Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 04-09-2010, 17:49
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Klánraktárt nem biztos, hogy hagynám mozgatni. Nem célom, hogy annyira ellustult szövetségi tagokat lássak, akiknek még a tekercseket is nekem kell beraknom.
Valamit áldozzunk be azért, hogy meg lehessen oldani, mégpedig azt, hogy annyi pénzt, és annyi sereget tartson benn éjszakára az ország, hogy egy sima piacozással tele lehessen venni. És akkor a piac bőven elég lenne...

De akkor meg lehet, hogy nem értünk el semmit...

Ebben az esetben viszont a klántámadáshoz igazán be lehetne rakni a tábornokbónuszt, mivel elméletileg egy klánvezér elég ahhoz, hogy egy klánt feltöltsenek. Nem full hadis klánoknál nagyon necces lenne egy kivitelezett klánütés.

Egyébként jó javaslat.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 04-09-2010, 19:08
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

nekem szimpatikus az ötlet
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
  #13  
Old 04-10-2010, 03:48
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Szerintem a javaslat elsődleges célja, hogy megszűnjenek az egymáshoz belépkedések, így egyik javaslatot (piac & klánraki) sem tartom túl erősnek.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #14  
Old 04-10-2010, 06:05
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Szerintem a javaslat elsődleges célja, hogy megszűnjenek az egymáshoz belépkedések, így egyik javaslatot (piac & klánraki) sem tartom túl erősnek.
na ne viccelődjünk már srácok ha ezek mennének akkor semmi szükség nem lenne klántagokra csak egy aktív vezérre aki elírányítgatná a klánt meg csörögne a tagokra, ha lement a VIP-jük
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Rob For This Useful Post:
  #15  
Old 04-10-2010, 06:58
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
na ne viccelődjünk már srácok ha ezek mennének akkor semmi szükség nem lenne klántagokra csak egy aktív vezérre aki elírányítgatná a klánt meg csörögne a tagokra, ha lement a VIP-jük
Ne viccelj már...
A vezér továbbra sem indíthat semmilyen támadó akciót sem. Tolvajlást, ártó varázslatokat, egyéni támadást, visszakísérést. Ezek nélkül aligha él meg a klán.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to -Fegya- For This Useful Post:
  #16  
Old 04-10-2010, 07:24
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Ne viccelj már...
A vezér továbbra sem indíthat semmilyen támadó akciót sem. Tolvajlást, ártó varázslatokat, egyéni támadást, visszakísérést. Ezek nélkül aligha él meg a klán.
az A-ról beszélünk! lent tényleg nem él meg, de azért az A-s klánütések zöménél nem jut szerephez a vari meg a toli, a klánütést meg ugye a vezér indítja. jó, egyénizni nem lehet bár, ha a piacolós klánvezér neadjisten elfogadásra kerülne a következő lépésben már az se elképzelhetetlen hogy indíthatja a privát seregeket....
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Rob For This Useful Post:
  #17  
Old 04-11-2010, 10:54
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

mindenképpen kell változtatás, de ennek se füle, se farka.

piac: A-ban sokszor akár hetekig is elég volt piac+ht+raki használata úgy, hogy a tulajnak be se kell lépnie. alsóbb szinteken a topban is vannak ilyen szituációk.

katonai/varázsló... leírtam már sokszor. ez a strucceffektus semmiképpen sem jó. lásd be, hogy sokan lépnek be a szövihez és akcióznak. ameddig ez így van addig csak szépítgeted és maszatolod ezt a lehetőséget. mindenképpen kéne változtass rajta, de ez szerintem nem a legmegfelelőbb.

a traviaban lévő helyettes szerepe szerintem jobban átgondolt és használhatóbb lenne.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Grabi For This Useful Post:
  #18  
Old 04-11-2010, 14:58
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Grabi View Post
mindenképpen kell változtatás, de ennek se füle, se farka.

a traviaban lévő helyettes szerepe szerintem jobban átgondolt és használhatóbb lenne.
gondoltam megnézem már magamnak ezt a Traviant, ezt találtam:

Quote:
A helyettesítés funkció lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy megjelöljön két helyettest, akik felügyelik a felhasználót, távolléte esetén(figyelembe véve a Játékszabályokat!). A helyettesek, a felhasználó beállításai alatt, a Felhasználó helyettesítés mezőben adhatók meg. A helyettes a felhasználó nevével, és a saját jelszavával léphet be, és a következőkre jogosult ...

# §1.4. Hosszan tartó helyettesítés a tulajdonos távollétében maximum 14 napig engedélyezett.
# §1.5. A felhasználó tulajdonosa, a helyettese és az esetleges többi játékos (duál felhasználó) tevékenységeiért is felelős.
Nem tudom ezt hogyan gondolták odaát. Még valamennyire elfogadható hogy más ori passzív ügyeit intézi mondjuk egy szövitárs, vagy inkább vezér, na de itt akárki lehet a helyettes. Ez már inkább anarch mint normál. :/

Avval egyet tudok érteni, hogy a jelenlegi köztes állapot, mely szerint más országát irányítani 'kicsit szabálytalan' és így nem eredményez anarchot, nem jó. Akár a szigorításnak, akár a feloldásnak örülnék.

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Piacolás a másik helyett. Elvileg szép és jó, a gyakorlatban azonban jelentheti azt, hogy egy ország nem napi 3/4/5/6-szor megy a piacra, hanem 10 fős klán esetén 30/40/50/60 alkalommal. 60x20 perc az ugye 4 óra híjján lefedi az egész napot.
Ezt ugyan nem érzem problémának, de lehet korlátozni. Például úgy, ha az 1A-ban nem az egyének kapják a piaci belépőket, hanem a klánok. Vagy lehet jobb amit Csabi mondott, h mind a helyettesítő, mind a helyettesített piacralépési lehetőségéből levon 1-et.
__________________

Reply With Quote
  #19  
Old 04-11-2010, 17:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Jólértem, hogy azt javaslod, hogy lehessen nyugodtan mindenféle ártó akciót is indítani másik 9 országból? :-o

Nem hiszem, hogy ez olyan irány, amibe érdemes lenne elmenni.

Ui: sőt, mégtöbből, mert ha jól értem, akkor nincs maximum, akárhány országnál lehetek "helyettes". Szabályosan irányítson valaki 10-20-30-40 országot? Nem hiszem, hogy ez jó gondolat.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #20  
Old 04-11-2010, 18:00
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jólértem, hogy azt javaslod, hogy lehessen nyugodtan mindenféle ártó akciót is indítani másik 9 országból? :-o

Nem hiszem, hogy ez olyan irány, amibe érdemes lenne elmenni.

Ui: sőt, mégtöbből, mert ha jól értem, akkor nincs maximum, akárhány országnál lehetek "helyettes". Szabályosan irányítson valaki 10-20-30-40 országot? Nem hiszem, hogy ez jó gondolat.
Ott le van korlátozva 2-re, de szerintem nem ez a járható út...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
új szerep a bandknak. Rém Elvetett javaslatok 0 02-25-2007 12:48
Szemelyisegek erositese. SATU Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 15:16
Élőhalott faj erősítése. Rém Elvetett javaslatok 10 07-30-2006 08:29
Szövik erősítése Tyborrex Elvetett javaslatok 4 04-19-2006 20:14


All times are GMT +1. The time now is 16:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu