Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Hibajelzések > Nem hiba
Register Stats Members List Today's Posts

Nem hiba Ide pakolom azokat, amik nem hibák, vagy semmi közük nincs a témához. Ne feledjétek, hogy egyedi problémákkal csak a Hódítón belüli ügyfélszolgálaton tudunk foglalkozni, a fórumon más játékos nemigen fog tudni segíteni, ha egyéni problémád van.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 04-26-2007, 12:25
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
2007-04-26 09:01:27 9887 lovasodat visszahozták a piacról, eladatlanul.
2007-04-26 10:00:05 HELYTARTÓ: Helyhiány miatt eladtam 9887 lovast, melyek hamarosan megérkeznek a piacra. Ha nem adom őket el, el is mentek volna!

Látod, milyen szépen is tud dolgozni a helytartó.
1 körig ott lebegtek a lovasok a levegőben. Pedig a ló nem pegazus.

Értek mindent, csak a logikáját nem.
ha megnézed, piacról a körváltás UTÁN jön vissza a sereg, miután ellenőrizve voltak a barakkhelyek
ugyan az, mint ha kimész a piacra és vezsel mondjuk százezer lovat de neked csak 90k szaabd helye van - addig ott lebegnek
és ugyan ez érvényes a nyersire is, csak kv-kor nézi a raktárhelyet - most hogy nézne az ki, ha mondjuk visszajön 10 millió agyagom, és esélyem se lenne visszarakni
Sponsored Links
  #12  
Old 04-26-2007, 12:28
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
Annyiban vitatkoznék, hogy amikor nagy-nagy csatákat vívsz, akkor feltöltöd azokat a helyeket is, amikre majd a katonák jönnének (legalábbis én biztosan). Utána baj lenne, ha emiatt kénytelen lennék újra piacra menni, hogy eladjam azokat, akiket vettem, hogy majd elférjenek a katonáim (akiket majd megint csak eladok). Ez esetben a piacot 3x használnám, mert vezek lovast, eladok lovast, eladom a képzett katonákat. Talán logikus lenne a veszek lovast, eladom a katonákat, akik nem férnek el történet. De nem szeretnék szokás szerint Don Qiote szélmalomharcot folytatni, hiszen ha azt látom, hogy az autópályán 100-an jönnek velem szemben, inkább arra kell gyanakodnom, hogy én megyek rossz irányba, igaz?
egy piac átnyúlhat a körváltáson is
ha meg tele a barakk akkor ne akarj képezni
inkább örülj neki, hogy a friss képzés még a csata előtt beér - és épp emiatt ér be ahamrabb a képzés, mint hogy ellenőrizné a helyeket, hogy ne tudd képzéssel túltölteni a barakkjaidat
  #13  
Old 04-26-2007, 12:31
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
egyszerü elvándorlás,dezertálás csak kvkor van, mivel a piacról az áru a kör váltás után a következő kör elején jön be így a következő körváltásig nem mehet el...

nekem is van egy kérdésem amit nem probáltam csak érdekel a dolog.
ha bejön a piacról mondjuk 1000 kati és épül barakom méghozzá pont annak a körnek a végére épül fel 25barakk. akkor elmennek a katik és a barakk üresen marad, vagy betöltik és nem mennek el. (tehát mi van elöbb a tyúk vagy a tojás)
Maradnak, szinte biztos vagyok benne.
Mivel épület előbb van, mint a képzés, és képzés után van a dezertálás. (Tömör, de remélem, érthető)
  #14  
Old 04-26-2007, 12:31
Survivor Survivor is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 89
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
egy piac átnyúlhat a körváltáson is
ha meg tele a barakk akkor ne akarj képezni
inkább örülj neki, hogy a friss képzés még a csata előtt beér - és épp emiatt ér be ahamrabb a képzés, mint hogy ellenőrizné a helyeket, hogy ne tudd képzéssel túltölteni a barakkjaidat
Rendben. Azt nem állítom, hogy meggyőztetek arról, hogy miért lebeghet egyik esetben a lovas, míg a másikban nem lebeghet a katona, de elfogadom.
Akkor ez nyilván nem hiba "A hiba az Ön készülékében van... "
  #15  
Old 04-26-2007, 12:33
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
Rendben. Azt nem állítom, hogy meggyőztetek arról, hogy miért lebeghet egyik esetben a lovas, míg a másikban nem lebeghet a katona, de elfogadom.
Akkor ez nyilván nem hiba "A hiba az Ön készülékében van... "
Viszont tényleg nem kell háromszor piacra menned, ha bejön a képzés: előtte piacra ki, csinálni helyet, majd kv után katona ki, és visszavenni a helyre amit kiraktál.
  #16  
Old 04-26-2007, 12:35
Survivor Survivor is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 89
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Viszont tényleg nem kell háromszor piacra menned, ha bejön a képzés: előtte piacra ki, csinálni helyet, majd kv után katona ki, és visszavenni a helyre amit kiraktál.
Teljesen világos Csak, amikor nem vagyok gépközelben körváltás előtt, akkor ez a dolog nem működik. Márpedig előfordul, hogy nem vagyok minden körváltásnál online
  #17  
Old 04-26-2007, 12:36
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
Rendben. Azt nem állítom, hogy meggyőztetek arról, hogy miért lebeghet egyik esetben a lovas, míg a másikban nem lebeghet a katona, de elfogadom.
Akkor ez nyilván nem hiba "A hiba az Ön készülékében van... "
ha nem akarod megérteni, sosem fogod - ezért hoztam föl a kv mechanizmusát
(csak az ide tartozó részletek)
helytartó csekkolja a beérkező épületeket, eladja a JELEN pillanatban el nem férő egységeket, a megfelelő sorrendben
beérnek az épületek
beér a képzés
helyellenőrzés, dezertálás
csata
piacról visszajön a cuuccos

tehát a piacról visszatérő áru az olyan, mint ha vásárolnál a körben
inkább örülj neki, hogy kv-k között nem ellenőrzi a helyet, és így piacolhatsz az egységekkel és árukkal
  #18  
Old 04-26-2007, 12:37
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
Teljesen világos Csak, amikor nem vagyok gépközelben körváltás előtt, akkor ez a dolog nem működik. Márpedig előfordul, hogy nem vagyok minden körváltásnál online
ebben az esetben nem a Ht-t kéne hibáztatni... csak rajtad múlik, hogy online vagy-e, ha nem tudod megoldani, akkor elmennek az egységek
  #19  
Old 04-26-2007, 12:38
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
Teljesen világos Csak, amikor nem vagyok gépközelben körváltás előtt, akkor ez a dolog nem működik. Márpedig előfordul, hogy nem vagyok minden körváltásnál online
Ezt hívják szívásnak, illetve ha szövi háború van, akkor elkönyvelt veszteségnek.
  #20  
Old 04-26-2007, 12:40
Survivor Survivor is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 89
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Köszönöm a részletes magyarázatokat.
Nem tud valaki kölcsönadni 3000 katonát elsejéig?
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Piacról hazafelé tartó, elrabolt katonák? Csocsó Általános beszélgetés Hódítós témákban 32 05-29-2007 19:10
Más katonák!! gyuri1995 Stratégia & Tippek 179 04-15-2007 18:45
katonák elrablása:) luis enrique Elvetett javaslatok 6 04-15-2007 13:59
számitanak e a férőhely nélküli katonák Markal Segítség 16 09-16-2006 21:55
Elmenő katonák -Fegya- Megvalósult javaslatok 24 07-20-2006 16:20


All times are GMT +1. The time now is 20:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu