Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 12-30-2009, 15:34
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default Ne OFF-oljunk máshol.

Ide írjatok inkább...
Sponsored Links
  #2  
Old 12-30-2009, 15:35
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 19%
Longevity: 94%
Default

szia Pool! És most?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”



Last edited by Tsobi; 12-30-2009 at 15:38..
  #3  
Old 12-30-2009, 15:40
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Maradjunk annyiban Pool, hogy itt is csak tippelgetsz. Rálátásod sincs, hogy kinek miből van a vagyona. Azt meg nevetségesnek tartom, hogy tudod melyik orit ki irányítja épp, ez csak sértegetés és sárdobálás.
Az egész abból indult ki, hogy van egy nagyszájú srác aki túl nagy arccal közelített a többi játékos felé és ezért hajtóvadászat indult ellene. Közben kiderült ez-az és megpróbáltok borsot törni az orra alá. Gratulálok, sikerült!
Az vesse az első követ aki nem hibázott még.....
Lehet többet tudok dolgokról, mint azt hinnéd.
Meg itt nem az volt a baj, hogy valaki nagyszájú, hanem, hogy elég sokan mellé álltak. Érdekes módon nem volt írásjoga, erre jöttek a többi B-s top orikból az üzik nekem
Sajnos elhittétek, hogy Ti lehettek a kiskirályok és ehhez megfelelő arc is párosult, sőt még a maradékotok mindig így írkál nekem...
Ha nem akar tőlem vámot szedni a B topban, meg nem jön nekem más orikkal (amiket nagyképűen le is írt, hogy Ő irányítja) nem is lett volna semmi bajom vele+ Veled sem...
De azért sikerült átvenned a stílusát...

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Kezdem unni, hogy folyamatosan utalgatsz dolgokra, sértegetsz és félinformációkkal ferdítesz. Ami problémád van velem, azt kérlek rendezzük négyszemközt. Tudom, hogy ez furcsa kérés és nem a Te stílusod, de kérlek intézzük a nézeteltéréseket kulturált ember módjára!
Én megírtam neked négyszemközt is msn-en, hogy ne tarts Tibuval, de Te azzal jöttél, hogy semmi közöd hozzá, az Ő szövije az övé, a Te szövid a tied (ekkor még külön voltatok). Meg, hogy mekkora fanatikus és jó játékos Ő. Aztán azzal jöttél, mikor le lett kapva Aquaut, hogy majd jöttök G-ből és megmutatjátok, mert pénz az van bőven. Aztán újráztatok és szövik lettetek és bevertétek a volt szövidet tegnap. Mondjuk itt már nem beszéltünk.
Párszor megírtam neked, hogy csalódtam benned, nem gondoltam volna, a Tibu féle alakokkal tartasz valamikor is. De Téged nem érdekelt...
De gondolom elég figyelmeztetés,volt, hogy nincs már meg a B-s orid...
Vagy nem
  #4  
Old 12-30-2009, 15:41
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 17%
Longevity: 93%
Default

Elég gáz, hogy Batu miatt nyitottad a témát
Alig írt valamit a srác, és nem ő az off bajnok, ugye Pool?
  #5  
Old 12-30-2009, 15:43
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Elég gáz, hogy Batu miatt nyitottad a témát
Alig írt valamit a srác, és nem ő az off bajnok, ugye Pool?
Nem Batu miatt nyitottam, ha olvastál tegnap este óta itt-ott, láthatod, hogy kiből milyen reakciót váltott ki ami történt (99%-ből örömöt).
Utal itt nekem félinfókra. Kivi vok, hány embert akartak levámolni, fenyegetni stb.
Aki akar írhat a témában, így Te is...
  #6  
Old 12-30-2009, 15:44
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 17%
Longevity: 93%
Default

Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Ne OFF-oljunk máshol.





Ez haláli
És két Batu hsz-t is idéztél
The Following User Says Thank You to J.Ati For This Useful Post:
  #7  
Old 12-30-2009, 15:45
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 17%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Nem Batu miatt nyitottam, ha olvastál tegnap este óta itt-ott, láthatod, hogy kiből milyen reakciót váltott ki ami történt (99%-ből örömöt).
Utal itt nekem félinfókra. Kivi vok, hány embert akartak levámolni, fenyegetni stb.
Aki akar írhat a témában, így Te is...
Jó oké, csak ez a téma pont akkor született, amikor Batu írni mert egyet..

nekem viszont mind1.

Legalább van ilyen téma is
The Following User Says Thank You to J.Ati For This Useful Post:
  #8  
Old 12-30-2009, 15:47
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 17%
Longevity: 93%
Default

Legyen szavazás is

a két témát érintve kitalálhatnál pár ötletes lehetőséget.
  #9  
Old 12-30-2009, 15:50
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nyerő topccím.
Erre reagálnék Pool:
"Én megírtam neked négyszemközt is msn-en, hogy ne tarts Tibuval, de Te azzal jöttél, hogy semmi közöd hozzá, az Ő szövije az övé, a Te szövid a tied (ekkor még külön voltatok). Meg, hogy mekkora fanatikus és jó játékos Ő. Aztán azzal jöttél, mikor le lett kapva Aquaut, hogy majd jöttök G-ből és megmutatjátok, mert pénz az van bőven. Aztán újráztatok és szövik lettetek és bevertétek a volt szövidet tegnap. Mondjuk itt már nem beszéltünk.
Párszor megírtam neked, hogy csalódtam benned, nem gondoltam volna, a Tibu féle alakokkal tartasz valamikor is. De Téged nem érdekelt...
De hagyjuk is, gondolom elég figyelmeztetés,volt, hogy nincs már meg a B-s orid..."

Anno a beszélgetés azért maradt abba tudtommal, mert már csak sértegettél, érdemi mondani való nem volt. Itt is túlzol és ferdítesz, de kezdem már megszokni. A baj, hogy ez hozott ki a sodromból és talán ezért mentem bele, hogy üssük be volt szövimet. Ráadásul a szegény olyan helyen volt, ahol nem jöhetett vissza szabiról, hogy ne kapjon pár sereg rögtön. Hibáztam és nagyon sajnálom, hogy így alakult. Megérdemeljük a kirakást, ez egyértelmű, de kár volt mást magammal rántani. Tudhattam volna ráadásul, hogy árgus szemekkel figyeli mindenki minden mozdulatunkat. Sajna hajtott a vágy, hogy visszavágjak. Az, hogy ki milyen alak kár firtatni, azért mert valaki lekezelően beszélt veled....
Nem kívánok vádaskodni és sárt dobálni senkire. Azonban felettébb érdekesek a hirtelen visszajött szövik a kidobásunk után azonnal és hiénaként támadó eddig barátságot színlelő emberkék. Semmi összeesküvés elmélet csak érdekes. Gondolom egy sincs közülük aki itt jksz-t kiáltott, itt a fórumon.
__________________
by Batu
  #10  
Old 12-30-2009, 15:57
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Legyen szavazás is

a két témát érintve kitalálhatnál pár ötletes lehetőséget.
például?....
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu