Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Kinek melyik stílus tetszik?
Az "A" stílus tetszik. 5 11.63%
A "B" stílus tetszik. 31 72.09%
Egyik sem jó, inkább más stílus lenne jó. 7 16.28%
Voters: 43. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 07-27-2006, 12:35
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Ati
Nincs elfelejtve a szavazás ám, a látszat ellenére. A héten, ahogy láthattátok, rengeteg bővítés került be, most ezekkel bíbelődtem, így a hivatalos végeredménye a szavazásnak mindig nincs kihirdetve.
Nem a végeredmény a kérdés, hanem az, hogy mi, mikor és mennyiért lesz vehető.
Arra gondoltam, hogy nem csak kp-ért, de VIP tagságért is lehessen ilyen relikviákat venni...
Hiszen ha valaki ügyes, akkor a párbajokon össze tud szedni annyit, hogy legyen egy pólója, stb, stb.... Kicsit drágább lenne, mint ha kp-ban fizeted, de szerintem páran kihasználnák.. (tehát mittomén egy póló 1500ft, vipben 2500-3000 vipkör)
(csak azt nem tudom, hogy oldanánk meg azt, hogy a linkelt országok x-edik orija, amiben ugye felhalmozódhat vipkör kimaradjanak ebből)
Mondjuk csak főorikkal lehessen ilyen relikviákat venni, vagy nemtom...

Kisbér
Reply With Quote
Sponsored Links
  #72  
Old 07-27-2006, 17:11
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér
Nem a végeredmény a kérdés, hanem az, hogy mi, mikor és mennyiért lesz vehető.
Arra gondoltam, hogy nem csak kp-ért, de VIP tagságért is lehessen ilyen relikviákat venni...
Hiszen ha valaki ügyes, akkor a párbajokon össze tud szedni annyit, hogy legyen egy pólója, stb, stb.... Kicsit drágább lenne, mint ha kp-ban fizeted, de szerintem páran kihasználnák.. (tehát mittomén egy póló 1500ft, vipben 2500-3000 vipkör)
(csak azt nem tudom, hogy oldanánk meg azt, hogy a linkelt országok x-edik orija, amiben ugye felhalmozódhat vipkör kimaradjanak ebből)
Mondjuk csak főorikkal lehessen ilyen relikviákat venni, vagy nemtom...

Kisbér
Ööö, Ati már előre közölte, h semmi ilyen nem lesz. Volt róla szó, h HV-s győztesek kapjanak pontokat amit be lehet váltani, de hallani sem akart róla. Szerintem meg VIP körért nem lehessen venni cuccot.
Ati, van már vmi fejlemény? Jah és mikor tudjuk meg, h mit lehet venni? Bögre póló...stb.?
Reply With Quote
  #73  
Old 07-27-2006, 17:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by DearCody
Ööö, Ati már előre közölte, h semmi ilyen nem lesz. Volt róla szó, h HV-s győztesek kapjanak pontokat amit be lehet váltani, de hallani sem akart róla. Szerintem meg VIP körért nem lehessen venni cuccot.
Ati, van már vmi fejlemény? Jah és mikor tudjuk meg, h mit lehet venni? Bögre póló...stb.?
VIP körért azért problémás, mert ha árba akarjuk kihozni, akkor eleve egy kb 3-szoros szorzót kell alkalmazni, ami nem túl gazdaságos. Szerintem igen kevesen vannak, akik ennyi párbajt nyernek, hogy megérje nekik. A többieknek meg valljuk be elég morálromboló hatású, ha valamiért látszólag 3x annyit kell fizetni. Sőt, nemcsak látszólag, hanem ténylegesen, csak épp annak jórésze ugye nem nálunk köt ki.

Fejlemény nincsen, nagyon erősen mást csinálok, amint végeztem, tudok foglalkozni a dologgal. (Értelemszerűen a résztvevő felekkel is le kell beszélni mindent, és nem szeretném, hogy innen tudják meg a végeredményt. )
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #74  
Old 07-27-2006, 17:49
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Fejlemény nincsen, nagyon erősen mást csinálok, amint végeztem, tudok foglalkozni a dologgal. (Értelemszerűen a résztvevő felekkel is le kell beszélni mindent, és nem szeretném, hogy innen tudják meg a végeredményt. )
Ez természetes. Én sem gondoltam, h itt lesz eredmény hirdetve, mivel ez nem hivatalos téma, meg akkor a sok hódítós aki nem jár a fórumra honnan tudná meg az eredményt?
Csak türelmetlenül várom, h mi lesz a vége.
Reply With Quote
  #75  
Old 08-01-2006, 22:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Eljött a hivatalos eredményhirdetés ideje.

Először is köszönöm mindkét résztvevő csapatnak a részvételt, és minden szavazónak a szavazatot.

Az egy hét alatt a szavazatok megoszlása a következő eredményt hozta:

"A" stílus: 21%
"B" stílus: 79%

Ezzel a "B" betűjelű stílus nyerte a szavazást.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek!
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #76  
Old 08-01-2006, 22:32
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Ati
Mégegyszer köszönöm mindenkinek!
szívesen
Reply With Quote
  #77  
Old 08-03-2006, 19:51
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Eljött a hivatalos eredményhirdetés ideje.
Először is köszönöm mindkét résztvevő csapatnak a részvételt, és minden szavazónak a szavazatot.

Az egy hét alatt a szavazatok megoszlása a következő eredményt hozta:
"A" stílus: 21%
"B" stílus: 79%

Ezzel a "B" betűjelű stílus nyerte a szavazást.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek!
Örülök, h ide is eljutott a hivatalos végeredmény. Már csak a cuccokat várom. Majd lehet fenyíteni hódítós pólóba a suliba.
Reply With Quote
  #78  
Old 08-04-2006, 20:37
Mel
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Gratulálok a nyertes csapatnak,tiszta szívből kívánom, hogy jöjjenek be a számításaik!

Köszönöm mindenki szavazatát azoknak, akik rám szavaztak!

Köszönöm Atinak, hogy létrehozta ezt a játékot, és lehetőséget biztosított a megmérettetésre! További jó Hódítózást
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Démontojás, és más érdekességek a Hódító gyerek korából... Wanax Általános beszélgetés Hódítós témákban 446 02-10-2011 17:39
Függőség avagy Hódító mindenekfelett track Általános beszélgetés Hódítós témákban 363 04-18-2008 18:22
Boldog születésnapot Hódító:))) Milán™ Általános beszélgetés Hódítós témákban 52 11-17-2006 17:05
Hódító VIP SMS új szám: 06-91-223-002 Ati Fontos bejelentések 1 06-06-2006 10:52
Hódító, a világhódító játék(?) Skolt Általános beszélgetés Hódítós témákban 46 02-10-2006 00:12


All times are GMT +1. The time now is 17:12.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu