játékosok beadnának 20-30 orit olyan célra,hogy a kék számosok fel tudják magukat ütni...
mondjuk 10k hekinként lehetnének ilyen orik,és akkor mégsem csak fedezni kellene 150-200k hekiig,mert az mondjuk háromnegyed év mire addig fedeznek.
tudom sokaknak nem fog tetszeni,ez csak egy ötlet...
Ha ennyire nem akarjátok egymást ütni (érdekes csoport lehet ), akkor mi lenne, ha aki fordulni akar, az tartana saját magának ott üthető országot? Vagy ez csak Y-ban divat, hogy 100 országa van valakinek, D-ben már szigorúan 1 országgal játszanak? :-o
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #25  
Old 09-23-2006, 11:43
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

És kik adnának be?És ki mennyi orit?És ha X 3 ilyen orit adott be,akkor Y miért csak kettőt?
Ebből megintcsak viták lennének sztem,bár nem rossz ötlet,de csak elvi síkon valósítható meg.
Meg ha egy ilyen orin felüti magát vki,akkor azt az orit vissza kell fedezni,és nem biztos,hogy sokan áldoznának arra orikat,hogy néhányan gyorsabban haladhassanak(én sem,legfeljebb magamnak ).
Reply With Quote
  #26  
Old 09-23-2006, 11:45
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sztem csináljon mindenki,amit akar,és ott,ahol akar
Felőlem akár 200k hekin is lehetnek ütögetések,az úgyis érdekesebb lehet,mint 200 hekin
Reply With Quote
  #27  
Old 09-23-2006, 11:46
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

jó, akkor tartok magamnak orit h azokon felütögessem magam
itt is lesz probléma az oriszámmal de ez már az egyéni problémám...
Reply With Quote
  #28  
Old 09-23-2006, 12:38
TM Laci TM Laci is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 163
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool

Jó: akkor lehet ütni?
Steve: ezt a baromságot amit mondtál...na mindgey, gondoltam, hogy nem lesz egy gigaötlet
Reply With Quote
  #29  
Old 09-23-2006, 12:44
Tibi22_SKCS's Avatar
Tibi22_SKCS Tibi22_SKCS is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

D-ben az volna áttörés, hogy mindenki üt mndenkit bizonyos heki felett meg termelők volnának és nem lehetne harcolni. mint Y-ban.. én nem szoktam nézzni hogy kit ütök 600hekiig csak ütöm a gyengébb orikat mint az enyém és megyek fel. Elvégre ez a játék értelme.
Fordulásal meg nekem semmi bajom amit be akkarnak iktatni én nem fogok fordulni 1 orimal sem
Reply With Quote
  #30  
Old 09-23-2006, 13:15
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szevasztok. itt még nem nagyon jelentem meg, mer nincs időm mostanában.

sztem a megoldás az volna, ha egy teljesen külön pontlistát hoznának létre azok számára, akik fedezgetni akarnak, és minél nagyobb orit. fellépés nélkü, egy külön csoport. elindulsz 200 hekiről, aztán mész amíg kedved van akár ütéssel, akár fedezéssel, annyi orival ahogy kedved tartja. de azokat ne hátráltassad, akik szeretnének fordulni, de lehetetlen , mer befoglalják a teljes topot, és ha véletlen föléjük mész, akkor mennek rád 1600 sereggel, hogy mit képzelsz...

énis már teljesen lemondtam, az anarchbeli "élvezetekről" mer ellehetetlenedett a helyzet ott. másképp meg időm sincs...
most van 20 orim a D-ben amelyikbe napi fél percet benézek : veszek fegyit, képzek, fedezek, és kész, egész napra ennyi...(van amelyik már 3 éves ori lassan és ezért nincs szivem törölni, vagy lemondani róla, de fordulni meg nem tudok...) de inkább tartanék 4 orit, csak lehessen velük játszani...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
a 10. fordulás után milyen bónuszt kap országunk??? Stoky(Gárdi) NEXUS Általános beszélgetés Hódítós témákban 21 04-25-2006 14:23


All times are GMT +1. The time now is 20:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu