Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 12-04-2006, 12:45
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation Javaslatok élesbe rakása...

Most az alábbi dolgot találtam, böngészve a fórumon a felfedezés változásával kapcsolatban:

Összesítve ennyi szavazat érkezett:

1. verzióra: 2 szavazat
2. verzióra: 5 szavazat
3. verzióra: 5 szavazat
4. verzióra: 6 szavazat

Ezek alapján a 4. verzió nyerte a szavazást:


Amit kicsit furcsálok, hogy 17 szavazat, kicsit több, mint 35%-os támogatással dőlt el, hogy mi legyen...

Javaslom, hogy ilyen volumenü dolgokat legközelebb jóval nagyobb szavazatszám esetén lehessen csak élesbe rakni.
Ha lett volna mondjuk 50-80 szavazat, akkor nem szólok semmit sem...

Esetleg olyant is lehet csinálni, hogy mielőtt valamiről döntötök Atis, lehet egy körüzit küldeni mindenkinek, hogy:

"nemsokára új fejlesztések fognak bekerülni a játékba. Kérem, hogy mindenki szavazzon, és indokoljon a külső fórumon az esetleges utólagos anyázások elkerülésének érdekében"

Vagy valami hasonló!

Voltam,
Kisbér
Sponsored Links
  #2  
Old 12-04-2006, 12:58
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Javaslom, hogy ilyen volumenü dolgokat legközelebb jóval nagyobb szavazatszám esetén lehessen csak élesbe rakni.
Ha lett volna mondjuk 50-80 szavazat, akkor nem szólok semmit sem...

Esetleg olyant is lehet csinálni, hogy mielőtt valamiről döntötök Atis, lehet egy körüzit küldeni mindenkinek, hogy:

"nemsokára új fejlesztések fognak bekerülni a játékba. Kérem, hogy mindenki szavazzon, és indokoljon a külső fórumon az esetleges utólagos anyázások elkerülésének érdekében"

Vagy valami hasonló!

Voltam,
Kisbér
Attól eltekintve, hogy igazad van és támogatom az ötletedet mindenki nyugodtan szégyelje magát aki több hónapon keresztül észre sem vette, hogy van egy FEJLESZTÉSEK nevű fórumrész!

Úgy emlékszem téged se sűrűn lehetett látni arrafelé, viszont mióta volt pár "élesítés" igen akítv vagy Tartsd meg ezt a jószokásod és akkor nem kell útólag futni a busz után!
  #3  
Old 12-04-2006, 12:58
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Már bocsi, de ez egy nagy marhaság. Kaptunk a tervezett változásokról mailt, meg ki volt téve a főoldalra, hogy tárgyalások folynak, akit érdekel jöjjön vegyen részt rajta.
A jelek szerint 18 embert érdekelt az egész. Kit köteleznél rá, hogy márpedig jöjjn, hogy legyen meg a szükséges szavazat.
Ati ezt az egészet egymaga is megcsinálhatta volna, de bevett minket is a kidolgozásba, aminek örülök. Neki is kényelmesebb volt így, és szerintem nekünk is jobb, legalábbis az illúziónk megvan, hogy érdemi munkát végeztünk az alatt a 3 hónap alatt...
  #4  
Old 12-04-2006, 13:00
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Synkellel ertek egyet en is.
  #5  
Old 12-04-2006, 13:10
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Már bocsi, de ez egy nagy marhaság. Kaptunk a tervezett változásokról mailt, meg ki volt téve a főoldalra, hogy tárgyalások folynak, akit érdekel jöjjön vegyen részt rajta.
A jelek szerint 18 embert érdekelt az egész. Kit köteleznél rá, hogy márpedig jöjjn, hogy legyen meg a szükséges szavazat.
Ati ezt az egészet egymaga is megcsinálhatta volna, de bevett minket is a kidolgozásba, aminek örülök. Neki is kényelmesebb volt így, és szerintem nekünk is jobb, legalábbis az illúziónk megvan, hogy érdemi munkát végeztünk az alatt a 3 hónap alatt...
Figyi, maximálisan igazad van, mégis 17 szavazattal eldönteni egy ilyen horderejű kérdést szerintem felelőtlenség...
Ennyi...
  #6  
Old 12-04-2006, 13:14
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Attól eltekintve, hogy igazad van és támogatom az ötletedet mindenki nyugodtan szégyelje magát aki több hónapon keresztül észre sem vette, hogy van egy FEJLESZTÉSEK nevű fórumrész!

Úgy emlékszem téged se sűrűn lehetett látni arrafelé, viszont mióta volt pár "élesítés" igen akítv vagy Tartsd meg ezt a jószokásod és akkor nem kell útólag futni a busz után!
Ez így van, én sem nagyon jártam erre...
Mert egyik fejlesztés sem éreztem komolynak, gondoltam majd utólag reklamálok (nemám)

Amúgy vannak jó dolgok szerintem a mostani élesbe ment változásokban, de több olyan, amit szerintem nem gondoltak át rendesen...

Abból látszik, hogy már most jóval többen szavaztak az említett változásoknál feltett kérdésekre, mint amivel eldőlt az egész.


Nem az akkori fejlesztésben 5letelő, és szavazó embereket bántom ezzel, pusztán leszögeztem, hogy szerintem az eljárás rossz, és ezen szándékozom változtatni ezzel a topiccal...
  #7  
Old 12-04-2006, 13:15
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Én ennek a 17 szavazatnak is örülök...

jó hogy bele szólhatunk a játékba egyáltalán, alakíthatjuk , mert lehetne másképp is nem?

  #8  
Old 12-04-2006, 13:16
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
Én ennek a 17 szavazatnak is örülök...

jó hogy bele szólhatunk a játékba egyáltalán, alakíthatjuk , mert lehetne másképp is nem?

Ha már van, jobb lenne, ha 117 döntene ilyen kérdésekben nem?
  #9  
Old 12-04-2006, 13:19
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Ha már van, jobb lenne, ha 117 döntene ilyen kérdésekben nem?
Persze hogy jobb lenne. Szedj össze 117 embert, hogy vegyenek részt a buliban
  #10  
Old 12-04-2006, 13:21
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Ha már van, jobb lenne, ha 117 döntene ilyen kérdésekben nem?
így van !

ez lesz a jó példa, és legközelebb, ha lesz ilyen módósítás, mindenkit fog érdekelni...

Ez a 3 hónap alatt, akik ezzel foglalkoztak, ők is szívesebben mentek volna mozizni vagy bármi...

ezt nem nézhetjük semmibe...

most ők moziznak, te gondolkozol

Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 04:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu