Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 09-10-2007, 21:08
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

azért előny, mert ha pl 3 szinten ugye levernek... a 4-es szinten meg a topban vagy teszem azt 50 körre a fellépéstől, akkor kb egy hónapot rostokol az az ország, ami haladhatna zavartalanul... azért és ugye, ha túl sokat vagy a topban, akkor meg jönnek a lázongások, gyújtogatások az oriban...

mi a bajotok, azzal, hogy engem támadhatnak, én nem támadhatok ?? hát senkinek nem kötelező fagyasztani... úgy veszitek, mintha ez egy kötelező elem lenne, és egyből magatokra veszitek.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 09-10-2007, 21:10
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Ede- View Post
ejnye, most nem gondoltál szegény paranoiásokra
hiszen ők azt gondolják, h csakis azért fagyasztod le az orid, h a milliárdokat lepasszold a szövidenk, fellépsz a másik oriddal, és mindent átviszel bele!
ettől nem hiszem h rettegni kell, mert többen vannak azok akik a 2 IPről való játékot meg tudják oldani, mint akiknek ezt megérné megcsinálni, szerintem
a bonyolítások fölöslegesek, mindenki mindenben a visszaélési lehetőségeket látja, sajnos
hát erre ezt tudom beidézni:

Eredeti szerző: Dave Üzenet megjelenítése
Szerintem is jó ötlet ez a fagyasztás dolog. A visszaélésekről annyit, hogy ha neki megér 1000 kört, hogy némi pénzt adjon a másik orijának... No meg ugye mindenki magából indul ki nekem eszembe se jutott (az elején) hogy ezzel valaki majd megin csalni akar, vagy visszaél...
Reply With Quote
  #123  
Old 09-11-2007, 14:00
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
hát erre ezt tudom beidézni:

Eredeti szerző: Dave Üzenet megjelenítése
Szerintem is jó ötlet ez a fagyasztás dolog. A visszaélésekről annyit, hogy ha neki megér 1000 kört, hogy némi pénzt adjon a másik orijának... No meg ugye mindenki magából indul ki nekem eszembe se jutott (az elején) hogy ezzel valaki majd megin csalni akar, vagy visszaél...
ezzel nem tudom h mit is akartál mondani, ha azt h én biztos csalni akarok, akkor eléggé rosszindulatú vagy, szerintem
ha nem akkor meg bocs
amit meg kérdezel, gondolj csak bele, van egy országod, azt totál szétverik, szintlépés előtt kiesel a top30ból már pont nem bírod az estére tevezet fellépést megcsinálni, pedig a másik orid jött volna felfele, miután hosszasan csatároztál a top30ban és vártad amíg a másik orid lépni tud, és most az az orid se tud jönni, pedig a szövijeid kezdenek türelmetlenek lenni, és vagy fellépsz és törlöd vagy mélyszabira teszed mert megvan a lehetőség
ha mélyszbira tetted, akkor amikor visszajössz, szépen lilával kiemelve, ott van a tönkrevert országod, és mindenki tudja h nem tudsz visszatámadni, mert bőven az előző szintlépés maxföldje felett vagy, ergo mindenki, boldog boldogtalan téged fog ütni, mert nem elég neked a szarrá vert ország, még üssenek tovább?????
lehet h hosszú lett, de próbálj belegondolni!nekem pl kellett már törölnöm országomat, mert a következővel haladni akartam!
erre jön az h zéró start, de nem mindig megoldás, h valamit elértél, és zérózd le, mert nem is bírsz visszatámadni, és szinte csak a fórumokba nem írják ki, h ide támadj nem bírom magam megvédeni!
Reply With Quote
  #124  
Old 09-11-2007, 15:27
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Edevel egyet kell értenem abban, hogy az a szám, ami azon országokat fog mutatni, akik milliárdokat passzolnak át egyik oriból a másikba ezzel a befagyasztásos dologgal, elenyésző mennyisgű lesz azokhoz képest, akik gond nélkül tudnak 3-4-5-és még ki tudja mennyi orit vinni normálban. (Sajnos vannak ilyenek, és sajnos sose fognak lebukni, hacsak nem követ el szarvashibát.) Nem írom le, hogy kell ezt csinálni, így is sokan csinálják, sajnos tudok is egyről, fel is jelentettem hónapokkal ezelőtt, mégsem dobják ki... Mert nem lehet megfogni. Külön IP, külön mail, külön orinév. (Értem itt azt, hogy nem Országnevem01, Országnevem02, stbt regisztrál ugyanabba a csoportba.)
Itt most pl az 5/Q-ra gondolok. De mindegy... Ez már off, ha tovább folytatom, úgyhogy vissza a topcikhoz:
Határozottan támogatom ezt a befagysztós dolgot, akármilyen formában is lesz kivitelezve.
Nem ettől fog elszaporodni a csalás, az egészen biztos! Aki meg csalni akar, az enélkül is tud, aki meg nem akar, az emiatt sem fog.
Reply With Quote
  #125  
Old 09-11-2007, 17:29
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
azért előny, mert ha pl 3 szinten ugye levernek... a 4-es szinten meg a topban vagy teszem azt 50 körre a fellépéstől, akkor kb egy hónapot rostokol az az ország, ami haladhatna zavartalanul... azért és ugye, ha túl sokat vagy a topban, akkor meg jönnek a lázongások, gyújtogatások az oriban...

mi a bajotok, azzal, hogy engem támadhatnak, én nem támadhatok ?? hát senkinek nem kötelező fagyasztani... úgy veszitek, mintha ez egy kötelező elem lenne, és egyből magatokra veszitek.
Van erre egy jó megoldás szabadságnak hívják Teljesen feleslegesen akarod bonyolítani... Semmi előnyt nem kapsz csak egy lehetőséget arra, hogy egy problémát megoldhass ország törlése nélkül...
Reply With Quote
  #126  
Old 09-11-2007, 18:29
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Határozottan támogatom ezt a befagysztós dolgot, akármilyen formában is lesz kivitelezve.
Nem ettől fog elszaporodni a csalás, az egészen biztos! Aki meg csalni akar, az enélkül is tud, aki meg nem akar, az emiatt sem fog.
tök egyetértek veled. aki pénzt akar utalni az országai között, az most is megtudja tenni, és meg is teszi.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #127  
Old 09-12-2007, 20:13
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

jo, hát én csak felvetettem...

és én nem akartam utalni senkire, hogy csalni akar...
Reply With Quote
  #128  
Old 09-15-2007, 16:19
Cly Cly is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 91%
Post

Én sem támogatom azt az elképzelést, hogy engem támadhatnak, de én nem. Azt támogatom, hogy legyen a fagyás után 72 kör védelem. De ezt már leírtam, és kifejtettem...

Viszont még mindig nem értem, hogy hogyan lehetne csalni ezzel az egésszel. Lehet, hogy nem vagyok elég kreatív? :-) Az én elképzeléseim szerint miután megnyomtam a fagyás gombot, semmit az ég egy adta világon nem tudok csinálni 1000 körig - vagy amíg a másik orim ugyan abban a csoportban van mint ez - az országommal. Ez alatt azt értem, hogy az adatok nem változnak meg benne semmilyen módon, még akkor se ha történetesen elküldenek felé egy karavánt. (Bár azt se lehet, mert nincs rajta a pontlistán, vagyishát lehet, de mire odaér, elhullik az összes cucc. Meg szövibe is kéne valahogy lenni, és az is kizárt.)

El tudok képzelni egy piacos átutalást abból az országból, amelyiket lefagyasztom. De ezt ki lehet küszöbölni azzal, hogy nem lehet fagyasztani, amíg 24körön bellül katonai akcióztam, és piacoztam. Vagy lehet azt is, hogy egyszerűen minden piacon lévő egység autómata törlődik a fagyasztáskor.

Kitaláltam még egy visszaélési lehetőséget is: Orival kilépek szövből, MFre. Fagyok. Följön a másik orim (termelős). Belép a szövbe. Átküldök egy csomó pénzt és gyorsvágtába elhagyja a szintet, vagy egyszerűen törlöm. (És még az A ba is lehetne pénzt fölvinni a gyors csoporton keresztül, méghozzá nem is keveset) És abban igazatok van, hogy ezt esetleg lehet egyszerűbben is csinálni két IP-ről. De ezzel igazából legális keretek közt oldottuk meg a pénz átutalást, a termelős országból, a főországba (És ez elég bosszantó). Szóval ezt a csalást még valahogy ki kéne küszöbölni.

Persze lehet, hogy csak én problémázok ezen.
Reply With Quote
  #129  
Old 09-16-2007, 07:40
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

jelen pillanatban rendkívül egyszerű felküldeni pénzt egyik oriból a köv. szinten lévő oriba, ehhez még csak csalni sem kell, de már leírtam egyszer
semmi köze a fagyasztásoz
Reply With Quote
  #130  
Old 09-17-2007, 20:59
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Cly View Post

El tudok képzelni egy piacos átutalást abból az országból, amelyiket lefagyasztom. De ezt ki lehet küszöbölni azzal, hogy nem lehet fagyasztani, amíg 24körön bellül katonai akcióztam, és piacoztam. Vagy lehet azt is, hogy egyszerűen minden piacon lévő egység autómata törlődik a fagyasztáskor.

Kitaláltam még egy visszaélési lehetőséget is: Orival kilépek szövből, MFre. Fagyok. Följön a másik orim (termelős). Belép a szövbe. Átküldök egy csomó pénzt és gyorsvágtába elhagyja a szintet, vagy egyszerűen törlöm. (És még az A ba is lehetne pénzt fölvinni a gyors csoporton keresztül, méghozzá nem is keveset) És abban igazatok van, hogy ezt esetleg lehet egyszerűbben is csinálni két IP-ről. De ezzel igazából legális keretek közt oldottuk meg a pénz átutalást, a termelős országból, a főországba (És ez elég bosszantó). Szóval ezt a csalást még valahogy ki kéne küszöbölni.

Persze lehet, hogy csak én problémázok ezen.
Hát a piacos utalást nem tudom hogy képzelted el, mert a 24kör piac stop van a frissen lépő orinál, és tulképpen ugyanaz a szitu, mint amikro fellépsz, és utána rögtön lépsz a másikkal.
én ezért támogatom, hogy legalább addig tartson a fagyás mint az adott csoport min. játékideje, mert ha tényleg arra használod amire kell akkor legkevesebb ennyit kell ott maradnia az országnak és ezzel nem ér senkit hátrány.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu