Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 05-11-2014, 15:44
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default Vip körök felhasználhatósága

Üdv mindenkinek! Azon gondolkodtam, hogyan lehetne a vip köröket jobban felhasználhatóvá tenni. Természetesen az én esetemet tudom alap példának felhozni, miszerint a főországomon van 200 vip kör, a 2. országomén 3771, a 3.-én 9901 vip kör. Mivel a fő országomról nemsoká letelik, ezért ismét tehetek rá, holott a másik kettőn irgalmatlan sok kör van. Ha csak a párbajt nézzük ha oda jelentkezel a fő országról vonja le a vip kört, és az is kapja meg ha nyersz. Ha ez esetben valahogy átcsoportosítható lenne a vip kör az országok közt lehet sokkal több vip lenne a fő országon is és lehet több játékosnak lenne kedve párbajozni is akár, vagy egyszerűen nem mondanák, azt, hogy a fenébe egyik országomon alig van vip a másikon meg rengeteg. Valahogy ezt modosítani kellene szerintem. Jó dolog, hogy az összekapcsolás után több ország is kaphat vipet, viszont a felhasználása ez esetben nem 100%-os. Mi a ti véleményetek?
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 05-11-2014, 15:47
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Üdv mindenkinek! Azon gondolkodtam, hogyan lehetne a vip köröket jobban felhasználhatóvá tenni. Természetesen az én esetemet tudom alap példának felhozni, miszerint a főországomon van 200 vip kör, a 2. országomén 3771, a 3.-én 9901 vip kör. Mivel a fő országomról nemsoká letelik, ezért ismét tehetek rá, holott a másik kettőn irgalmatlan sok kör van. Ha csak a párbajt nézzük ha oda jelentkezel a fő országról vonja le a vip kört, és az is kapja meg ha nyersz. Ha ez esetben valahogy átcsoportosítható lenne a vip kör az országok közt lehet sokkal több vip lenne a fő országon is és lehet több játékosnak lenne kedve párbajozni is akár, vagy egyszerűen nem mondanák, azt, hogy a fenébe egyik országomon alig van vip a másikon meg rengeteg. Valahogy ezt modosítani kellene szerintem. Jó dolog, hogy az összekapcsolás után több ország is kaphat vipet, viszont a felhasználása ez esetben nem 100%-os. Mi a ti véleményetek?
Szted a játék üzemeltetőjének mindez érdeke lenne?
Reply With Quote
  #3  
Old 05-11-2014, 15:57
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

A játék üzemeltetőjének az az érdeke, hogy mi jól szórakozzunk, ezáltal mindenki több időt töltsön a játékkal. Hátránya nem igen keletkezik, vagy ha igen az benyelhető. Ha nem akkor a játék üzemeltetést meg kell szüntetni )
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #4  
Old 05-11-2014, 16:02
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
A játék üzemeltetőjének az az érdeke, hogy mi jól szórakozzunk, ezáltal mindenki több időt töltsön a játékkal. Hátránya nem igen keletkezik, vagy ha igen az benyelhető. Ha nem akkor a játék üzemeltetést meg kell szüntetni )
ha más játékokat megnézel a hódítós vip sms ára kb 10-20% minden más játékhoz képest. talán azon lehetne változtatni, hogy a jelentkező országtól vonja le a vip kört ne a főországtól párbajnál, de mivel egyetlen párbaj sem volt hónapok óta ezért ezt is feleslegesnek látom. pluszban a játéknak van fenntartási költsége és Ati sem jótékonyságból csinálja ezt az egészet.
Reply With Quote
  #5  
Old 05-11-2014, 16:24
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

nekem pl. mostanában szinte sosincs vip a főorin, mert gyorsba felesleges, meg hamar el is kopik...
de van olyan, amin van 10.000 kör kb. ha arról is mehetne párbaj, én biztos mennék
Reply With Quote
  #6  
Old 05-11-2014, 16:40
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Azt lehetne, hogy amelyik orival jelentkezel arról vonjon vip kört.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #7  
Old 05-11-2014, 17:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,196
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
talán azon lehetne változtatni, hogy a jelentkező országtól vonja le a vip kört ne a főországtól párbajnál
Semmiképp. Azt gondolom, hogy nagyon jó kedvezmény ez, hogy egy VIP-pel 3 ország tagsága is hosszabbítható. Párbajos átjátszással így meg lehetne háromszorozni a VIP körök számát. Teljesen direkt van ez a megoldás alkalmazva a párbajnál, ez nem lesz módosítva.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #8  
Old 05-11-2014, 17:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,196
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Jó dolog, hogy az összekapcsolás után több ország is kaphat vipet, viszont a felhasználása ez esetben nem 100%-os. Mi a ti véleményetek?
Ha minden országgal folyamatosan játszol, akkor egyenlő arányban fogy mindegyikről.

Ez a jelenség azoknál merülhet fel leginkább, akik egy-egy országukkal sok időt töltenek szabadságon, esetleg fagyasztás alatt gyűlt össze.

Most is azt gondolom, amit a szabadsággal kapcsolatban máshol: nem az a Hódító célja, hogy minéál kényelmesebben minél több időt szabadságon lehessen tölteni. A cél, hog yjátékban legyél, és ha ezt teszed, akkor ez a jelenség nem fordul elő, vagy csak minimális mértékben fagyasztáskor.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #9  
Old 05-11-2014, 17:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,196
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Minden további nélkül lehetne átcsoportosítani, vagy a párbajon bármelyik ország köreit felhasználni, ha minden ország egyenlő feltételekkel kapná a VIP köröket (értsd: nem lenne a 3 országos kedvezmény). De nem ez a helyzet, hanem az, hogy a legtöbb SMS után 2 másik országod teljesen ingyen kap VIP tagságot.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #10  
Old 05-11-2014, 19:57
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Én egy jó ideje már csak azokkal az orikkal játszom ahol több ezer vip kör gyűlt össze. Az egyiken konkrétan 16k volt majdnem. Az első és második orimmal most nem játszom, hanem "lelakom" a vipeket a többiről inkább. Aztán meglátjuk mi lesz.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Top körök - szabadság alatt? Dus Segítség 4 12-25-2009 18:10
Vip Párbaj körök elszámolása! fandras73 Segítség 5 01-25-2008 10:50
Szabadság alatt a top körök csökkenése Trek Segítség 9 08-12-2007 11:48
szabi után kötelező körök dath Elvetett javaslatok 8 01-06-2007 14:50
Betegségből hátralévő körök Phoenix Elvetett javaslatok 5 12-13-2006 13:41


All times are GMT +1. The time now is 16:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu