Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 09-17-2006, 09:47
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

nekem van egy ures elfem 4. szinten 15% barakk+12% toronnyal, csak toli+vari van, mindenkit lopkodok, de nem mernek beutni mert felnek hogy pattannak, ezert szeretem az elfeket
Sponsored Links
  #22  
Old 09-17-2006, 16:58
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

mindig van 1 bátor jelentkező... bevállalja akár azt is, hogy pattan 1et, de legalább megpróbálta. ha észreveszi, hogy nincs veszteséged a csata során, neked annyi.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

  #23  
Old 09-19-2006, 11:47
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by exair View Post
nekem van egy ures elfem 4. szinten 15% barakk+12% toronnyal, csak toli+vari van, mindenkit lopkodok, de nem mernek beutni mert felnek hogy pattannak, ezert szeretem az elfeket

Ex, én veled megint vitatkozok, a végére tiszta notórius leszek Nekem is volt egy elfem L-ben. 480 hekin valami 25% templommal, 34% kocsmával, és 10-10 darab barakk-toronnyal. Az elfek blöffje ugyanis nem abban áll, építünk egy csomó barakkot és üresen tarjuk, hanem hogy senki nem tudja mid van, azaz eleve nem tartasz barakkot. 15% barakkal meg 12% toronnyal tuti nem loptál át mindenkit a környéken, vagy ha mégis, az utolós ork hadis is rajtad gyakorolta a tolimérgezést és felfedést.
  #24  
Old 09-20-2006, 17:08
Babszemjankó Babszemjankó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát erre azt tudnám mondani,hogy egy tűzgolyó és máris tudja egy szövi,hogy mire számíthat:
  #25  
Old 09-20-2006, 18:56
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Bár kezdünk off topik lenni:

A kamu elf csak addig jó, amíg nem okozól kárt.
Ha szövimet meglopják, kapu felderítés, gömb. Jé egy elf. Tolit megkérem mérje fel. Bebukta. varit kérem nyomjon ár tűzgolyót. bebukta. Na akkor ennek nincs serege, hadisok indulnak mészárra...1x, 2x, 3x...

A szövi megengedheti magán a teljes munkamegosztást, így egy kigyúrt óriás várázsló ha nem tud leártózni egy elfet, akkor odaát rengeteg vari van. és ha a kigyúrt toli sem tud bemenni...

Mindenből nem lehet elég, egy az hód egyik alap szabálya.
  #26  
Old 09-22-2006, 15:38
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ex, én veled megint vitatkozok, a végére tiszta notórius leszek Nekem is volt egy elfem L-ben. 480 hekin valami 25% templommal, 34% kocsmával, és 10-10 darab barakk-toronnyal. Az elfek blöffje ugyanis nem abban áll, építünk egy csomó barakkot és üresen tarjuk, hanem hogy senki nem tudja mid van, azaz eleve nem tartasz barakkot. 15% barakkal meg 12% toronnyal tuti nem loptál át mindenkit a környéken, vagy ha mégis, az utolós ork hadis is rajtad gyakorolta a tolimérgezést és felfedést.
hat azon az 1k ijaszrol meg egy tamadokkal radmeno ember harcos is atmenne, ezzel az orival viszont a tanyak szamat nagyon alacsonyan tudom tartani, es amikor meglatok egy sereget akkor szepen beveszem fullra ijakkal
  #27  
Old 09-22-2006, 20:26
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default Nem lehet mindenből elég?

Mindenből nem lehet elég, egy az hód egyik alap szabálya. [/quote]

Sziasztok!

Én ezzel nem értek egyett. Angol 4\L-be voltam a szövimmel 700 hekin. Én egy óriás varis voltam 20k varival (ez ott elég) és mindenkit meg tudtam gömbözni, csak egy orit nem(Ő se engem). A tolisunk akart csinálni egy éplistát, hogy megnézze milye lehet, de bebukta, utánna szövitanács gyerünk rá két mészárra, mert szereti, de mindkettő pattant, utánna csak egy teljes sereges támadás felfelé, de az is pattant. Utánna az ori lehuzta a tolisunkkat egy csomó tekivel, több napon kerestül, aki végül szabira ment, mire vosszajött az ori szintetlépett Ebből csak azt akarom kihozni, hogy egy jól kiépített mf vissza tud verni minden támadást. De a kezdők számára azt tanácsolom, hogy lépjenek szövibe egy tapasztaltabbal, de csak úgy, hogy 4.-ik tagnak. Én is szövibe tanutam(-lok) meg sokmindent, meg egymástól is tanulunk. ezért ugyan az a szövim két teljes szint óta
  #28  
Old 09-23-2006, 10:18
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Mindenből nem lehet elég, egy az hód egyik alap szabálya.

Sziasztok!

Én ezzel nem értek egyett. Ebből csak azt akarom kihozni, hogy egy jól kiépített mf vissza tud verni minden támadást.
Hulyeseg. Max egy bena szoviet.... :P
__________________
Remedy
  #29  
Old 09-23-2006, 21:28
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Hulyeseg. Max egy bena szoviet.... :P
Totál igaz

Ex: Én toliztam és variztam ezerrel, közben meg folyamatosan féltem az esetleg ellenem jövő seregektől Tudod, nem véletlen lett kitalálva, hogy az ember a tk utolsó körének legvégén lop, meg még egy-két hasonló dolog. De tudod mit, mutass egy éplistát amelyik elf létére életképes toli - azaz nem lopják át röhögve még a középszerűek is - ráadásul leirtani se könnyű, és benne van az a barakk-toronyszám, amit kijelentettél. Legalább derüljünk egyet

Ja igen, az én tolisom a tolikat nem lopta át, csak védekezni tudtam ellenük, és a varik se láttak be mindenfele a kiemelkedő morál ellenére sem. A seregemet meg inkább ne emlegessük
  #30  
Old 09-23-2006, 23:06
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

az az igazság, hogy fennebb a szövik többsége ilyen "béna" szövi. félelfek csak elvétve vannak, de azok nem életképesek. vagyis maradnak az elf/ember tolisok, de ezek ellen simán be tudod védeni magad 20% kocsmával. a varis óriás ellen is elég 20% templom, max 1-2 alkalommal tud ártózni. ez ellen a legjobb védelem, ha eltávolodsz tőle 1000-1200 pontnyira, azzal kapsz a meglévő varivédelmed mellé +5-6%-ot. a legtöbb szövi klasszikus, 1 vari, 1 toli, 2 hadi íjj+elit felállásban játszik. általában a hadik 40% körüli barakkal nyomják, és ebben a 40% barakkban vannak a nyilasok is. persze, nagyon sok kivétel van, de egy jó mf elf egy átlagos szövi ellen 95%-ban be tudja védeni magát.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39
Új faj vagy fajmódosítás Davalon Elvetett javaslatok 169 02-11-2006 18:38


All times are GMT +1. The time now is 16:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu