Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Ötletek, javaslatok

Ötletek, javaslatok Ha új ötleted, javaslatod, kérésed van, akkor azt ide írd meg.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 07-21-2009, 10:50
dooky dooky is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default Text-based MUD

Szia Ati,

Erdeklodnek, hogy van-e mod jatszani a mudot valahogy szoveges modban. Gondolok itt arra, hogy nevehez melton telnet alol vagy mittomen. Szivesen jatszanek egesz nap, de mivel tele van keppel meg grafikaval a jatek, nem tudom elinditani a munkahelyemen, azonnal levagjak, hogy jatszom.
Van valami alternativ kezelofelulet, amin nem "latszik jateknak" a jatek?

dooky
Sponsored Links
  #2  
Old 07-21-2009, 11:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,196
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by dooky View Post
Szia Ati,

Erdeklodnek, hogy van-e mod jatszani a mudot valahogy szoveges modban. Gondolok itt arra, hogy nevehez melton telnet alol vagy mittomen. Szivesen jatszanek egesz nap, de mivel tele van keppel meg grafikaval a jatek, nem tudom elinditani a munkahelyemen, azonnal levagjak, hogy jatszom.
Van valami alternativ kezelofelulet, amin nem "latszik jateknak" a jatek?

dooky
Nincs. Réges-rég szöveges játékként indult, dehát azóta egy ilyen lehetőség eléggé minimális játékosnak engedne egyáltalán technikailag hozzáférést. Manapság már nehéz elmagyarázni, hogy "telnet"...
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 07-21-2009, 11:30
dooky dooky is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Ertem, gondolom a telnet nem fer meg a http iranyitas mellett. Esetleg valami csokkentett mod? Tudod, Irorszagbol vagyok es a kollegak nem ertik a szoveget, de a kepbol azonnal latjak, hogy nem melo
Valami alternativ tool amivel ki tudom irtani a kepeket a game-bol? Barmi otlet, javaslat?
  #4  
Old 07-21-2009, 11:38
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,196
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by dooky View Post
Ertem, gondolom a telnet nem fer meg a http iranyitas mellett. Esetleg valami csokkentett mod? Tudod, Irorszagbol vagyok es a kollegak nem ertik a szoveget, de a kepbol azonnal latjak, hogy nem melo
Valami alternativ tool amivel ki tudom irtani a kepeket a game-bol? Barmi otlet, javaslat?
Nem is annyira a megférés a kérdés, hanem az, hogy annyira minimális lenne az igény ilyesmire, hogy nem éri meg külön kifejleszteni egy szöveges felületet is mellé. Mert ugye onnantól ha bármi változik -- márpedig változik --, akkor 2 felületet kell szinkronban tartani amiből az egyiket Te használod, a másikat a többiek.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 07-21-2009, 11:40
dooky dooky is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Nem tudom, sosem ertettem a programozashoz. Network oldalrol nekem egykutya Es nincs is semmi otleted, hogy lehetne kigyomlalni a kepeket a feluletedbol? Elvregre te irtad, ha te nem tudod megoldani, akkor senki
  #6  
Old 07-21-2009, 11:42
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,196
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by dooky View Post
Nem tudom, sosem ertettem a programozashoz. Network oldalrol nekem egykutya Es nincs is semmi otleted, hogy lehetne kigyomlalni a kepeket a feluletedbol? Elvregre te irtad, ha te nem tudod megoldani, akkor senki
Ha nincsenek képek, akkor honnan tudod, hogy hol jársz? Nem egyszerű kitalálni egy labirintusból, ha nem látod merre lehet menni.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 07-21-2009, 11:44
dooky dooky is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha nincsenek képek, akkor honnan tudod, hogy hol jársz? Nem egyszerű kitalálni egy labirintusból, ha nem látod merre lehet menni.
Lehet, hogy nem egyszeru, de meg mindig inkabb rajzolok magamnak ahogy regebben is csinaltuk, mintsem ne jatszak a munkahelyen Raadasul gyakni lehet vakon is, ha meg mennem kell valahova beszaladok 2 percre a normalis feluletre amikor senki sem lat...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Teszt text Bragbol Teszt 3 05-30-2006 21:12


All times are GMT +1. The time now is 16:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu