Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 11-26-2009, 21:58
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Attól még mert valaki tart 15% toronyíjat pl. (pl. !!!), még nem lesz se hadi-vari, se hadi-toli.
a hadivarit mondjuk 35-10 barack-torony és 25% templomos óriásnak gondolom inkább, a 15%-os toronyíj csak addig létezik míg arra nem jár egy értelmes szövi...
a haditoli meg gnóm mondjuk vagy törpe esetleg az ork...annyi tolival hogy az éplista menjen egy átlag varira vagy hadira....

fenn nem lesznek full varik vagy full tolik, mert a játék célja nem a varázsolgatás, hanem a földszerzés....ártani tud a vari rengeteget, de a földet nem tudja se elvenni se megtartani, ennyi
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Gabro For This Useful Post:
Sponsored Links
  #32  
Old 11-27-2009, 06:23
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Tudtommal de. Minél feljebb vagyunk, más felállásokhoz képest egyre gyengül, a föld értéke miatt, és az éplista egyre többet ér a gömbhöz képest. Tudtommal. De ha Te máshogy tudod / gondolod / látod, jó lenne, ha le is írnád.
Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
a hadivarit mondjuk 35-10 barack-torony és 25% templomos óriásnak gondolom inkább, a 15%-os toronyíj csak addig létezik míg arra nem jár egy értelmes szövi...
a haditoli meg gnóm mondjuk vagy törpe esetleg az ork...annyi tolival hogy az éplista menjen egy átlag varira vagy hadira....

fenn nem lesznek full varik vagy full tolik, mert a játék célja nem a varázsolgatás, hanem a földszerzés....ártani tud a vari rengeteget, de a földet nem tudja se elvenni se megtartani, ennyi
Igen, pontosan ezt írtam, nagyon kedves tőled, hogy megismételsz.
De itt nem arra gondoltam, hogy majd A-ban, meg B-ben tele lesz full varival a személyiség miatt a csoport, mert ennyire nem vagyok elvetemült. De ez akár 4. szinten is játszhatóbbá (nem játszhatóvá, hanem játszhatóbbá) tenné a full varis országokat (talán még egy-két szórakozó embernek 3. szintre is), ami még egy kis színt / változatosságot vinne a játékba. Szerintem.


Ráadásul, az előbb azt írtad, hogy kell a védelem, és ezért több a hadi-toli, hadi-vari, és erre írtam, hogy nem a védelemtől lesz. Pontosan tudom, hogy néznek ki ezek az országok, nem kell megmagyarázni, csak szmplán erre reagáltam:

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
feljebb mindenkinek kell megfelelő védelem, ezért vannak hadivarik meg haditolik...ezen nem fog változtani ha a varit megerősítik kicsit..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Új személyiség: Kereskedő #2 Ati Megvalósult javaslatok 171 03-24-2010 23:28
Új személyiség: Faltörő Serg Megbeszélések 92 11-07-2009 23:00
Személyiség túladagolás Tsobi Nem hiba 6 07-27-2009 13:34
2 új személyiség! -(0Kristóf0)- Elvetett javaslatok 6 07-31-2007 19:04
Új Személyiség Hmmm... Sati Elvetett javaslatok 260 03-16-2007 08:24


All times are GMT +1. The time now is 15:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu