Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-03-2017, 12:01
DevaTM DevaTM is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2017
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 38%
Default Nem enged felfedezni miert?

Idezek "Egyszerre maximum az országod területének 10%-át fedezheted fel. Meggátolandó a csoportelsők felfedezéssel történő elszakadását, csak annyi területig lehet felfedezni, amennyi területe a mindenkori 4. legnagyobb területű országnak van az adott csoportban. "
5 csoportban 240 hekin vagyok a top 4 600 heki korul van akkor miert nem engedi 240 heki fole fedezni?

"Országod túl hatalmas már az ilyen felfedezésekhez. Néped nem engedi, hogy ekkora területet felfedezz, katonáid is hajthatatlanok. Úgy tûnik, hogy most harccal kell földet szerezned!"

0 hektár szabad föld áll rendelkezésedre, ebből 0 lelőhely, melyre csak bányák építhetőek. (0 fatelep, 0 kőbánya, 0 fémbánya, 0 agyagbánya és 0 drágakőbánya építhető.) minden be van epitve nem ertem

varom segitsegetek

Udv Arpad
Sponsored Links
  #2  
Old 04-03-2017, 12:49
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by DevaTM View Post
Idezek "Egyszerre maximum az országod területének 10%-át fedezheted fel. Meggátolandó a csoportelsők felfedezéssel történő elszakadását, csak annyi területig lehet felfedezni, amennyi területe a mindenkori 4. legnagyobb területű országnak van az adott csoportban. "
5 csoportban 240 hekin vagyok a top 4 600 heki korul van akkor miert nem engedi 240 heki fole fedezni?

"Országod túl hatalmas már az ilyen felfedezésekhez. Néped nem engedi, hogy ekkora területet felfedezz, katonáid is hajthatatlanok. Úgy tûnik, hogy most harccal kell földet szerezned!"

0 hektár szabad föld áll rendelkezésedre, ebből 0 lelőhely, melyre csak bányák építhetőek. (0 fatelep, 0 kőbánya, 0 fémbánya, 0 agyagbánya és 0 drágakőbánya építhető.) minden be van epitve nem ertem

varom segitsegetek

Udv Arpad
Milyen fajú országról van szó?

Ha elf, akkor az elf faji sajátossága: "felfedezni csak a csoport 10%-án álló ország területéig tud."
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 04-03-2017, 12:51
DevaTM DevaTM is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2017
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 38%
Default

elf vagyok koszonom a gyors valaszt
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Miért nem fogy? echnaton Segítség 3 04-18-2008 18:23
Miért??? attila1988 Általános beszélgetés Hódítós témákban 83 10-01-2007 19:06
Te miért nem Arénázol? Valezius Általános beszélgetés Hódítós témákban 80 08-29-2007 01:06
Miért nem ad el a helytartó FJORD Segítség 6 12-01-2006 13:54
Mennyit lehet felfedezni? borka Segítség 11 10-08-2006 09:49


All times are GMT +1. The time now is 23:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu