Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #291  
Old 12-30-2009, 02:21
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Gratulálok

Én ezért se leszek A-ban "profi" játékos.

A lényeg, hogy csak fején találtam a szöget
1/A-ról szól ez az egész...
Az anarchban megteremtheted másképpen a lentebbi szintekre meg nem kell ekkora vagyon.

Gratulálni meg akkor gratulálj ha megcsináltad az egészet az elejétől mert nem azért nem csinálja mindenki mert nem tudnak róla hanem mert elég unalmas és fárasztó!A profizmushoz még ezeken kivül nem árt ha tudsz játszani
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Serg For This Useful Post:
Sponsored Links
  #292  
Old 12-30-2009, 02:58
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 17%
Longevity: 93%
Default

Talán ez a lényeg.

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Az anarchban megteremtheted másképpen a lentebbi szintekre meg nem kell ekkora vagyon.

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Gratulálni meg akkor gratulálj ha megcsináltad az egészet az elejétől mert nem azért nem csinálja mindenki mert nem tudnak róla hanem mert elég unalmas és fárasztó!A profizmushoz még ezeken kivül nem árt ha tudsz játszani
Én aztán nem fogom megcsinálni, mert nekem sem kedvem, sem időm nincs erre.
Játéktudást még kérnék a szomszéd nénitől, de azzal meg nem sokat érnék jelen esetben.

A lényeg, hogy biztos vannak olyan játékosok, akik kitűzték célul, hogy felvisznek A-ba sok mrd lét, és megpróbálják felvenni a kesztyűt.
A lét pedig úgy gyűjtik, ahogy te leírtad.

(figyelnek, lesznek átvirrasztott éjszakáik, több ezer körig lesznek egy szinten stb.)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to J.Ati For This Useful Post:
  #293  
Old 12-30-2009, 11:34
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

No akkor kezdjük az elején.. természetessen nem támogatom az újrázás bármi nemű korlátozását..
nehány ok, hogy miért is nem.. mivel eddig is volt lehetőség újrázással vagyon felvinni A-ba, (valjuk meg ez az egész 1/A-ról szól, és arrol, hogy néhányan nem néznék jó szemmel, ha nagyobb vagyon megjelenne ott) ezért hatalmas előnybe lennének azok, akik eddig megtehették, azokkal szemben, akik ezután nem.. és nem egy nagyobb klán vagyonának alapja újrázásbol származik.. (és mivel pool emlegetett engem, akkor példának említem az ő klánját..)
másik dolog, hogy a top klán rendelkezik irreális vagyonnal, ehhez képest az emlegetett 1,8 mrd teki aprópénz.. azzal még a megközelítésük se lenne lehetséges..(aki nem tudná A-ban a teki eladása korlátozott.. ok nékül nem fog senki abba fektetni vagyonokat) de legalább valamelyest lehet ledolgozni a hátránybol..
harmadik.. egyesek állítása szerint az újrázással vagyon gyarapítás egyszerű dolog..
de ha valaki teszem azt katit akat újrázni.. annak néhány napig 24 óráznia kell..
ha valaki nagyobb vagyonokat akar mozgatni ahhoz agy is kell.. karavánon nem lehet tekit átküldeni, és klánraktár sincs alsóbb csoportokban.. (főleg úgy ha jónéhány ember mesterkedik azon, hogy senki ne tudja felvinni a vagyont 1/Aba, és ezt bárkivel megtennék akiről megtudnák, hogy ezt tervezi..)
negyedszer.. ahhoz hogy újrázni tudj valamit igenis meg kell termelni az alapjait, ami nem két nap.. 20 milla teki megírása szöviben 200 hekin ~1 év (Reaktor a tekinek van írási költsége is vagy te ingyen íratod? és nem mellékessen a teki 19 körönként kopik 24 körig nem piacozhatsz.. legalább 1 kötelező kopás van szintenként) ha valaki megújrázza addig hogy 20 millábol a már emlegetett 1,8 mrd legyen annak ez még több mint 1 évébe telik..(Serg 30 újra az ~2 év szerintem, ha pl sütike ennyi időt akar csak újrázással tölteni, akkor meg is érdemli a vagyont amit szerez vele ami igencsak korlátozott.. 2-3 milla kati újrázásonként A-ban (amit előzőleg meg kell termelni, topon átverekedve felhozni) így összeségében összehozhat 2 év alatt 70-80 milla katit mialatt a big ennek minimum 3-4szeresét termeli meg) (tehát az újrázás önmagában nem elég sok mindenre, csak kiindulási pontot ad..)
sokakkal szemben én legalább tudom miről beszélek, újrázással vagyont duplázni nem nehéz kis tételben.. de egy szint után igenis idő, energia, és talán tudás igényes is.. szerintem aki hajlandó hónapokat, sőt inkább néhány évet erre szánni az ugyan úgy tehesse meg, mint ezelőtt megtehette, az hogy elszaporodnának a vagyonújrázók az butaság hiszen eddig is volt lehetőség, és eddig is volt nagy tételben menő vagyon miatti újrázás.. az A teljes tekipiaca a jó példa erre
és egyértelmű, hogy ilyen mennyiségű vagyonnak a végső célja az, hogy A-ba jusson..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to none For This Useful Post:
  #294  
Old 12-30-2009, 11:48
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Ezzel végülis mit akarsz mondani none?
A Te klánod is arra várt, hogy egy B-ben levő ori felvigye a leképzett katonákat A-ba (Ezt Batutól tudom), és ott gondolom, nem egy újrát akart bevállalni, hiszen 5 személyiséges.
De még időben elkapta az én Turulom, majd mi is adtunk neki, mint ahogy mindenkinek fogunk, ahogy tudunk, aki nagyarccal, másokat lenézve, királykodva trónol lufiorikkal vmelyik csoport tetején. Én is voltam gyorsban top1 sokszor, termeltem rengeteg pénzt, de ennyire szar feléptésem sose volt, hogy 6-7 sereg egyszerre gyalogoljon át rajtam.
De ebbe nem menjünk bele, hiszen Te erről elsőkézből tudsz mindent, hiszen, amikor megtudták, le akarom őket vadászni, a Te orid akadályozott minket ebben, ami később kiderült, a már anarchos B Vezér irányítás alatt volt. De nem ez a lényeg...

Itt nem azzal van gond, hogy valaki le akarja újrázni 5-10-15*, amit összeszedett, hanem azzal, hogyan szedte össze amit A-ba visz.

Az én klánom, a ***Furiánok*** onnan indult el, hogy magam maradtam a ***Reményhozókban***, majd a mostani orim leújrázott 3*, max pénzt és kb. 450.000.000 rúnát. Nem volt milliárd tekim, sem leképzett millió katonám.
Aztán sikerült megfelelő klántársakat találnom, jó törpét, jó orkot, jó gnómot, jó elfet és beindult a gyártás, haladás...
Régi ismerősöm, Arwyl segített rajtunk félúton, hálás köszönet érte...
De egy majd 5.000.000 értékű klán ennyiből indult...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #295  
Old 12-30-2009, 11:55
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post

Most komolyan azt mondod, hogy azért, mert jelenleg megteheted, hogy újrázással vagyont generálsz, ennek így is kell lennie, mert máshogy nem tudod behozni a legnagyobbakat? Szerinted ez a valós rendeltetése az újrázásnak?
nem ez.. és tudod sose hasznaltam meg vagyon generalashoz ujrat.. meg fajvaltashoz se... csak akkor mikore elvertek mint a... akkor hasznaltam.. mert ugy emlekszem regen le volt irva valahol hogy ujrat csak vegszukseg eseteben.. de tudod Xepi, ha 9 ev alatt osszegyult ennyi és szamolok vele mint elemmel, hisz erre epul a szemelyiseg mellett a lepdeles.. ez egy hosszu tavu dolog..eldontod most, hogy x ev mulva meglesz az eleg szemelyiseged, hogy szep legyen az orkod..es osszegyulik az ujrak szama is.. akkor azt mar nevezheted strategianak.. talan...az is egyfajta taktika, hogy ott maradsz egy szinten es egyre feljebb mesz, nem? legnagyobb... nezopont kerdese.. nem tudom mit akarnak Tibuek.. csak azt tudom en mit szeretnek... egy taviranyitasu autot kerek lehetoleg sarga porsche legyen.. monduk 911-es.. na de most komolyan.. lesz ami lesz.. azzal fogok jatszani ami van.. penz nelkul is pihenteto a jatek.. meg egyes emberek..
Reply With Quote
  #296  
Old 12-30-2009, 11:56
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 19%
Longevity: 94%
Default

Számomra nem szempont az 1/A, én nem és szerintem a topklánok egyetlen tagja sem tart attól, hogy valaki pár milla katonával és 5 mrd tekivel megdönti a hatalmukat - a tekit eladni halál, a katonatermelése pedig egy közepes agyi kapacitással rendelkező 10 fős klánnak is több annyi idő alatt, míg ők újráznak.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #297  
Old 12-30-2009, 12:00
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Én meg már sokszor újráztam pénzt tekercset és rúnát: anno a pannonfölde anyagi forrásait az biztosította hogy amit összeújráztam alul azt leújráztam az A ban is és amíg mások szintet léptek 1000 körönként nekem volt olyan szint hogy 3000-4000 körig tartott sok sok átvirrasztott éjszakával hogy ne kopjanak a tekercsek,ne lopják el a rúnát stb...
Igazából nem azzal van a gond hogy ezt bárki megcsinálja 100-200 millió tekivel akár 4 milliárd rúnával és full pénzzel hanem hogy van aki 1 milliárd tekivel van aki 2 milliárd tekivel akarja ugyanezt és nem 5x hanem 30x
Serg.. ugyse a teki a penz.. hanem az egyseg.. ahhoz kell az igazan sok atvirasztott tortenet, hogy egyseget vigyen fel valaki...es azt szerintem Te is tudod, hogy rajtad kivul nem sokan valallnak be...
Reply With Quote
  #298  
Old 12-30-2009, 12:42
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
nem tudom mit akarnak Tibuek..
Ha jól tudom, az Anarchista Csoport(ok) Vezére akar lenni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #299  
Old 12-30-2009, 14:54
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
De ebbe nem menjünk bele, hiszen Te erről elsőkézből tudsz mindent, hiszen, amikor megtudták, le akarom őket vadászni, a Te orid akadályozott minket ebben, ami később kiderült, a már anarchos B Vezér irányítás alatt volt. De nem ez a lényeg...

Itt nem azzal van gond, hogy valaki le akarja újrázni 5-10-15*, amit összeszedett, hanem azzal, hogyan szedte össze amit A-ba visz.
Maradjunk annyiban Pool, hogy itt is csak tippelgetsz. Rálátásod sincs, hogy kinek miből van a vagyona. Azt meg nevetségesnek tartom, hogy tudod melyik orit ki irányítja épp, ez csak sértegetés és sárdobálás.
Az egész abból indult ki, hogy van egy nagyszájú srác aki túl nagy arccal közelített a többi játékos felé és ezért hajtóvadászat indult ellene. Közben kiderült ez-az és megpróbáltok borsot törni az orra alá. Gratulálok, sikerült!
Az vesse az első követ aki nem hibázott még.....
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #300  
Old 12-30-2009, 14:56
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 19%
Longevity: 94%
Default

OFF/
Szegény Batu!
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”



Last edited by Tsobi; 12-30-2009 at 15:05..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Újrázás Garcia Stratégia & Tippek 30 01-29-2010 01:08
Újrázás Takanohana Segítség 14 04-02-2009 08:52
Újrázás STEALTH Segítség 11 02-22-2009 20:19
Szintlépés korlátozása bari Elvetett javaslatok 2 02-08-2007 21:53
vari/toli használat korlátozása férőhely felett Gazsy Elvetett javaslatok 15 12-31-2006 19:00


All times are GMT +1. The time now is 17:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu