Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 05-17-2006, 14:53
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kocka
Azok számára a legjobb akik csak annyit foglalkoznak a hódítóval amennyi még egészséges Ilyen esetben napi 2x 1 órás játék esetén mondjuk ez az egyetlen faj amit nem lehet a két napi belépésed között teljesen tönkretenni
Az összes többi fajt szinte ujrázásig tudod rombolni, lopni, gyujtani stb-stb ennyi idő alatt. Egyszóval biztonságosan kezelhető viszonylag kevés ráfordított idő mellett is.
szerintem ilyen szempontbol az elf kenyelmesebb.... oriast konnyebb meszarolni :P
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 05-17-2006, 18:32
ThUnd3R ThUnd3R is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Latom nem volt meg igazan utos orias hadisod, ha neked faj, .h nem tudsz varit gyilkolni:P [azzal nem is kell] 4L-ig siman elvagy 56, v. esetelg 112 tolival[utobbi azert hasznos mert ha egy szovi haboruban vagy, ahol a varis naphosszat renget, es melle 36/36-ot is rak rad megeshet h. lerengeti az 1 szal kocsmadat, es ne keljen mar 9 kort varni arra, h. embert tudjal lopni egy hulla baratodtol - v. esetleg nyerset ha szernecses vagy - ha meg a masodik kocsmat is leszedi a fiu, akkor mehet lottozni] Ha pedig ilyen keves tolvajt tartasz nincs az a gnom aki lepest tud tartani veled hadi szinten [mert neki egy picit fajobb ha nincs tolvaja mert felgyujtjak a hatosjat] Tehat hiaba a lakashelyzeti hatrany tobb egyseged lesz [ami gyak. ugyanolyan eros mint a gnome - a kozhiedelemmel ellenteben:P egy gnomnak 50/55, mig egy oriasnak 49.5/55.25 a hadero bonusza, mert hat a bonuszkat ossze kell am szorozni:P] Az orias vari meg erosabb is mint a gnome [az elobb mar emiltett okokbol..] Aki meg egy szovi haboruban tekit lop tollem mig orias vagyok, nos egezsegere, lopasonkent elvisz 50-et, tyuuu jol megjartam:P Az egyetlen aki ezt tenne az a varis... [mert ha a tolis lopkod azt nagyon megkoszonjuk neki)), gnom bacsinak meg picit neheszkes, ha meg ork attol nem sajnaljuk ugy is vissza hozza a mi tolisunk ]

Persze azt nem mondom, .h a legjobb faj, mert olyan nincs. Mindegyik jo csak kell tudni jatszani vele. De az teny, h. nagyon utos tud lenni.
Reply With Quote
  #123  
Old 05-17-2006, 21:35
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

akkor téged még nem gyújtott be egy ork tábornok úgy hogy közel kerülj hozzá és nem vett katit emberhez hogy ő is feljebb érjen hozzád támadás indításig, és nem mószerolt oda két pusztítást egy kör alatt hogy ott is maradj, aztán nem mészárolt ronggyá hogy kitekizzen és leverjen 8szor földre hogy a tolisotok messziről ne érjen semmit... mert hiába, 15% kocsma és nagy értékkülömbség már számít na persze igaz, az óriásról amit írtál, de hát mint tudjuk mindenkivel ki lehet szúrni valahogy, mert ahogy írtad nincs tökéletes faj, és még a legjobb szövire is van ellenszer.. (bár arra már elég nehéz találni )
Reply With Quote
  #124  
Old 05-19-2006, 12:01
ruud10
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

én most lépek fel 4. szintről, és azt hiszem maradok óriás
most lettem még csak hadis, de ez nekem eddig bejött, bár a tekiket szépen lopják
majd 2. szintre azért lehet hogy gnómra váltok
Reply With Quote
  #125  
Old 05-19-2006, 17:13
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by ruud10
én most lépek fel 4. szintről, és azt hiszem maradok óriás
most lettem még csak hadis, de ez nekem eddig bejött, bár a tekiket szépen lopják
majd 2. szintre azért lehet hogy gnómra váltok
óriásként a tekilopás zavar a legjobban? ez nagyon érdekes:D
Reply With Quote
  #126  
Old 05-19-2006, 17:30
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

ennyien lopnak, vagy a faji varit nem tudod mire jó?
Reply With Quote
  #127  
Old 05-19-2006, 18:48
ruud10
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Question

használom a faji varit, de így is elég sokat visznek
mással eddig nem volt gondom
és nem tudom miért kell egyszerre kinevetni az embert ha valmit ír a fórumra és nem vérprofi !
Reply With Quote
  #128  
Old 05-20-2006, 08:54
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by ruud10
használom a faji varit, de így is elég sokat visznek
mással eddig nem volt gondom
és nem tudom miért kell egyszerre kinevetni az embert ha valmit ír a fórumra és nem vérprofi !
nem nevetek én, csak csodálkozom, hogy eddig ezt találtad a legnagyobb gondnak:) szerintem indíts egy törpét, vagy orkot, és látni fogod hogy nagyságrendi különbségek vannak tekilopásban:)
Reply With Quote
  #129  
Old 05-20-2006, 09:09
ruud10
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

nem indítok, mert nekem az óriás bevállt
és eddig nekem ezzel volt problémám, ma reggelre is elvittek pár ezer tekit, jelenleg nekem ez a gondom
Reply With Quote
  #130  
Old 05-20-2006, 09:13
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by ruud10
nem indítok, mert nekem az óriás bevállt
és eddig nekem ezzel volt problémám, ma reggelre is elvittek pár ezer tekit, jelenleg nekem ez a gondom
ruud, nem nevettünk ki! pirosat se én adtam, szóval nem értelek...

amúgy meg kívánom hogy ez legyen a legnagyobb bajod... (bár nekem 500nál többet nem vittek még soha, nem lehet hogy túl sok tekit tartasz bent? ) a többivel próbáld ki! 4-8k tekit visznek el egy húzásra... szóval kb semmid se marad ha van tolisa csoportba...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu