Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #61  
Old 03-07-2016, 01:19
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Engem mindenki ismer, sorszam 1142

Gondolom a kepek ott kellene legyenek ahol nekem jelenleg csak codok vannak pl v6/belso_fejlec_alatti_bg_j.png
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 03-07-2016, 01:26
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Engem mindenki ismer, sorszam 1142

Gondolom a kepek ott kellene legyenek ahol nekem jelenleg csak codok vannak pl v6/belso_fejlec_alatti_bg_j.png
Küldtem meghívót.

Ha ilyeneket látsz, akkor az viszont böngészőhiba. Töröld a böngészőben a cache-t, és töltsd újra az oldalt.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #63  
Old 03-07-2016, 01:35
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Küldtem meghívót.

Ha ilyeneket látsz, akkor az viszont böngészőhiba. Töröld a böngészőben a cache-t, és töltsd újra az oldalt.
Koszike, a bongeszo rendszeresen torlodik akarhanyszor becsukom Ha rajovok mi a hiba szolok. Mert pl tegnap is megakartam nezni az uj sorozat kovetkezo episodjat es kiirta hogy:

Oops, you have an ad blocker enabled!
To watch this episode, please disable it and refresh the page.

eddig ezt sem csinalta egyik bongeszom sem
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #64  
Old 03-07-2016, 03:02
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Ok problema megoldva, legalabbis a Firefoxon muxik, le kellett toltenem egy ujitast a windowshoz, egyet meg a monitorhoz. Nem tudom melyik kellet, de most bejonnek. Koszike
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #65  
Old 03-11-2016, 06:26
Hargy Hargy is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2016
Location: Hévíz
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 45%
Talking Gnóm - Törpe

Hali!

Csak egy kérdés... Véletlenül nem lett felcserélve a Gnóm és a Törpe grafikája?
Csak mert a törpénél öltönyben van egy apró termetű golyófejű gülüszemű lény, amit inkább mondanék konyvtáros gnómnak mint erős testalkatú szakállas törpének.
Mondjuk ha fel lett cserélve ha nem, nekem valahogy sosem így néztek ki a törpék a fejemben
Reply With Quote
  #66  
Old 03-11-2016, 08:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hargy View Post
Hali!

Csak egy kérdés... Véletlenül nem lett felcserélve a Gnóm és a Törpe grafikája?
Csak mert a törpénél öltönyben van egy apró termetű golyófejű gülüszemű lény, amit inkább mondanék konyvtáros gnómnak mint erős testalkatú szakállas törpének.
Mondjuk ha fel lett cserélve ha nem, nekem valahogy sosem így néztek ki a törpék a fejemben
Nem lettek megcserélve.

Az alvilág oldal jobb oldalán szerepel egy képen mindkettő. A bal oldali (szemből) a törpe, a jobb oldali (háttal) a gnóm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #67  
Old 03-16-2016, 22:59
Farkas Farkas is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2015
Location: Debrecen, Budapest
Posts: 42
Activity: 0%
Longevity: 50%
Default Pontlista

Üdvözletem!

Nem tudom másnál is jelentkezett-e:

A pontlista oldal szélső grafikája eltakarja a pontlista egy igen hasznos részét. Jómagam 9 gyorsgombot állítottam be a pontlistába(ez is egy nemrégi fejlesztés ha jól tudom) ám ezekből a jobb oldali grafika kitakar 4-et így csak az első ötöt tudom használni. Illetve (ez ugyan nem az új grafika oka mert korábban is megvolt de) az oldal zöld szegélyét is elég csúnyán takarja el a gyorsgombok miatt szélesített pontlista(ha kéred küldök képernyő képet róla emailban Ati).

Megoldható, hogy az oldalsó grafika minden alatt legyen és ne takarja el a gyorsgombokat? Az oldalsó zöld szegély eltakarasán nem lehetne javítani azzal, hogy az egész oldal lesz szélesebb és nem csak a pontlista barna háttere?

Last edited by Farkas; 04-26-2016 at 01:58..
Reply With Quote
  #68  
Old 04-26-2016, 01:57
Farkas Farkas is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2015
Location: Debrecen, Budapest
Posts: 42
Activity: 0%
Longevity: 50%
Default Még mindig

Quote:
Originally Posted by Farkas View Post
Üdvözletem!

Nem tudom másnál is jelentkezett-e:

A pontlista oldal szélsó grafikája eltakarja a pontlista egy igen hasznos részét. Jómagam 9 gyorsgombot állítottam be a pontlistába(ez is egy nemrégi fejlesztés ha jól tudom) ám ezekből a jobb oldali grafika kitakar 4-et így csak az első ötöt tudom használni. Illetve (ez ugyan nem az új grafika oka mert korábban is megvolt de) az oldal zöld szegélyét is elég csúnyán takarja el a gyorsgombok miatt szélesített pontlista(ha kéred küldök képernyő képet róla emailban Ati).

Megoldható, hogy az oldalsó grafika minden alatt legyen és ne takarja el a gyorsgombokat? Az oldalsó zöld szegély eltakarásán nem lehetne javítani azzal, hogy az egész oldal lesz szélesebb és nem csak a pontlista barna háttere?
A fent leírt probléma nálam még mindig fennál. Azóta lett ennek kapcsán valami változtatva, más is tapasztalja vagy csak nálam szúr el valamit a Firefox?
Reply With Quote
  #69  
Old 04-26-2016, 12:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Farkas View Post
A fent leírt probléma nálam még mindig fennál. Azóta lett ennek kapcsán valami változtatva, más is tapasztalja vagy csak nálam szúr el valamit a Firefox?
Ezen nem lett még semmi változtatva. Amikor nagyon sok egyéni akciót veszel fel, akkor az oldalgrafika nélkül is design-rontó tényező.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu