Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

View Poll Results: Föntebbi szinteken is életképesek a hullák
igen 4 16.67%
nem 20 83.33%
Voters: 24. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 04-19-2007, 18:16
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Akkor elmondom az én álláspontomat: én voltam hullával 5.-ik szinten ( utánna megtanultam játszani- ez nem bántás, csak magánvélemény). A hulla életképtelen más szinten, kívéve egy esetett: ha nagyon aktív vagy és folyamatosan ütsz földre. egy hullát, csak a betegség védi, semmi más és minnél nagyobb hekin vagy, annál inkább békénhagynak. Igaz A-ban én is vállaltam be hullát 1700 hekin. Mf-be semmiképp nem ajánlom: nincs távol, teljes, esélyed sincs látni, hogy ki lop, vagy varizik. Mielőtt az okosok közbeszólnak, hullát csak akkor variznak ha szöviháború van, vagy benne van a teljesbe.
szerintem pont, hogy nem... minél följebb vagy, általában annál kevesebb a könnyen üthető célpont, olyankor kapóra jön 1-1 hulla
aki tud játszani rendesen, az minden gond nélkül bevállal egy kis betegséget, ha ingyenföld van a láthatáron
Sponsored Links
  #12  
Old 04-19-2007, 18:26
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
szerintem pont, hogy nem... minél följebb vagy, általában annál kevesebb a könnyen üthető célpont, olyankor kapóra jön 1-1 hulla
aki tud játszani rendesen, az minden gond nélkül bevállal egy kis betegséget, ha ingyenföld van a láthatáron
Valóban, bár B topjába, nem igazán láttam olyan sokat aki hullát ütne, mert majdnem olcsóbb volt megvenni a katit és fedezni, mint kórházat építeni, lebontani és azt megint felépíteni. Nem mindenkinek van 800 milla az orijába
  #13  
Old 04-19-2007, 18:47
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Valóban, bár B topjába, nem igazán láttam olyan sokat aki hullát ütne, mert majdnem olcsóbb volt megvenni a katit és fedezni, mint kórházat építeni, lebontani és azt megint felépíteni. Nem mindenkinek van 800 milla az orijába
ez sem igaz teljesen, sőt jobbára semennyire
ugyanis ha hullát ütsz, akkor 70% beépítettet foglalsz, amin ugye hasznos barakk lesz és ház, míg amikor fedezel, akkor bizony borzasztó sok földet kell beépítened a semmiből, plussz még a katik árát is állnod kell
így jobban kijössz, ha építessz 1-2% kórházat (akár a foglalt földre) mint hogy fedezz, és azt beépítsed
azért nem üntek hullát mert nincs - mert már valaki leütötte előlük
  #14  
Old 04-19-2007, 22:55
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Valóban, bár B topjába, nem igazán láttam olyan sokat aki hullát ütne, mert majdnem olcsóbb volt megvenni a katit és fedezni, mint kórházat építeni, lebontani és azt megint felépíteni. Nem mindenkinek van 800 milla az orijába
Én eleve hullát sem nagyon látok a B topjában... de ha találok, átépítek és ütöm, ha csak egy mód is van rá
  #15  
Old 04-21-2007, 20:05
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
ez sem igaz teljesen, sőt jobbára semennyire
ugyanis ha hullát ütsz, akkor 70% beépítettet foglalsz, amin ugye hasznos barakk lesz és ház, míg amikor fedezel, akkor bizony borzasztó sok földet kell beépítened a semmiből, plussz még a katik árát is állnod kell
így jobban kijössz, ha építessz 1-2% kórházat (akár a foglalt földre) mint hogy fedezz, és azt beépítsed
azért nem üntek hullát mert nincs - mert már valaki leütötte előlük
1%-2% kórházzal sokáig tart a betegség, vagy nagyon kicsi ( 80%) a foglalkoztatottságod.
  #16  
Old 04-21-2007, 20:07
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Én eleve hullát sem nagyon látok a B topjában... de ha találok, átépítek és ütöm, ha csak egy mód is van rá
1\A alján én kapásból két hullát is tudok, de ők valahogy nem nagyon vannak a teljesbe, pedig a nyersi potom a B-hez képest.
  #17  
Old 04-21-2007, 20:19
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
1%-2% kórházzal sokáig tart a betegség, vagy nagyon kicsi ( 80%) a foglalkoztatottságod.
16-17 kör szerintem már elviselhető
ha nem, akkor építessz 3%-ot és akkor megvan 11 kör alatt
ennél több kórházat fölösleges építeni
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Poénos beszólások hódítóban:) Milán™ Általános beszélgetés Hódítós témákban 869 10-15-2009 23:26
hulla orilistája hulla Országlisták 72 05-04-2009 12:23
Hulla elleni akciókor minimális hírnév. Kisbér Elvetett javaslatok 0 02-06-2007 09:45
Hulla szintet lépne ddjjm Segítség 51 11-10-2006 13:10
Felesleges faj a holt??? Woldemor Segítség 18 04-23-2006 16:38


All times are GMT +1. The time now is 12:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu