Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-05-2007, 09:30
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Vérdij

Hy mki) szerintem rengeteg a vérdijas ori száma és nagyon kevés aranyat kaphatsz,ha beütsz egy ilyen orit. Tehát javaslatom a következő: Fel kellene emelni legalább 1mrd-re a vérdijat orinként mert a jelenlegi állapotban senkinek neméri meg beütni az ilyen orikat...ezzel talán ösztönözni tudnánk a játékosokat a vérdijas orik elleni támadásokra) Ha a császár nemlenne ilyen szükmarku akkor még megérné támadniD ufff én voltam)

Belas
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 04-05-2007, 10:07
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by belas View Post
Hy mki) szerintem rengeteg a vérdijas ori száma és nagyon kevés aranyat kaphatsz,ha beütsz egy ilyen orit. Tehát javaslatom a következő: Fel kellene emelni legalább 1mrd-re a vérdijat orinként mert a jelenlegi állapotban senkinek neméri meg beütni az ilyen orikat...ezzel talán ösztönözni tudnánk a játékosokat a vérdijas orik elleni támadásokra) Ha a császár nemlenne ilyen szükmarku akkor még megérné támadniD ufff én voltam)

Belas
jah persze és ha egy vérdijas ori kitámad akkor rögtön kapsz 2mrdot mert 2sereggel beverted??? ne legyünk már telhetetlenek
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #3  
Old 04-05-2007, 10:25
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
jah persze és ha egy vérdijas ori kitámad akkor rögtön kapsz 2mrdot mert 2sereggel beverted??? ne legyünk már telhetetlenek
jahhh persze...ha megakarja tartani a vérdijat akkor legyen védelme is nemigaz?? a két mrd az csak jelképes összeg...de ami most van a vérdijasra kitüzve az igen karcsu...
Reply With Quote
  #4  
Old 04-05-2007, 10:25
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Abban egyetértek, hogy a vérdíj a mostani helyzetében igencsak rossz.
Egyrészt maga a vérdj manapság aprópénz, lehetne 100millió arany szintenként emelve, azse sok, de legaalább vmi. Másrészt nem tartom jónak hogy a szabis orikról is kiírja a vérdíjat a rendszer, mert manapság elég vörös az Y reggelente és a vérdíjas tábor egyre csak nő...
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #5  
Old 04-05-2007, 10:27
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

amugy magam ellen beszélek mert nekemis van pár vérdijasom,de nincs senki ösztönözve ennyiért,hogy beverje földre) Tehát szerintem a császár lehetne bőkezübbD
Reply With Quote
  #6  
Old 04-05-2007, 10:28
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Abban egyetértek, hogy a vérdíj a mostani helyzetében igencsak rossz.
Egyrészt maga a vérdj manapság aprópénz, lehetne 100millió arany szintenként emelve, azse sok, de legaalább vmi. Másrészt nem tartom jónak hogy a szabis orikról is kiírja a vérdíjat a rendszer, mert manapság elég vörös az Y reggelente és a vérdíjas tábor egyre csak nő...
az tény hogy kevés, csak a mrd-ra irtam hogy túlzás, még akár 150milla is lehetne szintenként emelkedve, az se tul sok
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #7  
Old 04-05-2007, 10:30
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nahhh ezért irtam mert karcsunak találtam...tehát simán emelni kéne...hogy mennyivel az csak rajtunk mulik ezért kell beszélni róla)
Reply With Quote
  #8  
Old 04-05-2007, 12:22
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Monnyuk úgy 100millás vérdij az jó lenne, azért már talán érdemes lenne zupálni a véreseket, meg az is jó lenne hogy két hét szabi után vesszen a vérdij, mert most az ember összeüti aztán elteszi az orit szabira mert néha milyen jól mutat vérdijjas oribol fórumozni.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #9  
Old 04-05-2007, 12:34
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sztem a vérdíjjnak vmi gyakorlati hasznot is kellene találni,mert így csak dísz az egész.A vérdíj emelés télleg nem ártana,és az sem,ha még védett orik,és szabis orik nem lehetnének kékcsillagos orik.Bár mikor utoljára ezt javasoltam,Ati szó nélkül átrakta az elvetettekhez.
Gyakorlati haszon alatt olyat értek,hogy mondjuk vérdíjjas oriként gyorsabban telne a topkör.
A másik dolog pedig,hogy megszerezni nagyon könnyű,de leverni a vérdíjjat nagyon nehéz,ezzel is kellene vmit kezdeni.

Last edited by Never; 04-05-2007 at 12:39..
Reply With Quote
  #10  
Old 04-05-2007, 12:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

A Vérdíj egy "játék a játékban", alapvetően komoly haszna nincs a szórakozáson kívül, és nem is akarok neki adni. Lényegi változtatás ezzel kapcsolatban semmiképp nem lesz. Max a vérdíj összegének emeléséről vagyok meggyőzhető.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu