Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Ötletek, javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Ötletek, javaslatok Ha új ötleted, javaslatod, kérésed van, akkor azt ide írd meg.

View Poll Results: Tetszik az ötlet, amit felvetettem???
Igen, nagyon tetszik, kihasználnám, támogatom! 1 20.00%
Igen, tetszik, én nem használnám ki, mert csak 1-2 karakterrel játszanék, de támogatom! 2 40.00%
Nekem mindegy, felőlem bekerülhet, engem nem fog zavarni. 1 20.00%
Nem tetszik, nem is használnám, és zavarna is... 1 20.00%
Uramég, nagyon rossz ötlet! Ellenzem! 0 0%
Voters: 5. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 07-23-2009, 08:48
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ahhoz képest, hogy válság van, és állítólag senkinek nincs elpazarolható pénze, mindenki nagy ívben tesz arra, hogy ugyanannyi pénzért többet kapjon...


Na mindegy. Én még mindig kihasználnám a lehetőséget, úgyhogy remélem egyszer majd a jövőben lesz ilyen.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Sponsored Links
  #12  
Old 07-23-2009, 08:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Ahhoz képest, hogy válság van, és állítólag senkinek nincs elpazarolható pénze, mindenki nagy ívben tesz arra, hogy ugyanannyi pénzért többet kapjon...


Na mindegy. Én még mindig kihasználnám a lehetőséget, úgyhogy remélem egyszer majd a jövőben lesz ilyen.
Őszintén szólva szerintem sokkal egyszerűbb egy karakterre figyelni. Tudom, hogy van, akinek 8 karaktere is van, de szerintem ez nem normális dolog, és igazából nem is hiszem, hogy ezt a játékstílust kellene ilyen erősen támogatni.
__________________
Hódító * Queosia
  #13  
Old 07-23-2009, 09:18
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Őszintén szólva szerintem sokkal egyszerűbb egy karakterre figyelni. Tudom, hogy van, akinek 8 karaktere is van, de szerintem ez nem normális dolog, és igazából nem is hiszem, hogy ezt a játékstílust kellene ilyen erősen támogatni.
Már 3 karakternél kijön az előny, nem kell 8.
És nem kell minden karakterrel 50-es szintre fejlődni.

De tény, hogy TP-nullázás nélkül nagyon meg kell gondolnia az embernek, hogy mire használja fel a tanulási lehetőségeit.

Tehát nem lesz olyan karaktered, ami egyszerre lesz jó harcos, jó kereskedő, és emellé még tud toborozni, bányászni, halászni, kenyeret sütni.... stb.

Nekem is azért van több, mert az egyikkel játszom, a másikkal pedig közben halászok. Felhúztam 5. szintre, és azóta egy helyben áll a folyóparton, és halászik, így tartva el önmagát, és a nagy karakteremet.

Egyik karakterrel se tudok kereskedni, hiszen ha a nagy karakterrel elkezdek erőre, meg MP-re tanulni, akkor az a harci képességeinek a rovására megy.
Az etetős karakterrel elkezdhetnék kereskedni, de mozgás közben hogy fogok halászni?

Tehát ha kényelmesen el szeretném tartani saját magamat, hogy legyen pénzem is, ételem is, és még fejlődjek is, akkor 3 karakterre van szükségem.

És én örülnék neki, ha lenne ilyen, mert akkor a nagy karim lenne a főkari, arra menne a totem SMS, a kereskedő lenne a 2. kari, arra is menne a VIP, és a narancslé SMS vásárlás, így a 3. karakterem, ami halászatra van fenntartva, kapna pár VIP napot, és pár narancslevet, persze nem annyit, mintha rá is küldenék SMS-t, jóval kevesebbet (feleannyit), így el bírná tartani a 3 karaktert hallal, mert azzal a pár narancslével degeszre horgásznám magam.
Így is meglesz neki a narancslé, hiszen a nagy karakterre kiváltott SMS-ből manuálisan leosztok a halásznak is...
De ezért rengeteget kell mászkálnom.

Pusztán kényelmi szolgáltatás lenne ez a lehetőség, hiszen a játékos karakterekre így is úgy is elküldi az ember a VIP köröket, meg néha vesz neki totemet, vagy ezt-azt...
A kiegészítő karakterekre meg jutna pár ebből a mennyiségből.
A bónusz-maluszt (de szép szóösszetétel ) tehát hogy ne 100%-ban kapja a 3. és a 4. karakter a javakat, meg már kifejtettem. (Itt nem csak VIP napokat lehet váltani, hanem cuccokat is. Ezért a csökkenő tendencia.)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #14  
Old 07-23-2009, 09:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Tehát nem lesz olyan karaktered, ami egyszerre lesz jó harcos, jó kereskedő, és emellé még tud toborozni, bányászni, halászni, kenyeret sütni.... stb.
Ha jó harcos, akkor mellé egy szekér kell, és máris tud kereskedni. Anélkül is, de tegyük fel, hogy erőre annyira nem gyúrt, ezért kell. Innentől bányászni, halászni, kenyeret sütni felesleges, mert megveszel mindent, amit kell. Minek külön karaktert tartani valamire, amit megtehetsz enélkül is, sokkal egyszerűbben?
__________________
Hódító * Queosia
  #15  
Old 07-23-2009, 09:22
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Mert amíg kereskedek, addig nem tudok küldetéseket teljesíteni, és lényekre vadászni. Így még kevésbé tudok lépést tartani azokkal, akiknek több idejük van a játékra.
Ilyen egyszerű.

Mellesleg a angy szekér, amivel egyáltralán megéri nekiállni, az 1 millió arany.
Addig el kell jutni.

Ha nincs segéded, 50-150 erőkkel elég nehéz összekereskedni ennyit, főleg hogy 2.000 MP-d van.
(mert ugye ha a veled egy szintű full harcosokkal akarsz egy szinten lenni - harcászati szempontból - akkor nem pazarolhatsz tanulást az MP-re...)

Tehát valóban igaz, leállhatok kereskedni a nagy karakteremmel, de sűrűn fogok elfáradni, így a kereskedés is lassabb lesz, valamint a többi harcos közben tovább fejlődik.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 07-23-2009 at 09:25..
  #16  
Old 07-23-2009, 09:25
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Mert amíg kereskedek, addig nem tudok küldetéseket teljesíteni, és lényekre vadászni. Így még kevésbé tudok lépést tartani azokkal, akiknek több idejük van a játékra.
Sajnálatos dolgot fogok most közölni, de a békés kereskedés ideje hamarosan végetér...
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #17  
Old 07-23-2009, 09:47
Ildee Ildee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Szeged & Budapöst
Posts: 1,140
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Én egyedül a csomagos vipeknek látom értelmét. Ha nem lenne 2030ig vipem, akkor sem raknék a nagy harcos karimra egy vipet se. A termelőknél már sokkal több értelme van, de szerintem arra sem fogok. A narancs csomag, pedig játékon belül megszerezhető, nagykaritól, illetve veszel a piacon...
__________________

---Ainhoa--- (#662939) [5/U]
Szitakötő (#494949) [4/L]
---Aphrodité--- (#645869) [4/N]
Boszorkány (#645731) [3/I]
  #18  
Old 07-23-2009, 09:58
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

re-editing...
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #19  
Old 07-23-2009, 10:00
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
re-editing...
__________________
Hódító * Queosia
  #20  
Old 07-23-2009, 10:03
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Ildee View Post
Én egyedül a csomagos vipeknek látom értelmét. Ha nem lenne 2030ig vipem, akkor sem raknék a nagy harcos karimra egy vipet se.
Szerintem abban a pillanatban VIP-elnéd a nagy karidat, amikor 6 óra játék után kimeríted a napi játékkészleted, és utána nem tudnál fejlődni a nagy kariddal, és a VIP-es nagyok elkezdenének lefelé tolni a toplista alja felé, majd arról le.
Én is VIP vagyok, de ha nem lennék, VIP-elnék, mert akkor akarok játszani amikor jólesik, és annyit, amennyi jólesik....
És ezzel mások is így vannak, szerintem.

Quote:
Originally Posted by Ildee View Post
A termelőknél már sokkal több értelme van, de szerintem arra sem fogok. A narancs csomag, pedig játékon belül megszerezhető, nagykaritól, illetve veszel a piacon...

Jelenleg a piacon 1 db narancssárga lötyi van, 9.500 aranyba kerül...

Tudom, hogy sehol sem vagyok hozzátok képest, de azért nem kevés "tárgydobálós" mobot öldöstem már le, és 3-nál több narancslevet nem kaptam...
Továbbra sem tiszta, hogy szedsz össze akár 1 SMS-nyi narancsot, belátható időn belül.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
"Meggyilkolják a katonákat" akció eredményessége Kubbi Segítség 14 06-21-2009 19:58
Angol nyelvteruleten a "." tizedest jelent :) Madzin Lezárt hibák 17 03-13-2007 18:18
Jó lenne egy "nagy" párbaj az ünnepek alatt :D Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 69 12-21-2006 15:37
Miért kellett kihozni egy "legjobb" fajt? Rántotta Elvetett javaslatok 1 08-14-2006 16:20


All times are GMT +1. The time now is 18:04.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu